» » » Літургійні читання на ХХІ неділю звичайну, рік В (РКЦ)

Літургійні читання на ХХІ неділю звичайну, рік В (РКЦ)

  • 25 серпня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

ХХІ Неділя звичайна, рік В

Перше читання
Іс 66, 18-21

Читання з Книги пророка Ісаї

Так говорить Господь: «Я знаю їхні діла й думки їхні. Я прийду, щоб зібрати всі народи та язики, і вони прийдуть та побачать Мою славу. Я дам їм знак і пошлю врятованих з-поміж них до народів: до Таршішу, Путу, Луду, Мешеха, Рощу, Тувала та Явану, й до далеких островів, що ніколи про Мене не чували й не бачили Моєї слави. І возвістять народам Мою славу. І приведуть усіх братів ваших з-поміж усіх народів у дар Господу на конях, колісницях, на носилках, на мулах та верблюдах – на мою святу гору в Єрусалим, – слово Господнє, – так, як сини ізраїльські приносять дари в чистій посудині у дім Господній. З них Я теж візьму у священики й левіти, – говорить Господь».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 117 (116)

Добру Новину всій землі звіщайте
Або: Алілуя

Хваліть Господа, всі народи! *
Прославте Його, всі люди,
Бо утвердилося над нами Його милосердя, *
і Господня правда перебуває навіки.

Друге читання
Євр 12, 5-7. 11-13

Читання з Послання до євреїв

Брати! Ви забули про заклик, що звер­не­ний до вас як до синів: «Сину мій, не нехтуй Господніми картаннями і не падай духом, коли Він докоряє. Адже кого Господь любить, того й карає, і шмагає кожного сина, якого прий­має». Якщо зазнаєте докору, то з вами Бог поводиться, як зі синами. Хіба є такий син, якого батько не кар­тає? Усяке ж покарання в даний час не здається радістю, але смутком; та згодом ті, які навчені ним, при­но­сять мирний плід праведності. Тому випростайте опущені руки і знеможені коліна, і стежки для ваших ніг зробіть прямими, аби кульгаве не збочило, але радше щоб виправилося.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Йн 14, 6

Алілуя, алілуя, алілуя

Я є дорога, і правда, і життя!
Ніхто не при­ходить до Отця, якщо не через Ме­не.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 13, 22-30

† Читання святого Євангелія від Луки

Того часу проходив Ісус містами й се­лами, і навчав, ідучи в Єрусалим. Сказав Йому хтось: «Господи, чи мало є тих, які спасаються?» Він від­повів їм: «Силкуйтесь увійти через ву­зь­кі двері, бо багато хто, кажу вам, бу­де намагатися ввійти, та не змо­же. Коли ж встане Господар і зам­кне двері, ви станете знадвору й будете стукати у двері, кажучи: "Гос­по­ди, відчини нам!” А Він у відповідь скаже вам: "Я не знаю вас, звідки ви є!” Тоді почнете казати: "Ми їли й пи­ли перед Тобою, і Ти навчав на на­ших площах”. А Він відповість вам і скаже: "Я не знаю вас, звідки ви! Відступіть від Мене всі, які чините безза­кон­ня!” Там буде плач і скрегіт зубів, коли побачите Авраама, Ісаака, Яко­ва й усіх пророків у Царстві Бо­жому, а себе – вигнаними геть. І прийдуть зі сходу, із заходу, з півночі, з півдня і сядуть у Царстві Божому. І ось, є останні, які будуть пер­шими, і є перші, які будуть остан­ні­ми!»

Слово Господнє

Переглядів 36
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 лютого 2015
"Дорогі діти! Ось Я посеред вас. Дивлюсь на вас, усміхаюсь вам і люблю вас, як тільки мама може.  В  Дусі Святому, який приходить через Мою чистоту, бачу ваші серця і приношу їх Своєму Сину. Вже довгий час прошу  від вас, щоб ви були Мені апостоли, щоб молилися за тих, які не пізнали Божу любов. Прошу про молитву, промовлену з любові, молитву, яка чинить діла і жертви. Не втрачайте час роздумуючи про те, чи ви достойні бути Моїми апостолами. Всіх розсудить Небесний Отець, а ви Його любіть і слухайте. Знаю, що вас це все бентежить і саме Моє перебування між вами, але прийміть його з радістю і моліться, щоб ви зрозуміли що ви достойні працювати для Неба. Моя любов є над вами. Моліться, щоб Моя любов перемогла у всіх серцях, бо це є любов, яка прощає, дає  і ніколи не переминає. Дякую вам.”

Всі статті

Фоторепортаж

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Вересень 2019 (29)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)