» » Міжнародне Паломництво для Осіб з Особливими потребами. Враження паломників

Міжнародне Паломництво для Осіб з Особливими потребами. Враження паломників

  • 20 червня 2017, 19:53

Міжнародне Паломництво для Осіб з Особливими потребами. Враження паломниківЦього року на VI Міжнародному Паломництві для Осіб з Особливими потребами, яке цими днями проводилося в Меджуґор’є, і яке закінчилося 18 червня, була Сестра Марія Клара Кларіч (Сестри Милосердя Святого Хреста, із Д’яково). Сестра Марія Клара, супроводжує людей з особливими потребами разом із c. Растіславою, і відвідує Меджуґор’є уже впродовж 9 років. Організатори паломництва попросили її бути перекладачем жестової мови. «Уже впродовж 9 років я працюю із людьми з особливими потребами, кожного тижня у нас є терапевтичні майстерні і раз в місяць в нас проходить зустріч спільноти «Віра і Світло». Також ми зустрічаємось декілька раз на рік. Коли приходиш до нас в гості, нашу майстерню чи спільноту можна назвати місцем щастя.» Сестра Марія Клара розповідала нам теж про особливості своєї роботи: «Коли подивитися на мою роботу збоку, вона справді видається дуже важкою – так це може бути важко працювати з такими дітками – вони задають багато запитань наприклад, але вони завжди віддають набагато більше. Вони дуже щирі, оригінальні, повні любові та тепла. Я фізично буваю втомленою, але часто ми настільки буваємо наповнені миром, щастям, простотою та радістю, що не відчуваємо якоїсь втоми чи труднощів. Я б хотіла їздити з ними усюди, оскільки вони є дуже послушні, вдячні та щасливі. Ми усі відчуваємо тугу за таким типом стосунків. Ми дуже вдячні Богу за таку ініціативу і я думаю це велике благословення також і для Меджуґор’є. Коли ми тут, нічого цим діткам не заважає –  деякі з них приходять з важкими діагнозами. В нашому автобусі є декілька дітей, які страждають від епілептичних приступів, але нічого з ними тут не було подібного... Наші паломництва складаються з 3-х етапів – молитва, прослава та дружба. Ці паломництва є дуже глибокими. Такі зустрічі є надзвичайно великою підтримкою для батьків із боку Церкви. З дітьми все нормально – вони не знають кращого світу, але направду дуже важко батькам.

Наприкінці с. Марія Клара висловила слова вдячності для парафіян: «Ми б хотіли подякувати усім людям доброї волі, які щиро приймають нас щороку. Просто сказати дякую є дуже мало… Тому ми молимось за них, за їхні сім’ї. Ми також є щиро вдячні усім священикам та організаторам.»

Переглядів 695
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 1 листопада 1984р.
"Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас до віднови молитви у ваших домівках. Завершилися роботи в полі. Тепер присвятіть себе молитві. Нехай молитва буде на першому місці у ваших сім’ях. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 95262
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати