Молитовні прохання

Просимо всіх приєднуватись до молитви разом з нами.
Додати прохання
Слава Ісусу Христу.Дуже прошу про молитву за Володимира.Він дуже агресивний,свариться,кричить,принижує мене і дітей, не хоче говорити. За любов та взаєморозуміння в сім"ї.За відкинення всякого зла.Щиро дякую.

6
Христос Рождається! Прошу помолитись за Вадима, котрий зараз у важких життєвих обставинах, щоб Господь змилосердився над ним. Господь посеред нас!

7
 • МИРОСЛАВА
 • 2 лютого 2016 22:39
Прошу помолитись за повернення мого чоловіка Василя до сімї та дітей за мир в родині

2
Христос Рождається! Прошу про молитву за навернення Ігора.

4
Христос Рождається. Щиро прошу у вас молитви про дар материнства. Чотири роки я не можу завагітніти, з чоловіком часто сваримося через це.В лікарні запевняють, що ми здорові.Покладаю усю надію на Боже милосердя. Тому прошу, хто може помоліться за мене. Дякую

7
 • Роксолана
 • 24 січня 2016 12:22
Христос Народився. Благаю Вас, помоліться будь ласка за мого батька Ігора, за зцілення від раку, мають робити операцію. Помоліться будь ласка щоб діагноз не підтвердився.

4
Слава Ісусу Христу! Щиро дякую за молитву для Луки. Прошу і надалі молитви для Луки, бо операція так і не відбулася.

5
Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за 1,5 річного Луку. Його вдарило електричним струмом. Завтра операція. Ліва рука дуже пошкоджена. Просимо в молитві, щоб не було ампутацііі пальчиків та за успішне проходження операціі та хорошого лікаря. Дякую.

5
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ ДЛЯ 1,5 РІЧНОГО ЛУКАСИКА. НА СВ.ВЕЧЕРЮ ДИТИНКУ ВДАРИЛО ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ. ЛІВА РУКА У ДУЖЕ ВАЖКОМУ СТАНІ. НА СЕРЕДУ ПРИЗНАЧЕНА ОПЕРАЦІЯ. І ТАК ЯК ЛІКАР СКАЗАВ ЦЕ НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ ОДНІЄЮ ОПЕРАЦІЄЮ. СЕРЕДНІЙ ПАЛЬЧИК МАЮТЬ АМПУТОВУВАТИ ВІДМЕРЛУ ТКАНИНУ. ЦЯ ДИТИНКА ПЕРЕНЕСЛА В 9 МІСЯЦІВ ОПЕРАЦІЮ НА СЕРЦЕ. ПЕРЕХВОРІВ КОКЛЮШЕМ, ЯКИЙ СПРОВОКУВАВ ЗУПИНКУ ДИХАННЯ НА 1ХВИЛИНУ. ЩЕ ТРОШКИ І МІГ ГЛОТНУТИ СКОЛО. І НЕДАВНО ОБЛИВ ЖОВОТИК КИП'ЯТКОМ. ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА НАШОГО ЛУКАСИКА. ЗА УСПІШНІ ОПЕРАЦІІ, ЯКІ НА НЬОГО ЧЕКАЮТЬ ТА ЗА ХОРОШОГО ЛІКАРЯ.

5
Щиро дякую всім за молитву! Боже, дякую Тобі!!!

2
 • Тая
 • 27 грудня 2015 17:30
Прошу про молитву від зцілення від моїх недуг

5
Благаю Вас, помоліться будь ласка за мого батька Ігора за зцілення від раку сечового міхура.

7
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за отримання ласки одруження дочки Роксолани та Фабріціо, створення міцної християнської сім'ї та отримання ласки материнства.Дякую.В молитві завжди з вами

4
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за Олександра, щоб Господь простив його образу, щоб він зміг піти до Святої сповіді та причастя.В молитві завжди з вами.Дякую.

