Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»У Меджугор'є, 25-й Молодіжний Фестиваль, завершився Св.Месою на горі, де височіє Хрест

У Меджугор'є, 25-й Молодіжний Фестиваль, завершився Св.Месою на горі, де височіє Хрест

  • 19 серпня 2014, 14:33
У Меджугор'є, 25-й Молодіжний Фестиваль, завершився Св.Месою на горі, де височіє Хрест25-й Міжнародний Фестиваль Молоді, що розпочався в Четвер, 31-го червня, 2014 р.Б, завершився Подячною Св.Месою , яку відслужив Фра Марінко Шакота - парох на парафії Меджугор'є, у середу, 6 серпня.
Тема молодіжного фестивалю була: "Ось, Твоя Мати".
Десятки тисяч молодих людей, із більш ніж 60-ти країн світу, зібралися цього року тут у Меджугор'є .
Молодіжний Фестиваль розпочався ранковою молитвою о 9.00 , після чого аж до опівночі, ішли лекції, були свідчення та пісні.
Після невеликої перерви, о 16.00 відбувалося продовження програми та після того - вечірня молитовна програма.
Основною подією дня в Меджугор'є ,була Св.Меса, яка щодня розпочиналася о 19.00.
Відкриту урочисту Св.Месу, в четвер, 31 Липня, відслужив Провінціал Францисканської Провінції Герцеговини - Доктор Міленко Штеко.
В усі інші дні програми, очолювали Св.Месу нещодавно висвячені священники: Фра Томіслав Зубац, Фра Хрвоє Мілетіц, Фра Горан Ажіновіч, Фра Боян Ріжван, Фра Дарій Галіц . Промови виголошував Фра Анте Вуковіч.
В понеділок була налічена найбільша кількість священнослужителів, які взяли участь у концелебрації . Їх кількість складає 534 священники.
В суботу, 2-го серпня, після вечірньої Св.Меси, замість традиційної процесії обходу вулицями Меджугор'я відбулася процесія , яка проходила з зовнішньої частини вівтаря на площі церкви Св.Якова.
У неділю, 3 серпня, молоді люди зі спільноти Ченаколо провели своє театральне шоу "Крео". Було представлено фільм про ОтцяСлавка та показано історію виникнення Молодіжного Фестивалю.
На протязі всього Фестивалю, Священники з усіх континентів, були доступними для всіх бажаючих приступити до сповіді.
Всі ці дійства були ще більш прекрасними і особливими, завдяки співу та оркестру Міжнародного Хору, регентом якого був проф. Дамір Буноза і під час якого грали та співали молоді люди із 24 - ох країн світу.
Молитви розарію та інші молитви лунали водночас 25-ма різними мовами світу, та впродовж усього Фестивалю був доступний синхронний переклад, який проходив 17-ма мовами і який безпосередньо транслювався на чисельних радіостанціях та інтернет порталах.
Переглядів 4 657
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1988р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас усіх закликаю радіти життю, яке Бог вам дає. Дітоньки, радійте у Богові-Творцеві, бо вас так дивовижно сотворив! Моліться, щоб ваше життя було радісною подякою, яка тече з вашого серця, як ріка радості. Дітоньки, дякуйте безперестанку за все, що посідаєте, за кожний малий дар, який вам Бог дав, так, щоби радісне благословення завжди сходило від Бога на вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 339 274
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2026 (1)
Травень 2026 (57)
Квітень 2026 (44)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)