Життя з Марією…

  • 04 грудня 2020, 14:53

Життя з Марією…Слава Ісусу Христу! Хотіла б поділитися свідченням життя з нашою небесною Мамою Марією. У моєму духовному житті відносини з Марією були досить прохолодні. Так, я молилася Розарій, але все це було швидше якоюсь формулою, зовнішньою оболонкою, ніж самою молитвою. Навіть незважаючи на те, що я багато років жила в спільноті... Усе змінилося після двох останніх поїздок до Меджуґор’я. Точніше, змінюється потроху і зараз, щодня.

Меджуґор’є – це дивовижне, особливе місце, щораз більше переконуюся в цьому. Під час перебування там не було захоплень або якихось дивовижних переживань, ні. Усе тихо, спокійно, іноді болісно, тому що Марія і Святий Дух показували, що не так усередині. Зовні все було, як завжди: я писала образ Марії для спільноти "Світло Марії”, молилася, ходила на Службу Божу й адорації. Але водночас усе було перейнято теплотою й світлом Присутності Марії, що я насправді в Її школі – у школі Марії. І мені зі своїми слабкостями, страхами, «нічогійністю», як говорила Мати Тереза, потрібно було тільки ширше відкривати «очі» серця й слухати. Решту чинить Вона.

У цей складний період життя, коли мені здавалося, що Бог ховається, прийшла Марія. Сама поїздка до Меджуґор’я була несподіванкою й подарунком з Неба. Марія, як місячне світло, приходить, коли ховається сонце. Вона – Мама тиші та миру. Вона завжди допомагає, коли спокуси хочуть приховати Бога за свої хмари. І робить це непомітно, приховуючи Себе й показуючи Ісуса. А Її розрада схожа на ласкавий дотик руки. Вона розширює серце, роблячи всередині простір – і всі образи не застрягають там, як раніше. Це кожен раз дивує мене... Вона дає дивовижний, невловимий внутрішній мир, допомагає розрізняти темряву. Віддаючи Їй себе щодня, навіть якщо важко й не розумієш куди йдеш, маєш у серці впевненість і надію, що ти міцно закріплений зверху. Тоді можна спускатися в прірву на цій мотузці, спускатися, щоб зрозуміти інших і нести світло. Бути ліками від зла в цьому світі.

Зараз я вже не можу сказати, як раніше, що «я молюся», а тільки: Ісус молиться в мені, поруч зі мною, Марія молиться в мені, поруч зі мною. Головне – вірити в Любов Ісуса і Марії більше, ніж у свої слабкості...

Дуже люблю один епізод із життя Матері Терези: «Один журналіст якось сказав Матері Терезі з Калькутти: «Мати Терезо, ви вже літня, ви віддали все своє життя бідним і прокаженим, але світ не змінився». Цим він хотів сказати, що її життя пройшло даремно, впусту. На це Мати Тереза відповіла: «Я ніколи не хотіла міняти світу. Я тільки хотіла бути краплею чистої води, у якій відбивається Божа любов».

Часто згадую цю відповідь Матері Терези. Бути краплею чистої води, щодня заново, разом із Мамою Марією, Яка веде кожного до спілкування з усією Святою Трійцею, перебуваючи в єдності з Нею...

Крістіна (Росія)

 

Переглядів 736
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2001., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні всіх вас закликаю вибрати святість. Нехай, дітоньки, завжди у ваших думках і за будь-якої ситуації святість буде на першому місці – у праці та в розмові. Так ви її практикуватимете, мало-помалу, крок за кроком увійдуть у вашу сім’ю молитва й рішення вибрати святість. Будьте чесні самі з собою і не прив’язуйтеся до матеріальних речей, а до Бога. І не забувайте, дітоньки, що ваше життя проминаюче, як квітка. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 250 162
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2021 (23)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)