3
Слава Ісусу Христу! Прошу спільної молитви за упокій Даниїли та спасіння у Бозі її душі! Дякую!

3
Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за успішну операцію Наталії та мир у родині.Дякую Богу за все, що дає...а всім молільникам дякую за молитовну підтримку!

4
Слава Ісусу Христу. Прошу у вас молитви про дар материнства, якого вже давно чекаю. Дякую. Бог з вами.

4
Слава Ісусу Христу!
Прошу молитву за свого чоловіка, хай Ісус визволить його, щоб він знайшов себе і укріпився у вірі. Бо як дитя збентежений, зневірений і тривожний. Страх охопив його.
Щиро дякую за допомогу у молитві.
Слава Ісусу Христу!

5
 • marichka
 • 27 листопада 2015 12:54
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за отримання ласки одруження Марії та Олександра, створення міцної християнської сім'ї та отримання ласки материнства.Дякую.В молитві завжди з вами

7
 • Леся
 • 21 листопада 2015 13:14
Прошу моліться за суд в питанні квартири,за доньку Діанку,за мудрість,за здоровя,за навчання,за послух.Дякую.

2
Прошу Вас сердечно помолитися за щасливе вирішення мого прохання, а саме, щоб всі залишились в хороших стосунках в даній ситуації. Дякую Всім за все. Нехай буде справедливість на землі і панує всюди Божа воля.

7
Слава Ісусу Христу!Мама дівчинки Мартусі просить про молитву.Дівчинці 16 років ,потрапила в аварію,зараз в реанімації.

Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву для дівчинки Мартусі,яка потрапила в аварію і знаходиться в реанімації

Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу про молитву за здоровя Надії і Діани та щоб Бог допоміг нам у вирішенні життєвоважливого рішення у понеділок.Всім дуже дякую.
Я була колись в Мєджугорі...Я також Тебе люблю...більше не плач за мною.

6
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє майбутнє, щоб я знайшла роботу.

Слава Ісусу Христу. Прошу ще помолитися за здоров'я моє та моїх рідних, а ще за те, щоб Господь пробачив людині, яка зі мною не дуже добре поступила, а я буду молитися Господу і просити допомоги в майбутньому. Нехай буде на все Божа воля. Дякую Вам. Господь посеред нас.

6
 • marta
 • 21 жовтня 2015 11:55
Слава Ісусу Христу. Прошу молитись за моє і моєї донечки Анастасії-Ілонки здоров'я, та за наше безпечне і мирне життя.

8
Слава Ісусу Христу! Прошу промолитву за хвору Даниїлу!Дякую!

5
 • Oksana
 • 19 жовтня 2015 12:48
Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Вас про молитву, щоб Бог в швидкім часі дав мені зустріч з мужчиною, хорошим Християнином для створення гарної Християнської сім'ї.

6
 • LIDIA
 • 17 жовтня 2015 20:29
Прошу помолитися за зцілення від хвороби.

5
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє майбутнє і за моє здоров'я, бо зараз знаходжуся в такій ситуації, що сама не можу вирішити як мені далі діяти. Сподіваюся на Божу підтримку та допомогу. Дякую за все

5
 • Liliia
 • 27 вересня 2015 18:29
Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мир і спокій у моїй сімї, за здоровя для моїх дітей. за Господнє Благословення для усіх людей

3
Прошу помолитися за здоров'я та довге і щасливе життя моїх батьків, які 20 вересня відсвяткували 35 років спільного сімейного життя.

3

Послання Богородиці з Меджугор'я, 2 червня 1984р.
"Дорогі діти! Сьогодні ввечері хочу сказати вам, щоб у дні цієї дев’ятниці ви молилися про вилиття Святого Духа на ваші сім’ї й на вашу парафію. Моліться, ви не пошкодуєте про це. Бог дасть вам дари, якими ви прославлятимете Його до кінця свого земного життя. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156632
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати