» » » Літургійні читання на вівторок ХХХІ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХХХІ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 05 листопада 2019, 14:59

Римо-католицький календар

Вівторок ХХХІ звичайного тижня, рік І

Перше читання
Рим 12, 5-16а

Читання з Послання святого апостола Павла до римлян

Брати! Ми є одним тілом у Христі, а окремо ми один для одного є членами. Маємо різноманітні дари, згід­но з даною нам благодаттю: якщо про­роцтво, – то в міру віри; якщо служіння – перебувай у служінні; якщо учитель – у навчан­ні; коли хто потішає, – потішай, хто подає, – давай у простоті, хто ке­рує, – керуй з ревністю, хто ви­яв­ляє милосердя, – нехай робить це з привітністю. Любов – нелицемірна. Нена­видьте зло, шукайте добра, любіть один одного по-бра­тер­ськи, пошаною один одного ви­пе­реджайте; у наполегливості не лінуйтеся, духом палайте, Господу служіть, радійте надією, труднощі переносьте, перебувайте витривало в молитві; беріть участь у потребах свя­тих, виявляйте гостинність. Благословляйте тих, хто пе­ре­слідує вас, – благословляйте, а не проклинайте. Радійте з тими, які радіють, і плачте з тими, котрі плачуть. Тримайтеся між собою однієї думки, не мудруйте про високе, але схиляйтеся до покірного. Не вважайте се­бе мудрими.
Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 131(130), 1. 2-3

Бережи, Боже, душу мою в мирі

Господи, не пишалося моє серце, *
і не дивилися з погордою мої очі,
я не ганявся за великим *
і недосяжним для мене.

Хіба ж я не втихомирював і не заспокоював свою душу, як дитину, *
відлучену від грудей матері своєї;
моя душа – як відлучена від грудей дитина. *
Нехай Ізраїль покладає надію на Господа – віднині і довіку!

Спів перед Євангелієм
Мт 11, 28

Алі­луя, алі­луя, алі­лу­я

Прийдіть до Мене, всі втомлені та обтяжені –
і Я вас облегшу!

Алі­луя, алі­луя, алі­лу­я

Євангеліє
Лк 14, 15-24

† Читання святого Євангелія від Луки

Того часу один з тих, які си­діли при столі, сказав Ісусові: «Бла­женний той, хто їстиме хліб у Бо­жо­му Царстві». Він же сказав йому: «Один чо­ло­вік справляв велику гостину і за­про­сив багатьох; і послав свого раба в час гос­ти­ни, щоби сказав запрошеним: "Ідіть, бо вже все готове”. І враз усі почали відмовлятися. Перший сказав йому: "Поле купив я, потрібно мені піти й побачити його; благаю тебе, вважай мене за ви­прав­даного”. А другий сказав: "Купив я п’ять пар волів і йду випробувати їх; бла­гаю тебе, вважай мене за виправ­даного”. Ще один сказав: "Я одружився і через те не можу прийти”. Повернувся раб і розповів це своєму панові. Тоді пан, розгні­вав­шись, сказав своєму рабові: "Мер­щій виходь на площі та вулиці міста і приведи сюди вбогих, калік, сліпих, кривих”. І сказав раб: "Пане, сталося так, як наказав ти, і ще є місця”. Та пан рабові сказав: "Вийди на шляхи, на загороди і змушуй уві­йти, щоб наповнився мій дім. Кажу вам, що жодний з тих раніше запрошених мужів не скуш­тує моєї вечері”».

Слово Господнє

Переглядів 58
  • 05 листопада 2019, 14:59
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2016., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні з вами хочу поділитися небесною радістю. Ви, дітоньки, відчиніть двері серця, щоб у вашому серці росла надія, мир і любов, яку дає лише Бог. Дітоньки, ви занадто прив’язані до землі й земних речей, тому сатана жбурляє вами, як вітер морськими хвилями. Тому нехай ланцюгом вашого життя буде молитва серцем і поклоніння Моєму Синові Ісусу. Віддайте Йому ваше майбутнє, щоб у Ньому ви були для інших радістю та прикладом свого життя. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (46)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)