Літургійні читання на 7 квітня (УГКЦ)

  • 06 квітня 2016, 18:00

 

⊕ Благовіщення Пречистої Діви Марії

Апостол
Євр. 2, 11-18.

11. Бо той, що освячує, і ті, що освячуються, всі від одного. Тому й не соромиться називати їх братами, 12. коли каже: «Я звіщу ім'я твоє моїм братам, хвалитиму тебе серед громади.» 13. І ще: «Буду надіятись на нього.» Та й: «Ось я і діти, що їх Бог мені дав.» 14. А що діти були учасниками тіла і крови, то й він подібно участь у тому брав, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерти, тобто диявола, 15. і визволити тих, що їх страх смерти все життя тримав у рабстві. 16. Адже не ангелам іде на допомогу, а потомству Авраама. 17. Тому він мусів бути в усьому подібний до братів, щоб стати милосердним та вірним архиереєм у справах Божих на спокутування гріхів народу. 18. Тому, власне, що страждав і сам був випробуваний, він може допомогти тим, що проходять через пробу.


Євангеліє
Лк. 1, 24-38.

24. Після тих днів зачала Єлисавета, його жінка, й таїлася п'ять місяців, кажучи: 25. "Так учинив мені Господь у ці дні, коли зглянувся, щоб зняти мою ганьбу між людьми.” 26. Шостого місяця ангел Гавриїл був посланий Богом у місто в Галилеї, якому ім'я Назарет, 27. до діви, зарученої чоловікові, на ім'я Йосиф, з Давидового дому; ім'я ж діви було Марія. 28. Ввійшовши до неї ангел, сказав їй: "Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками.” 29. Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в собі, що могло значити те привітання. 30. Ангел їй сказав: "Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. 31. Ось ти зачнеш у лоні й вродиш сина й даси йому ім'я Ісус. 32. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься. І Господь Бог дасть йому престол Давида, його батька, 33. і він царюватиме над домом Якова повіки й царюванню його не буде кінця.” 34. А Марія сказала до ангела: "Як же воно станеться, коли я не знаю мужа?” 35. Ангел, відповідаючи, сказав їй: "Дух Святий зійде на тебе й сила Всевишнього тебе отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий. 36. Ось твоя родичка Єлисавета – вона також у своїй старості зачала сина, і оце шостий місяць тій, що її звуть неплідною; 37. нічого бо немає неможливого в Бога.” 38. Тоді Марія сказала: "Ось я Господня слугиня: нехай зо мною станеться по твоєму слову!” І ангел відійшов від неї.

Переглядів 3 006
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! По великій любові Небесного Отця Я біля вас як ваша Мати, а ви біля Мне як Мої діти, як апостоли моєї любові, яких безперестанку збираю біля Себе. Діти Мої, ви - ті, що через молитву маєте повністю віддатися Моєму Синові, щоб жили вже не ви, але Мій Син у вас. Так, щоб усі ті, котрі не пізнали Мого Сина, бачили Його у вас і захотіли пізнати Його. Моліться, щоб у вас бачили рішуче смирення й доброту, готовність служити іншим. Щоб у вас бачили, що серцем живете світське покликання у єдності з Моїм Сином. Щоб у вас бачили лагідність, ніжність і любов до Мого Сина, як і до своїх братів та сестер. Апостоли Моєї любові, мусите багато молитися, очистити свої серця, щоб спершу ви йшли дорогою Мого Сина, щоб ви були праведниками, пов’язаними з праведністю Мого Сина. Діти Мої, як Мої апостоли, мусите бути з’єднаними в єдності, що виходить від Мого Сина, щоб Мої діти, які не знають Мого Сина, розпізнали єдність любові й захотіли йти дорогою життя, дорогою єдності з Моїм Сином. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 331 314
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Листопад 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2025 (14)
Жовтень 2025 (43)
Вересень 2025 (44)
Серпень 2025 (44)
Липень 2025 (42)
Червень 2025 (75)