Ісус — Цар миру (отець Любо Куртович, OFM)

  • 05 січня 2019, 12:03
Ісус — Цар миру (отець Любо Куртович, OFM)Зміст послань Божої Матері може здаватися на перший погляд майже одним і тим же. Однак материнське слово живить і спонукає нас завжди по-новому — як вода, одна і та ж протягом стількох століть і поколінь, знову й знову живить та підтримує життя цих поколінь. Цього Різдва Божа Матір, як і завжди, приходить до нас із Немовлям Ісусом — Царем миру — так само, як, за свідченням візіонерів, прийшла й у перший день явлінь. Вона дарує нам Ісуса та веде до Ісуса.

Згадаймо Її слова, якими Вона підбадьорювала нас протягом минулих років Своїх явлінь: «Дорогі діти, без молитви немає миру. Закликаю вас, щоб ви своїм миром помагали, щоб й інші бачили та почали шукати мир. Приношу вам мир. Я — ваша Матір і Цариця миру. Нехай мир запанує у всьому світі, який є немирний і тужить за миром. Віддалення від Бога — це плід неспокою у ваших серцях. Бог є самим миром, тому наблизьтесь до Нього через вашу особисту молитву, а тоді проживайте мир у вашому серці, а так мир із вашого серця потече, мов ріка, до цілого світу. Не можете, дітоньки, осягнути миру, якщо ви не в мирі з Ісусом. Немає миру, дітоньки, там, де не моляться, і немає любові там, де немає віри. Ісус є Царем миру, і тільки Він може дати вам мир, якого шукаєте».

За допомогою віри й молитви в нас є можливість увійти в оазис миру, слідувати словам Богородиці та пережити безпеку й мир серця. Мирне серце подібне до поверхні озера, у якому відображаються навколишній світ і твоє обличчя. Збаламутиш воду — і твоє лице стає погано видимим та спотвореним. Такою є й твоя повсякденність. Якщо ти здатний вдивитися в неї, то бачиш усе ясно й знаєш, куди треба йти. Але коли буває, що серце розбурхане невдачами, несправедливою критикою, болем, перевантаженням, працею, утомою, новими завданнями, неприємними зустрічами, важкими перешкодами або його розбурхує дратівливість, страх і тривога, твоя душа стає безоднею, з якої виходить усяке зло. Розбурхане серце є небезпекою, у якій можна втопити життя. Коли апостоли потрапили в бурю, вони просили Ісуса врятувати їх, бо хвилі накривали човен, у якім вони пливли. Ісус наказав морю та вітру — і настали тиша та мир.

Бути мирним означає вийти зі стану тривоги, але також і зі стану надмірної радості, вступити до своєї душі й вслухатися, чи вона голосить у пошуках світла Христового ранку. Що б ти не переживав на цьому світі, усе недовговічне. Радість, як і турбота, швидко закінчується. Здоров’я втрачається, а хворобу можна вилікувати. Мир серця настає тоді, коли дивишся крізь пелену неприємностей і нещасть, крізь пелену непомірних радощів і задоволень.

Тому віднайди у своїй повсякденності життя оазис миру, де будеш зустрічати Ісуса — Царя миру. Наша душа живе Божим словом, опираючись на безпечну Божу присутність. У молитві вона відпочиває. Зроби для себе щось хороше — подаруй собі та своїй душі моменти, у які щодня будеш зустрічати в молитві Ісуса — Царя миру, Єдиного, Хто може дати мир.

Молитва

Пресвята Діво Маріє, Царице миру, до Тебе кличу й прибігаю до Твого заступництва, тому що Ти — Матір миру, тому що даруєш нам Ісуса й ведеш нас до Нього. Ти, що пройшла нашими земними шляхами та пережила страждання, біль і страх, але у Своєму серці зберегла спокійну довіру до Господа. Випроси нам мужності віддати себе в руки і волю Божу, яка є нашим миром. Дякуємо Тобі, що не відступаєш від нас усупереч усім нашим відступам і втомі. Тобі довіряємо всі наші сім’ї, усі серця й усі народи, що живуть далеко від миру, який дарує Бог. Тобі доручаємо всі землі, де точиться війна, усіх, хто живе в непримиренні і носить у своєму серці сум’яття, непрощення й ненависть. Випроси нам усім благодаті примирення з Богом, один з одним і з самими собою. Амінь.

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 136
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2018

12 вересня 1998 року, на останньому щоденному явлінні Якову Чоло, Богородиця сказала, що відтепер він матиме явління лише один раз на рік - 25 грудня, на Різдво. Так було й цього року. Явління почалось о 13:38 і тривало до 13:47. Богородиця прийшла з малим Ісусом на руках. Вона передала через Якова наступне послання:

"Дорогі діти, цього благодатного дня особливо закликаю вас до любові. Дітоньки, Бог безмежно любить, і тому, дітоньки, повні довір’я, не дивлячись назад і без страху повністю віддайте Йому ваші серця, щоб Бог наповнив їх Своєю любов’ю. Не бійтеся вірити Його любові й милосердю, бо Його любов сильніша від кожної вашої слабкості та страху. Тому, діти Мої, повні любові у ваших серцях, довіряйте Ісусові й скажіть Йому своє "так", тому що Він єдиний шлях, що веде вас до вічного Отця.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 154913
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати