Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер ІІ Великоднього тижня (РКЦ)

Літургійні читання на четвер ІІ Великоднього тижня (РКЦ)

  • 06 квітня 2016, 18:00

 

Перше читання

Ді 5, 27-33

Читання з Діянь Апостолів

          Коли слуги привели апостолів, поставили перед синедріоном, а первосвященик спитав їх: «Чи ж ми не були вам заборонили строго цим ім’ям не навчати? І ось ви вашою наукою сповнили Єрусалим і хочете навести на нас кров цього чоловіка!»

          Озвавшись тут Петро й апостоли, сказали: «Слухатися слід більше Бога, ніж людей! Бог батьків наших воскресив Ісуса, якого ви вбили, повісивши на дереві. Його Бог підняв правицею своєю, як князя і Спаса, щоб дати Ізраїлеві покаяння і відпущення гріхів. І ми свідки цих подій, і Дух Святий, що Його Бог дав тим, які Йому коряться».

          Почувши це, вони розлютилися і задумали їх убити.

Слово Боже


Псалом респонсорійний

Пс 34(33), 2 і 9. 17-18. 19-20 (П.: 7а)

Бідний покликав і Господь вислухав
або: Алілуя.

Благословлю Господа повсякчасно,  *
завжди хвала Його в устах у мене.
Спробуйте й подивіться, який добрий Господь.  *
Блаженний, хто до Нього прибігає.          

А обличчя Господнє проти злочинців,  *
щоб знищити з землі їхню пам’ять.
Візвали праведні, і Господь почув їх  *
і з усіх скорбот їхніх врятував їх.     

Близький Господь до тих, у кого розбите серце;  *
прибитих духом Він спасає.
Багато в праведника злиднів,  *
але з усіх них Господь його рятує.


Спів перед Євангелієм

Йн 20, 29

Алілуя, алілуя, алілуя.

Віруєш, Томо, бо Мене побачив;
щасливі ті, які не бачивши, увірували.

Алілуя, алілуя, алілуя


Євангеліє

Йн 3, 31-36

+ Слова Євангелія від святого Йоана

Ісус сказав до Никодима:

          «Хто з висоти приходить, той – над усіма. Хто з землі,  той земний, той і говорить по-земному. А хто з неба приходить – над усіма той. Що бачив і що чув, про те Він свідчить, та свідоцтво Його ніхто не бере до уваги. Хто прийняв Його свідоцтво, той ствердив, що Бог правдивий.

          Кого Бог послав, той вимовляє слова Божі, бо не мірою дає Йому Бог Духа. Любить Отець Сина й усе дав Він Йому до рук. Хто вірує в Сина – живе життям вічним. Хто не вірує в Сина, той життя не побачить, – гнів же Божий над таким перебуває».

          Слово Господнє

Переглядів 3 174
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1997., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Бог дає Мені цей час, як дар для вас, щоб Я могла наставляти вас і провадити дорогою спасіння. Зараз, дорогі діти, ви не розумієте цієї благодаті, але скоро надійде час, коли будете жаліти за цими посланнями. Тому, дітоньки, живіть усіма словами, котрі Я давала вам упродовж цього благодатного часу й відновіть молитву, поки молитва не стане для вас радістю. Особливо закликаю всіх тих, хто посвятився Моєму Непорочному Серцю, стати прикладом для інших. Закликаю всіх священиків, монахів і монахинь молитися Розарій та вчити молитися інших. Розарій, дітоньки, є особливо дорогий Мені. Через Розарій відкрийте Мені своє серце– і Я зможу вам допомогти. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 335 867
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Березень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

А Ви були в Меджугор'є?


Березень 2026 (14)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)
Листопад 2025 (29)
Жовтень 2025 (42)