Молитовні прохання

Просимо всіх приєднуватись до молитви разом з нами.
Додати прохання
 • Роксолана
 • 24 січня 2016 12:22
Христос Народився. Благаю Вас, помоліться будь ласка за мого батька Ігора, за зцілення від раку, мають робити операцію. Помоліться будь ласка щоб діагноз не підтвердився.

4
Слава Ісусу Христу! Щиро дякую за молитву для Луки. Прошу і надалі молитви для Луки, бо операція так і не відбулася.

5
Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за 1,5 річного Луку. Його вдарило електричним струмом. Завтра операція. Ліва рука дуже пошкоджена. Просимо в молитві, щоб не було ампутацііі пальчиків та за успішне проходження операціі та хорошого лікаря. Дякую.

5
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ ДЛЯ 1,5 РІЧНОГО ЛУКАСИКА. НА СВ.ВЕЧЕРЮ ДИТИНКУ ВДАРИЛО ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ. ЛІВА РУКА У ДУЖЕ ВАЖКОМУ СТАНІ. НА СЕРЕДУ ПРИЗНАЧЕНА ОПЕРАЦІЯ. І ТАК ЯК ЛІКАР СКАЗАВ ЦЕ НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ ОДНІЄЮ ОПЕРАЦІЄЮ. СЕРЕДНІЙ ПАЛЬЧИК МАЮТЬ АМПУТОВУВАТИ ВІДМЕРЛУ ТКАНИНУ. ЦЯ ДИТИНКА ПЕРЕНЕСЛА В 9 МІСЯЦІВ ОПЕРАЦІЮ НА СЕРЦЕ. ПЕРЕХВОРІВ КОКЛЮШЕМ, ЯКИЙ СПРОВОКУВАВ ЗУПИНКУ ДИХАННЯ НА 1ХВИЛИНУ. ЩЕ ТРОШКИ І МІГ ГЛОТНУТИ СКОЛО. І НЕДАВНО ОБЛИВ ЖОВОТИК КИП'ЯТКОМ. ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА НАШОГО ЛУКАСИКА. ЗА УСПІШНІ ОПЕРАЦІІ, ЯКІ НА НЬОГО ЧЕКАЮТЬ ТА ЗА ХОРОШОГО ЛІКАРЯ.

4
Щиро дякую всім за молитву! Боже, дякую Тобі!!!

2
 • Тая
 • 27 грудня 2015 17:30
Прошу про молитву від зцілення від моїх недуг

5
Благаю Вас, помоліться будь ласка за мого батька Ігора за зцілення від раку сечового міхура.

6
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за отримання ласки одруження дочки Роксолани та Фабріціо, створення міцної християнської сім'ї та отримання ласки материнства.Дякую.В молитві завжди з вами

4
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за Олександра, щоб Господь простив його образу, щоб він зміг піти до Святої сповіді та причастя.В молитві завжди з вами.Дякую.

3
Слава Ісусу Христу! Прошу спільної молитви за упокій Даниїли та спасіння у Бозі її душі! Дякую!

3
Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за успішну операцію Наталії та мир у родині.Дякую Богу за все, що дає...а всім молільникам дякую за молитовну підтримку!

4
Слава Ісусу Христу. Прошу у вас молитви про дар материнства, якого вже давно чекаю. Дякую. Бог з вами.

4
Слава Ісусу Христу!
Прошу молитву за свого чоловіка, хай Ісус визволить його, щоб він знайшов себе і укріпився у вірі. Бо як дитя збентежений, зневірений і тривожний. Страх охопив його.
Щиро дякую за допомогу у молитві.
Слава Ісусу Христу!

5
 • marichka
 • 27 листопада 2015 12:54
Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за отримання ласки одруження Марії та Олександра, створення міцної християнської сім'ї та отримання ласки материнства.Дякую.В молитві завжди з вами

7
 • Леся
 • 21 листопада 2015 13:14
Прошу моліться за суд в питанні квартири,за доньку Діанку,за мудрість,за здоровя,за навчання,за послух.Дякую.

2
Прошу Вас сердечно помолитися за щасливе вирішення мого прохання, а саме, щоб всі залишились в хороших стосунках в даній ситуації. Дякую Всім за все. Нехай буде справедливість на землі і панує всюди Божа воля.

7
Слава Ісусу Христу!Мама дівчинки Мартусі просить про молитву.Дівчинці 16 років ,потрапила в аварію,зараз в реанімації.

Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву для дівчинки Мартусі,яка потрапила в аварію і знаходиться в реанімації

Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу про молитву за здоровя Надії і Діани та щоб Бог допоміг нам у вирішенні життєвоважливого рішення у понеділок.Всім дуже дякую.
Я була колись в Мєджугорі...Я також Тебе люблю...більше не плач за мною.

5
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє майбутнє, щоб я знайшла роботу.

Слава Ісусу Христу. Прошу ще помолитися за здоров'я моє та моїх рідних, а ще за те, щоб Господь пробачив людині, яка зі мною не дуже добре поступила, а я буду молитися Господу і просити допомоги в майбутньому. Нехай буде на все Божа воля. Дякую Вам. Господь посеред нас.

5
 • marta
 • 21 жовтня 2015 11:55
Слава Ісусу Христу. Прошу молитись за моє і моєї донечки Анастасії-Ілонки здоров'я, та за наше безпечне і мирне життя.

8
Слава Ісусу Христу! Прошу промолитву за хвору Даниїлу!Дякую!

5
 • Oksana
 • 19 жовтня 2015 12:48
Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Вас про молитву, щоб Бог в швидкім часі дав мені зустріч з мужчиною, хорошим Християнином для створення гарної Християнської сім'ї.

6
 • LIDIA
 • 17 жовтня 2015 20:29
Прошу помолитися за зцілення від хвороби.

5
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє майбутнє і за моє здоров'я, бо зараз знаходжуся в такій ситуації, що сама не можу вирішити як мені далі діяти. Сподіваюся на Божу підтримку та допомогу. Дякую за все

4
 • Liliia
 • 27 вересня 2015 18:29
Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мир і спокій у моїй сімї, за здоровя для моїх дітей. за Господнє Благословення для усіх людей

3
Прошу помолитися за здоров'я та довге і щасливе життя моїх батьків, які 20 вересня відсвяткували 35 років спільного сімейного життя.

3
Прошу помолитися за щасливу подорож мою з мамою та за здійснення всіх наших прохань, з якими ми звертаємось до Господа. Хай буде Господь з вами.

3
Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитися за важко хворого Романа.Дякую.

2
Прошу помилитися зі мною і попросити в Бога про моє зцілення і про дар материнства...Дякую Вам!

4
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє здоров'я, щоб відступила моя хвороба, яка досить довгий час мене не турбувала, а зараз дала про себе знати. Дякую Вам за молитву і Богу Всевишньому за допомогу, бо тільки завдячуючи йому все в житті вирішується.

2
Слава Ісусу Христу. Я з чоловіком просимо Вас помолитися за нашу сім'ю і попросити у Господа для нас милосердя, щоб у нас народилось дитя, бо у шлюбі ми проживаємо вже сім років, а дітей у нас немає, хоча і я, і чоловік дуже хочемо. А ще просимо Вас помолитися за наше здоров'я та здоров'я наших батьків.

2

Послання Богородиці з Меджугор'я, 12 вересня 1985р.
.Напередодні свята Воздвиження Хреста. “Дорогі діти! Хочу вам сказати, щоби в ці дні у центрі був хрест. Моліться особливо перед хрестом, з якого приходять великі благодаті. Тепер здійсніть у своїх домівках особливе посвячення хресту. Обіцяйте, що не будете ображати Ісуса, ані хрест та наносити Йому зневагу. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116914
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати