» » » Без Бога не маєте майбутнього (Отець Любо Куртович, OFM)

Без Бога не маєте майбутнього (Отець Любо Куртович, OFM)

  • 01 грудня 2017, 21:48

Без Бога не маєте майбутнього (Отець Любо Куртович, OFM)Євангеліє від Луки наводить нам притчу Ісуса про вдову, яка безперестанку докучала одному судді, просячи захистити її від кривдника. У притчі говориться про наполегливість цієї жінки, яка не здавалася й не відступала всупереч незліченним відмовам. І врешті-решт суддя вислухав її благання - не через милосердя, а щоб звільнитися від неї, аби вже більше не надокучала йому. Ця притча послужила Ісусові для того, щоб донести до нас, наскільки вислухання наших молитов Богом є не порівнянним із цим неправедним суддею.

У Євангелії ця притча закінчується словами Ісуса: «Тільки ж Син Чоловічий, коли прийде, чи знайде на землі віру?» (Лк 18:8). Молитва і віра. Дві сторони однієї реальності. Молитва і віра йдуть разом. Є такий вислів: «Скажи мені, як ти молишся, і я скажу, у що ти віриш». У молитві, у практикувані молитви стає очевидною суть християнського життя. Лише в молитві християнин є тим, ким є. У молитві Ісуса, зверненої до Отця, проявляються Його відносини з Богом, якого Він кличе «Своїм Отцем».

Тому апостоли, дивлячись на Ісуса, взивали: «Господи, навчи нас молитися!» та «Господи, додай нам віри!» Це основне, чого потребуємо й ми, і весь світ. Нерідко можна почути, що віра в багатьох християн стає слабшою. Усупереч пасторським зусиллям і численній духовній літературі віра зникла в багатьох християн. І ця втрата віри пов’язана з утратою молитви.

Без Бога не маєте майбутнього (Отець Любо Куртович, OFM)Тому Богородиця як Мати невпинно, подібно до вдови з Євангелія, взиває і закликає Своїх дітей до молитви. Вона знає, що це єдиний шлях до зустрічі з Богом. Вона хоче ввести нас у ці живі стосунки з Богом. А будь-які стосунки необхідно берегти, плекати та поглиблювати.

Коли зникають віра й справжні стосунки з Богом, на те місце, де мав би бути Бог, приходять інші боги й божки всіх різновидів, котрі маніпулюють людиною. У посланні від 25 січня 1997 р. Богородиця каже: «Ви створюєте новий світ, без Бога, лише своїми силами і тому не задоволені та без радості в серці».

Сучасна Європа подібна до храму всіх богів, що походять із різних релігій, і здається, що вона повертається до язичництва або, як каже Богородиця, до світу без Бога. Але без Бога, без Ісуса Христа немає майбутнього життя - ні тут, на землі, ні у вічності.

Молитва

Пресвята Діво Маріє, дякуємо Тобі, що закликаєш нас материнськими словами до навернення. Дякуємо Тобі за Твоє щоденне «так» Богові й сьогодні - для нас, Своїх дітей. Дякую Тобі за Твої материнські слова й голос, який не перестає відгукуватися на цій землі. Дякуємо Тобі за кожне серце, яке почуло й розпізнало голос Матері та слідує за ним. Ти, повна ласк, випроси й нам благодаті, щоб ми змогли пережити справжню зустріч зі Своїм Господом, єдиним, Який може навернути наші серця й наповнити їх сенсом та повнотою життя. Амінь.

(Отець Любо Куртович, OFM)

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 1255
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 квітня 2016 р.
«Дорогі діти! Моє Непорочне Серце кровоточить, бачачи вас у гріху й у грішних звичках. Закликаю вас: верніться до Бога та до молитви, щоб вам було добре на землі. Бог через мене закликає вас, аби ваші серця були надією й радістю для всіх тих, які далеко. Нехай мій заклик буде бальзамом для ваших душі й серця, щоб ви славили Бога-Творця, Який вас любить і закликає до вічності. Діточки, життя коротке, використайте цей час для творення добра. Дякую вам, що відповіли на мій заклик!»

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116984
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати