» » У Меджуґор'є відбулася III Зустріч для Молитовних Спільнот, Груп, членів Домів Милосердя, Ассоціацій, об’єднаних в напрямку Віднови в Святому Дусі

У Меджуґор'є відбулася III Зустріч для Молитовних Спільнот, Груп, членів Домів Милосердя, Ассоціацій, об’єднаних в напрямку Віднови в Святому Дусі

  • 05 травня 2017, 14:40

 

У Меджуґор'є відбулася III Зустріч для Молитовних Спільнот, Груп, членів Домів Милосердя, Ассоціацій, об’єднаних в напрямку Віднови в Святому ДусіIII Зустріч для Молитовних Спільнот, Груп, членів Домів Милосердя, Ассоціацій, об’єднаних в напрямку Віднови в Святому Дусі, була проведена в Меджуґор'є із 19 по 23 квітня. У ній прийняли участь також учасники із Боснії та Герцеговини. В той самий час відбулося святкування 50-ї річниці Католицької Харизматичної Віднови в Хорватії та усьому світі. Лордан Любенков та Дамір Зукан, які є Національними Координаторами Віднови в Святому Дусі  були нашими гостями на радіо «Mir» Меджуґор'є та ось, що розповів нам Містер Зукан про саму програму цієї Зустрічі, яка складалася із двох частин:

«В першій частині Зустрічі була формація, яка називається Школою Харизми. Щиро кажучи, ми стараємося більше працювати над формацією людей, щоб вони використовували свої дари у своєму щоденному житті. Папа Йоан Павло II, а також й інші Папи, коли говорили про спільноти, говорили, що спільнота – є Школою Любові та дружніх стосунків і цей тип формації навчає нас переносити це у своє щоденне життя, у наше спільне життя та у життя кожного з нас зокрема. В другій частині програми було свідчення спільнот, які приїхали із Хорватії, Боснії та Герцеговини. Близько 1300-та учасників зібралося із різних частин світу і це є особливою маніфестацією нашої єдності. Спільноти із Духовної Віднови сприяють виливу Святого Духа – благодаті другого народженння (хрещення в Святому Дусі),  тому що нам усім потрібна ця благодать, щоб проживати наше щоденне життя у тих подіях і обставинах, які дарує нам  Бог. Насправді важко прямувати вперед у житті, без присутності Святого Духа», – сказав Містер Зукан, який також розповів нам про саму 1-шу Зустріч, яка відбулась у Меджуґор'є у 2015 році: «Багато спільнот приїжджає в Меджуґор'є індивідуально, шукаючи тут сил та духовної віднови. Під час однієї з молитов ми усі відчули поклик приїхати сюди – до нашої Небесної Мами. На 1-й Зустрічі зібралося близько 65 спільнот. Зараз тут зосереджено близько 100-та із них. Кожного року кількість учасників на Зустрічах збільшується, оскільки все більше людей розпізнають це особливе покликання до єдності.»

Містер Любенков сказав нам, що для нього також, Меджуґор'є є особливим місцем Миру та Любові, яку можна зустріти в дуже простий та ясний спосіб, власне через тих людей, які прибувають сюди у пошуку відповіді на багато запитань в своєму житті, але усі знаходять тут те ж саме – Мир Господа. Все це відбувається завдяки молитві, через усі ті ласки та заступництво, яке дарує нам Небесна Мама. Вона є тією, яка кличе та запрошує своїх дітей прийти до Неї і бути разом з Нею. Коли я був маленький, будучи хворим, разом із своєю мамою, бабцею та тіткою, ми вперше приїхали сюди, щоб молитися за те, щоб пройшла успішно моя операція, яка мала відбутися трохи пізніше. Люди вважають, що у той час мене огорнула безперервна молитва Матері, що я перебував під Її покровом. Хочу сказати, що направду відчував молитву Мами Небесної. Меджуґор'є являється особливим благословенням для багатьох. Богу подяка, що ми наділені благодаттю розпізнавати це.

Містер Зукан приїжджає в Меджуґор'є уже впродовж 20-ти років: «Вперше, коли я приїхав сюди, Бог дуже сильно подіяв в мені: саме тут я отримав мир. Цей мир здається веде тебе і кожного разу запрошує приїхати сюди знову. Бачу Меджуґор'є, як місце мого особистого духовного навернення. З кожним разом, коли почав наближатися ближче до Ґоспи(Богородиці) та мого Господа, я почав помічати речі, які є надзвичайно важливими для Церкви. Тут можна побачити велику кількість людей із багатьох країн світу, які моляться різними мовами, переживають Євхаристію, адорують Ісуса в Пресвятих Дарах. Бути частиною цієї єдності є, направду, чимось особливим. Коли приїжджаю сюди із своєю сім’єю, завжди намагаюся перебувати  в тиші.

Молитовні групи «Божа Перемога» та «Серце Ісуса», у Суботу вночі, на території літнього Вівтаря, протягом однієї години часу виконували в своєму музичному супроводі молитву Прослави. Цей момент був частиною святкування і все це транслювалося на радіо «Mir» Меджуґор'є. (Фото)

Переглядів 298
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 вересня 1989р.
Дорогі діти! Сьогодні прошу вас подякувати Богові за всі дари, навіть найменші, які ви отримали в житті. Дякую разом з вами і хочу, щоб ви відчули радість дарів, і щоб Бог був усім для кожного з вас. Так ви зможете зростати безперестанку на дорозі до святості. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 95175
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати