» » » Літургійні читання на понеділок ХХVІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на понеділок ХХVІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 26 вересня 2016, 00:30

Понеділок ХХІV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Іов 1, 6-22

Читання з Книги Іова

    Одного дня, коли сини Божі пішли, щоб стати перед Господом, пішов і сатана з ними. Господь спитав сатану: «Звідкіль ти прийшов?» Відповів сатана Господеві й мовив: «Кружляв я по землі й ходив довкола неї». Господь сказав сатані: «А чи звернув ти увагу на слугу мого Іова? Нема бо на землі нікого, як він, щирого й праведного, богобоязливого й такого, що цурався б зла». Сатана відказав Господеві й промовив: «Хіба даремно Іов боїться Бога? Хіба ти не огородив його та його дім і все його майно навколо? Ти благословив працю рук його, і стада його ширяться по країні. Та простягни лиш руку твою і діткнися всього його майна; побачиш, чи не лихословитиме тебе увічі!» Господь сказав сатані: «Гаразд! Усе, що він має, – у твоїй руці! Тільки на нього самого не простягай руки твоєї». І пішов сатана геть з-перед лиця Господнього.
    І сталося однієї днини, як сини та дочкиїли й пили вино в домі старшого брата свого, прийшов посланець до Іова й мовив: «Воли були у плузі, а ослиці паслись поблизу них; аж ось кинулись на них савеї й позаймали їх, а слуг мечем повитинали. І врятувавсь лиш я один, щоб сповістити тобі це». Ще говорив він, аж ось приходить другий та й каже: «Божий вогонь упав із неба і спалив овець і чабанів, пожер їх. І врятувавсь лиш я один, щоб сповістити тобі це». Ще говорив цей, аж надходить інший та й каже: «Халдеї, згуртувавши три ватаги, напали на верблюдів та й позаймали їх, а слуг мечем повитинали. І врятувавсь лиш я один, щоб сповістити т обі це». Ще говорив цей, аж приходить інший та й каже: «Сини твої та дочки трапезували й пили вино в домі старшого брата, аж сильний вітер подув з пустині, напер на чотири вугли дому, і дім завалився на дітей, і вони загинули. І врятувавсь лиш я один, щоб сповістити тобі це».
    Устав Іов, роздер на собі одежу, обстриг волосся, упав до землі, поклонивсь і мовив: «Нагим вийшов я з материнської утроби, нагим і повернусь туди. Господь дав, Господь і взяв. Нехай ім’я Господнє буде благословенне!» У всьому тому не согрішив Іов і не сказав нічого нерозважливого проти Бога.

Слово Боже.

Респонсорійний псалом
Пс 17(16), 1. 2-3. 6-7 (П.: 6б)

Приспів: Вислухай, Боже, всі мої благання.

1. Вислухай, Господи, справедливу мою справу,
почуй моє благання,
прихили вухо до мольби моєї 
з уст нелукавих.
    
2. Від Тебе має вийти моє слушне право;
очі Твої нехай бачать правду.
3. Як вивідаєш моє серце, навідаєшся уночі до мене,
вогнем мене випробуєш, +
– несправедливости в мені не знайдеш.
   
6. До Тебе я взиваю, бо Ти вислухуєш мене, о Боже;
нахили до мене Твоє вухо, вислухай моє слово.
7. Яви Твоє предивну милість,
Ти, що від ворогів рятуєш +
тих, хто прибігає під Твою десницю.

Спів перед Єванеглієм
Мк 10, 45

Акламація: Алілуя, алілуя, алілуя.

Син Чоловічий прийшов,щоб служити
й віддати своє життя як викуп за багатьох.

Акламація: Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Лк 9, 46-50

Слова Євангелія від святого Луки

    Учням Ісуса прийшла думка, хто з них буде найбільший?
    Ісус, знаючи думки їхніх сердець, узяв малу дитину, поставив її біля себе і сказав їм: «Хто приймає цю малу дитину в моє ім’я, той Мене приймає; а хто Мене приймає, той приймає того, хто Мене послав, бо хто найменший поміж усіма вами, той – великий».

    Озвався Йоан і каже: «Наставниче, ми бачили одного, що Твоїм ім’ям виганяв бісів, і ми йому заборонили, бо він не ходить з нами». 
    Ісус же сказав до нього: «Не бороніть, бо хто не проти вас, той з вами».
        
  Слово Господнє

Переглядів 698
  • 26 вересня 2016, 00:30
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, 2 серпня 2014 року
Дорогі діти! Причина, по якій Я з вами, моя місія - допомогти вам, щоби перемогло Добро, хоча зараз це вам і здається неможливим. Знаю, що багато речей ви не розумієте так само, як і Я не розуміла всього того, що Мій син пояснював Мені, поки ріс біля Мене, однак Я вірила Йому і наслідувала Його. Того ж прошу і у вас - вірте Мені і наслідуйте Мене. Діти Мої, але наслідувати Мене - означає любити Мого Сина понад усе, любити Його в кожній людині без винятку. Щоб ви могли це, Я знову закликаю вас до самозречення, молитви і посту. Закликаю вас: нехай Євхаристія буде життям вашої душі. Я закликаю вас: будьте Моїми апостолами світла, які по світі поширюватимуть любов і милосердя. Діти Мої, ваше життя - це лише одна мить до вічного життя. І коли станете перед Моїм Сином, Він побачить, скільки любові ви мали у ваших серцях. А щоб ви належним чином ширили любов, Я прошу Свого Сина, щоб через любов уділив вам єдності через Нього, єдності посеред вас, єдності між вами і вашими пастирями. Мій Син вам завжди наново дарує Себе через них і оновлює вашу душу. Не забувайте про це. Спасибі вам!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 155014
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати