» » 38 років тому, 4 липня 1982 р., Богородиця висловила бажання через візіонера Івана Драгічевича створити молитовну групу.

38 років тому, 4 липня 1982 р., Богородиця висловила бажання через візіонера Івана Драгічевича створити молитовну групу.

  • 05 липня 2020, 13:01
38 років тому, 4 липня 1982 р., Богородиця висловила бажання через візіонера Івана Драгічевича створити молитовну групу.Важливо згадати, що цього дня відзначався День воїна – велике комуністичне свято.
Під час молитви хвали Богородиця несподівано з’явилася Іванові й сказала, що хоче, щоб молитовна група формувалася та зустрічалася двічі на тиждень, і Вона буде супроводжувати її Своїми об’явленнями. Вона також сказала встановити відповідні дні та годину, оскільки деякі члени були на роботі й не завжди могли відвідувати молитву та об’явлення. Були встановлені дні – вівторок і п’ятниця, а зустрічі відбувалися ввечері, після вечірньої Меси, щоб усі могли бути присутні.

Молитовна група, на прохання Богородиці, у згадані дні ввечері йшла на Подбрдо й збиралася на пісні та молитву близько 22 години.

У вівторок, 27 липня 1982 року, коли молитовна група піднімалася на гору Об'явлень зі сторони, якою підносились візіонери в перші дні, на місці, де знаходиться зараз перший голубий хрест (прямо на фото), Іван мав несподіване об’явлення Діви Марії.

Богородиця попередила його не підніматися на гору разом із молитовною групою, оскільки за 200 метрів від того місця стояв патруль кількох поліцейських, тогочасної міліції.

Отож того вечора Богородиця захистила молитовну групу й сказала Іванові, де можна зібратися для молитви, щоб уникнути арешту!

Один із членів молитовної групи Недєлько Бречич, за погодженням із візіонером Іваном, відзначив місце, де Богородиця Своїм об’явленням урятувала молитовну групу, і встановив дерев’яний хрест розміром близько 2,5 метрів.
Щоб захистити його від дощу та іржі, Недєлько та Іван узяли голубу фарбу в батька Івана, Станка, який якраз малював паркан. Колір був голубим, тому цей хрест і став «голубим хрестом».

Після повалення комуністичного режиму молитовна група зустрілася біля голубого хреста в затишному місці, яке знаходиться приблизно в 15 метрах від нього.

Починаючи з 1987 р., кожен, хто хоче, може спільно з молитовною групою взяти участь в об’явленнях Богородиці – до цього часу група була закрита, і в об’явленнях могли брати участь лише її члени. Простір на молитву на цьому місці поступово розширюється.
У 1989 році, за згодою молитовної групи, італійський паломник (Фаусто з Борміо) замінив дерев’яний хрест на залізний, оскільки дерев'яний обгорів від свічок: багато людей зустрічалися та молилися біля нього, знаючи, що це місце, де об’являється Богородиця.
У 1999 році, на 17-ту річницю молитовної групи, знову ж таки 4 липня, Недєлько Бречич раптово помер під час молитовної програми для групи. Члени молитовної групи разом із візіонером Іваном встановили ще один голубий хрест у маленькому куточку (зліва на фото) на пам’ять про Недєлька Бречича.

Відтоді перед цим другим хрестом зустрічається молитовна група, і з тих пір біля нього відбуваються об’явлення Богородиці.
Переглядів 363
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 листопада 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, Мій улюблений Син завжди молився й прославляв Небесного Отця. Завжди все Йому говорив і довірявся Його волі. Так і ви б мали чинити, діти Мої, тому що Небесний Отець завжди слухає Своїх дітей. Одне серце в одному серці, любов, світло й життя. Небесний Отець дарував Себе в одному людському обличчі, а цим обличчям є обличчя Мого Сина. Ви, апостоли Моєї любові, мали б завжди це обличчя Мого Сина носити у своїх серцях і своїх думках. Ви б мали завжди думати про Його любов і Його жертву. Ви б мали молитися, щоб завжди відчувати Його присутність, бо, апостоли Моєї любові, це спосіб, яким можете допомогти всім тим, які не пізнали Мого Сина, які не пізнали Його любові. Діти Мої, читайте книгу Євангелія. Це є завжди щось нове, це є те, що вас єднає з Моїм Сином, Який родився, щоб принести слова життя всім Моїм дітям і щоб пожертвуватись за всіх. Апостоли Моєї любові, несені любов’ю до Мого Сина, приносьте любов і мир усім своїм братам. Нікого не судіть. Кожного любов’ю, яку маєте до Мого Сина, любіть. Таким чином ви потурбуєтесь і за свою душу, а вона – це те найдорогоцінніше, що справді належить вам. Дякую вам”.


ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2020 (32)
Липень 2020 (106)
Червень 2020 (119)
Травень 2020 (130)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)