» » Томас Тома Ласеллес: «Я ще ніколи не був таким щасливим…».

Томас Тома Ласеллес: «Я ще ніколи не був таким щасливим…».

  • 15 жовтня 2017, 13:47

Томас Тома Ласеллес: «Я ще ніколи не був таким щасливим…».Томас Тома Ласеллес, 20 річний молодий чоловік, який походить з Ньюкасл-апон-Тайн — міста на північному-сході Англії, народився з церебральним паралічем і більшу частину свого життя провів на інвалідному кріслі. Незважаючи на свою фізичну неповносправність, для цього молодого чоловіка немає таких проблем, яких він не міг би вирішити. Меджуґор’є – це для нього другий дім, місце, де здійснюються його мрії.

Томас був нашим гостем в програмі на радіо «Mir» Меджуґор’є і сказав наступні слова: «Я народився з діагнозом церебрального паралічу і є одним із двох двійнят, який вижив. У мене є 2 старші сестри. Якщо описувати своє життя з обмеженими можливостями, тобто неповносправністю, то спочатку мені вдавалося ходити з ходунком. Після цього в мене було 3 операції і вони були невдалими. Через це я уже з 2008 року – на інвалідному кріслі. Ніколи не дозволяв своїй неповносправності змусити мене втратити активність в житті. Отримав велике благословення  від Бога, що маю священика, який завжди поруч зімною і веде весь цей час духовно. Якщо говорити про неповносправність, я би міг жити думаючи про всі ці речі, яких я не маю та не можу зробити, але натомість намагаюсь радіти життю, цілеспрямовано спостерігаючи за ним. Я стараюсь бачити те, що робить моє життя більш змістовним та радісним, у порівнянні з іншими людьми, бачити все те, що надає ще більшого сенсу мого перебування тут на Землі.

Мене запросив Отець Сенан Раян, клерик з Ірландії. В той час ми часто спілкувалися через Skype, і наші розмови були дуже довгими. Я розповідав йому про своє покликання і про все, що відчував в своєму серці. Якось я запитав у нього, де він збирається провести свої канікули. Він відповів, що планує приїхати сюди і я, пожартувавши, запитав, чи можу поїхати з ним. Цей жарт згодом став реальністю. Так я потрапив в Меджуґор’є і тиждень, який провів тут був для мене просто дивовижним. Я отримав так багато дарів та благодатей, що неможливо описати словами, те що трапилося зі мною впродовж цього одного тижня. Тоді відчув бажання в своєму серці повернутися сюди знову і якнайшвидше. Я знав, що не хочу уже їхати в паломництво і бути частиною групи, тобто бути оточеним іншими людьми. Хотів просто більше перебувати в тиші, на одинці з Богом, сам з собою.. Я відчув, що це потрібно мені, так як потребував більше пізнати Ісуса та Марію. Це був грудень 2016 року коли я вирішив взяти відпустку. І це був незвичайний досвід, так, як вирішив залишити свою роботу і я знав це було правильне рішення. З літа минулого року я в Меджуґор’є майже постійно. Кожних кілька місяців їду в Англію на декілька тижнів, але завжди повертаюся сюди. Я ніколи ще не був таким щасливим, як тут. Все, що я маю, це завдяки Божій Благодаті.

Зустрічаю багато людей, які допомагають мені і також у мене є хороші стосунки з місцевими священиками. Кожного дня намагаюся бути досить спостережливим, щоб зрозуміти, яку ж мрію має Бог Отець щодо мене в моєму житті» – сказав Томас, який є вражений кількістю сповідей у Меджуґор’є.

Наприкінці паломництва він подякував усій парафії, особливо молоді, яка тут служить:  «Я дякую усім, особливо тим, хто допомагає мені підніматися на Гору Хреста та відчуваю велике братерство. Дуже вдячний Богові за те, що можу перебувати тут на цій парафії, в оточенні цих чудових людей,  монахинь та священиків, зокрема за присутність о. Маринко Шакоти, який дуже допомагає мені духовно. Це є величезні милості та подарунки для мене».

Переглядів 1053
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня
"Дорогі діти! Коли на землі зникає любов, коли не знаходиться дорога спасіння, Я, Мати, приходжу, щоб вам допомогти пізнати істинну віру – живу й глибоку, щоб вам допомогла істинно любити. Як Мати, прагну вашої взаємної любові, доброти й чистоти. Моє бажання - щоб ви були праведні й любили один одного. Діти мої, будьте радісними в душі, будьте чистими, будьте дітьми. Мій Син говорив, що любить бути поміж чистих сердець, бо чисті серця завжди молоді та веселі. Мій Син вам говорив, щоб ви прощали та любили один одного. Знаю, що це не завжди легко. Стражданням ви зростаєте в дусі. Для того, щоб ви ще більше духовно росли, мусите щиро й правдиво прощати та любити. Багато Моїх дітей на землі не знають Мого Сина, не люблять Його, але ви, які любите Мого Сина, які носите Його в серці, моліться, моліться і, молячись, відчувайте Мого Сина біля себе. Нехай ваша душа вдихає Його дух. Я посеред вас і говорю про малі та великі речі. Я не втомлюся, говорячи вам про Мого Сина – істинну Любов. Тому, діти Мої, відкрийте Мені ваші серця. Дозвольте, щоб Я  вас по-материнському вела. Будьте апостолами любові Мого Сина і Мене. Як Мати, прошу вас: не забудьте тих, яких Мій Син покликав, щоб вас вели. Носіть їх у серці й моліться за них. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 151512
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати