Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургія на 26 листопада, вівторок ХХХІV тижня Звичайного періоду

Літургія на 26 листопада, вівторок ХХХІV тижня Звичайного періоду

  • 26 листопада 2024, 00:30
ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Одкр 14, 14-20
Читання з Книги Одкровення святого апостола Йоана.
Я, Йоан, глянув: і ось біла хмара, а на хмарі сидить наче Син Людський; Він мав на своїй голові золотий вінець, а у своїй руці – гострий серп. А інший ангел вийшов із храму, гукаючи сильним голосом до Того, хто сидів на хмарі: «Пусти свій серп і жни, адже прийшла пора жнив, і достигло жниво на землі!» І Той, хто сидить на хмарі, пустив свого серпа на землю, і земля була вижата. А інший ангел вийшов із небесного храму; він також мав гострий серп. І ще один ангел, який мав владу над вогнем, вийшов від жертовника й закликав гучним голосом до того, хто мав гострий серп, проголошуючи: «Пусти свого гострого серпа й обріж грона винограду на землі, бо його грона дозріли!» І ангел пустив свого серпа на землю – і зібрав виноград землі, й вкинув до великої давильні Божого гніву. І топтано давильню за містом і вийшла кров із давильні аж до вуздечок коней, на тисячу шістсот стадій. Слово Боже.
РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 96, 10. 11-12. 13
Рефрен: Господь приходить, щоб судити землю.
1.Сповістіть між народами: *
«Господь воцарився!»
Адже світ стоїть твердо, – він не похитнеться. *
Він справедливо буде судити народи!
2.Хай веселиться небо, *
хай земля радіє!
Хай збуриться море і все, що його наповняє. *
Хай рівнина і все, що на ній, радіє!
3.Тоді радітимуть усі дерева в лісі *
перед обличчям Господа, який приходить, – †
бо Він приходить судити землю!
Він справедливо судитиме Всесвіт, *
і у своїй правді – народи.
СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Пор. Одкр 2, 10в
Алілуя, алілуя, алілуя.
Будь вірний аж до смерті,
і Я вінцем життя тебе увінчаю.
ЄВАНГЕЛІЄ
Лк 21, 5-11
† Читання святого Євангелія від Луки.
Того часу, коли дехто говорив про храм, що при­крашений коштовним камінням та дарами, Ісус сказав: «Настануть дні, коли з того, що бачите, не залишиться і камінь на камені, який не був би зруйнований». Вони запитали Його, кажучи: «Учителю, коли ж це буде і яке знамення того, коли це має статися?» Він же відповів: «Глядіть, щоб вас ніхто не ввів у ома­ну, бо багато хто прийде під Моїм Ім’ям, кажучи: “Це я!” – і: “Час наблизився!” – Не йдіть за ними. Коли ж почуєте про війни та розрухи, – не жахайтеся, бо має це раніше статися, але ще не відразу кінець». Тоді  говорив їм: «Повстане народ проти народу і цар­ство проти царства; і будуть місцями великі землетруси, голод, пошесті й жахливі події, і будуть великі знамення з неба». Слово Господнє.
Переглядів 444
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 25 липня 2019 року, через візіонерку Марію
"Дорогі діти! Моїм закликом до  вас є молитва. Нехай молитва для вас буде радістю і вінцем, який в’яже вас із Богом. Дітоньки, прийдуть спокуси, і ви не будете сильними, і гріх пануватиме, але якщо ви Мої - переможете, бо вашим прибіжищем буде Серце Мого Сина Ісуса. Тому, дітоньки, поверніться до молитви, поки вам молитва не стане життям  удень і вночі. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 338 731
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Травень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2026 (40)
Квітень 2026 (44)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)