Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на п’ятницю ХХV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на п’ятницю ХХV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 24 вересня 2022, 09:07

Римо-католицький календар

П’ятниця ХХV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Проп 3, 1-11

Читання з Книги Проповідника

Усьому час-пора, і на все слушна хвилина під небом: час народитись і час померти, час садити і час посаджене виривати. Час убивати й час лікувати, час руйнувати і час будувати. Час плакати і час сміятись, час сумувати і час танцювати. Час розкидати каміння і час його збирати, час обіймати і час обіймів уникати. Час шукати і час губити, час зберігати і час розкидати. Час роздирати і час зшивати, час мовчати і час говорити. Час любити і час ненавидіти, час на війну і час на мир. Що за користь тому, хто працює, з того, над чим він трудиться? Я бачив те заняття, що Бог дав людям, щоб вони ним клопотались. Усе Він створив гарним у свій час, та й вічність Він вклав їм у серце, одначе, так, що чоловік не може збагнути діл, що їх творить Бог, від початку до кінця.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 144 (143), 1а і 2абв. 3-4

Благословенний Бог — моя твердиня!

Благословенний Господь, моя скеля. *
Він — моя милість, моя охорона, мій притулок,
мій визволитель і щит мій. *
На Нього я покладаю надію.

Господи, хто така людина, що Ти її знаєш, *
і людський син, що його поважаєш?
Людина схожа на пару, *
її дні, як тінь, проминають.

Спів перед Євангелієм
Мк 10, 45

Алілуя, алілуя, алілуя

Син Людський прийшов, щоб служити
і віддати своє життя як викуп за багатьох.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 9, 18-22

Читання святого Євангелія від Луки

І сталося, коли Ісус молився на самоті й з Ним були учні, Він запитав їх, кажучи: «За кого Мене вважають люди?» Вони у відповідь сказали: «За Йоана Хрестителя, інші — за Іллю, а ще інші — за одного з давніх пророків, який воскрес». Він же запитав їх: «А ви за кого Мене вважаєте?» Петро ж у відповідь сказав: «За Христа Божого». Та Він, заборонивши їм, наказав нікому не розповідати цього, кажучи: «Син Людський має багато постраждати, і буде відкинений старшими, первосвящениками й книжниками, і буде вбитий, і воскресне третього дня».

Слово Господнє

Переглядів 1 110
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 липня 2014 року
«Дорогі діти! Я, Мати всіх вас, котрі тут зібралися, і Мати цілого світу, благословляю вас материнським благословенням і закликаю вас піти дорогою смирення. Ця дорога веде до пізнання любові Мого Сина. Мій Син є всемогутній, Він є в усьому. Якщо ви, Мої діти, цього не усвідомлюєте, то у вашій душі панує темрява – сліпота. Лише смирення може вас зцілити. Мої діти, я завжди жила смиренно, хоробро і в надії. Я знала, зрозуміла, що Бог є у нас і ми є в Бозі. Цього ж очікую від вас. Бажаю, щоб ви всі були зі Мною у вічності, тому що ви - частина Мене. Я вам допоможу на вашій дорозі. Моя любов огорне вас, мов плащ, і вчинить з вас апостолів Мого світла – Божого світла. Любов’ю, яка походить зі смирення, будете приносити світло туди, де панує темрява – сліпота. Будете приносити Мого Сина, Котрий є Світло світу. Я завжди поряд з вашими пастирями і молюсь, щоб вони завжди були для вас прикладом смирення. Дякую вам!»

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 336 569
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Березень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2026 (33)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)
Листопад 2025 (29)
Жовтень 2025 (42)