» » Архиєпископ Генріх Хозер: Нагорода «Єпископ Андржеєвскі» є честю, радістю і особливою заслугою для мене

Архиєпископ Генріх Хозер: Нагорода «Єпископ Андржеєвскі» є честю, радістю і особливою заслугою для мене

  • 04 березня 2020, 10:16

Архиєпископ Генріх Хозер: Нагорода «Єпископ Андржеєвскі» є честю, радістю і особливою заслугою для мене«Це є честю, радістю та особливою заслугою для мене», - сказав архиєпископ Генріх Хозер, епископ-емерит Варшави-Праги, апостольський візитор із спеціальною роллю для парафії Меджугор’є, коли отримав відзнаку «Єпископ Роман Андржеєвскі», яку йому присудили за всі його достоїнства і старання, зроблені для розвитку польських сіл.

Презентація нагороди відбулася 20 лютого 2020 року в аудиторії польської єпископальної конференції у Варшаві.

«Потрібно зазначити, що я був здивований. Я не професійний садівник або фермер, моя професія - лікар, а покликання – священник. Але, коли я думаю про це, я зауважую деякі якості, які вказані у рішенні комітету, який нагородив мене», - сказав монсеньйор (мнср) Хозер.

«Я знаю, що таке важка праця на полі, постійна праця у дуже жорстоких умовах, - сказав мнср. Хозер, пригадуючи своє особисте відношення до землеробства, яке провадила його родина. Він згадав, що будучи студентом медуніверситету, вже під час літніх канікул він працював закордоном фермером. Як вже сказано, його батьки були інженери із сільського господарства, а його старша сестра закінчила у Варшаві університет, польову школу життя, родина його досі обговорює тему землеробства.

Архиєпископ Хозер зазначив, що фермери є носіями ідентичності Польщі, і про це він говорить кожного разу, коли має з ними зустріч.

« Сучасні фермери мають багато що запропонувати, а родинне фермерство може розвиватися разом з ними. Важливо, щоб польська молодь мала бажання вернутися до своїх рідних домівок і виробляти здорову їжу для здоров’я і розвитку цілого суспільства», - сказав мнср. Хозер, який був нагороджений кардиналом Казіміром Нич.

Ціллю цієї нагороди є те, що вона наповнить усі види діяльності сьогодення. Він є дивовижною, багатогранною персоною, яка може застосувати кожний досвід у всіх галузях, які йому довірили», - сказав кардинал Нич, і пригадав, що мнср. Хозер трудився для благополуччя Церкви як лікар і місіонер, далі він перебував у Ватикані, Польщі, а на даний момент – у Меджуґор‘є.

У цей же час, ця нагорода стала можливістю вшанувати традицію сім’ї Хозер, внесок якої у садівництво Польщі з 1844 року був грандіозний. Ми б хотіли пригадати, що сім’я Хозер удосконалила у Польщі найбільшу ферму по рослинництву, яку пізніше конфіскував комуністичний режим.

Господарями даного дійства був Славомір Сівек, президент Фонду, і єпископ Артур Мізінскі, головний секретар польської єпископальної конференції, вони і привітали усіх гостей.

Присутніми також були архиєпископ Сальватор Пеначіо, апостольський нунцій у Польщі, мнср. Ромуальд Камінскі, єпископ Варшави і Праги, а також два Паллотінські єпископи, архиєпископ Тадеуш Войда з Бєлистоку і єпископ Адріан Ґальбас із Елко.

Нагорода «Єпископ Роман Андржеєвскі» була заснована у 2004 році; відзначає осіб, які мають особливі заслуги у праці для сільських галузей, для культурного і економічного розвитку малих міст та сіл.

Переглядів 294
  • 04 березня 2020, 10:16
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 жовтня 2016 року
"Дорогі діти! Дух Святий посланий Небесним Отцем учинив мене матір’ю, Ісусовою  матір’ю, а тим самим і вашою матір’ю. Тому приходжу, аби вас вислухати, аби відкрити вам свої материнські руки, аби дати вам своє серце й аби закликати вас залишитися зі мною, бо з вершини хреста мій Син довірив вас мені. На жаль, багато моїх дітей не пізнало любові мого Сина, багато хто його не бажає пізнати. О, діти мої, наскільки погано чинять ті, які мали б бачити і пояснювати, щоб інші увірували. Тому ви, діти мої, апостоли мої, у тиші серця свого слухайте голос мого Сина, щоб ваше серце було Його притулком, щоб не було похмурим та сумним, але освітлене світлом мого Сина. Вірою шукайте надію, бо віра є життям душі. Знову вас закликаю – моліться. Моліться, аби ви віру жили в смиренні, духовному мирі й освітлені  світлом.  Діти мої, не намагайтеся відразу все зрозуміти, бо і я не всього розуміла, але любила й вірила в Божествені слова, котрі мій Син говорив, Він, Який був першим світлом і початком відкуплення. Апостоли моєї любові, ви, що молитеся, жертвуєтеся, любите, не судите, ви йдіть і поширюйте істину, слова мого Сина, Євангеліє, бо ви є живим євангелієм, ви промені світла мого Сина. Мій Син і я будемо з вами, будемо вас підбадьорювати і випробовувати. Діти мої, завжди просіть благословення від тих, і лише тих, чиї руки благословив мій Син, – від ваших пастирів. Дякую вам!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 210643
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Березень 2020 (46)
Лютий 2020 (32)
Січень 2020 (49)
Грудень 2019 (45)
Листопад 2019 (37)
Жовтень 2019 (46)