Популярні за добу

» » » Літургійні читання на п’ятницю VII Великоднього тижня (РКЦ)

Літургійні читання на п’ятницю VII Великоднього тижня (РКЦ)

  • 18 травня 2018, 12:53

Римо-католицький календар

П’ятниця VII Великоднього тижня

Перше читання
Ді 25, 13а-21

Читання з Діянь Апостолів

          Цар Аґриппа з Вернікою прийшли в Кесарію вітати Феста. А що вони пробули там чимало  днів, Фест виклав цареві справу Павла: «Є тут – сказав він – один чоловік, якого Фелікс лишив в’язнем. На нього, як я був в Єрусалимі, первосвященики й старші юдейські зробили скаргу, домагаючись його засуду. Я відповів їм, що римляни не мають звичаю когось видавати, поки обвинувачений не матиме обвинуватців перед собою і можливости оборонятися від обвинувачення. Отож, вони прийшли сюди зо мною, а я без жадної проволоки, на другий же день, сівши на судилище, звелів привести того чоловіка. Обвинуватці, що виступили проти нього, нічим не оскаржили його щодо того, в чому я підозрівав зло. Вони ж з ним мали якісь суперечки про їхнє власне суєвір’я та про якогось Ісуса померлого, – а Павло казав, що він живе. Я, безпорадний щодо їхньої суперечки, спитав його, чи він не хоче піти в Єрусалим і там про це судитися. Коли ж Павло вимагав, щоб його справу затримано для вирішення Августа, я повелів його тримати, аж поки його не відправлю до кесаря».
//

          Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 103(102), 1-2. 11-12. 19-20аб (П.: пор. 19а)

Господь на небі утвердив престол свій.
або: Алілуя.

Благослови, душе моя, Господа  *
і  все  нутро  моє – Його  святе  ім’я.
Благослови, душе моя, Господа  *
і не забувай усіх добродійств Його ніколи.        

Бо як високо небо над землею,  *
така велика Його милість над тими, що Його бояться.
Як далеко схід від заходу,  *
так віддалив Він від нас злочинства наші.        

Господь на небі утвердив престол свій,  *
і царство Його усім володіє.
Благословіте Господа, всі ангели Його,  *
могутні силою, ви, що виконуєте Його слово.

Спів перед Євангелієм
Йн 14, 26

Алілуя, алілуя, алілуя

Святий Дух навчить вас усього;
все нагадає, що я сказав вам.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Йн 21, 15-19

+ Слова Євангелія від святого Йоана

          Коли Ісус з’явився своїм учням, поснідавши з ними, сказав до Симона Петра: «Симоне Йонин! Чи любиш ти Мене більш, ніж оці?» «Так, Господи, – відрікає той Йому, – Ти знаєш, що люблю Тебе».  Тож мовить йому: «Паси мої ягнята!»  І знову, вдруге каже до нього: «Симоне Йонин! Чи любиш Мене?»  «Так, Господи, – відвічає Йому, – Ти знаєш, що люблю Тебе».  І мовить йому: «Паси мої вівці!»  І втретє йому каже: «Симоне Йонин! Чи любиш Ти мене?»  І засмутився Петро, що аж утретє його питає: «Чи любиш Мене», – то й каже Йому: «Господи, Ти все знаєш, Ти знаєш, що Тебе люблю!»

          І каже йому Ісус: «Паси мої вівці!  Істинно, істинно говорю тобі: Коли ти молодший був, то підперізувався сам і ходив,  куди сам бажав. А як постарієшся, то руки свої простягнеш, і підпереже тебе інший та й поведе, куди ти не схочеш».  Сказав же Він це, вказуючи, якою то смертю прославить Бога. І промовивши те,  сказав йому Ісус: «Іди за Мною!»

          Слово Господнє

Переглядів 187
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 березня 2016 року
Дорогі діти! Мій прихід до вас є для вас даром Небесного Отця. Приходжу через Його любов, щоб допомогти вам знайти шлях до правди, знайти шлях до мого Сина. Приходжу, щоб підтвердити вам правду. Хочу нагадати вам слова мого Сина. Він промовляв слова спасіння для цілого світу, слова любові для всіх, любов, яку довів Своєю жертвою. Але й сьогодні багато моїх дітей Його не знають, не хочуть Його пізнати, є байдужими. Через їхню байдужість моє серце боляче страждає. Мій Син завжди був в Отці. Народжуючись на землі, приніс Боже, а від мене прийняв людське. З Ним поміж нас прийшло слово. З Ним прийшло світло світу, яке проникає в серця. Освічує їх і наповнює їх любов’ю й утішенням. Діти мої, мого Сина можуть бачити всі ті, які Його люблять, бо Його Обличчя видно в душах, сповнених любов’ю до Нього. Тому, діти мої, апостоли мої, послухайте мене. Залиште марноту й егоїзм. Не живіть лише для земного й матеріального. Любіть мого Сина й чиніть так, щоб інші бачили Його Обличчя через вашу любов до Нього. Я допоможу вам щонайбільше Його пізнати. Буду вам про Нього говорити. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 149774
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати