Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Свідчення паломників про Меджугор'є

Свідчення паломників про Меджугор'є

  • 26 липня 2014, 20:09
Свідчення паломників про Меджугор'єВ Неділю Божого Милосердя, 27 квітня, ми зареєстрували багато груп у Меджугор’ї, які приїхали з Хорватії, Сполучених Штатів, Ірландії, Шотландії, Італії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Кореї, Словенії, Словаччини, Угорщини, Франції, Канади,Польщі, Лівану, України та Іспанії. Серед паломників, які приїхали з Хорватії, ми зустріли 80-ти річну Marija із Nova Gradiska, яка приїхала до Меджуго’я уже в 80-й раз.

Вона сказала, що змогла відчути велике благословення тут : " Коли я повернулася до дому - моя сім’я сказала , що може відчувати мир, любов і щастя. Нічого без Бога і все тільки з Господом Богом. Благословенні ті , які повірили в Бога, адже це є найбільшим скарбом і найбільшою Любов’ю ".  Серед туристів, які приїхали з острова Ciovo ми зустріли Jela, яка свідчить про те, що приїжджає в Меджугор’є весь цей час щоб наповнитись Духом Святим. Ljubica із Livno є також частим паломником у Меджугор’є : "Я відчуваю тут мир, особливо в теперішні дні коли 2 Папи були канонізовані. Ми не усвідомлюємо, яким величним є Боже Благословення. Якщо б ми були свідомі цього, ми б жили щасливішим життям.

Marko з Sibenik ( з Шибенику) є в захопленні від Меджугор’я і сказав, що він буде продовжувати приїжджати сюди. ‘’Я прибував у Меджугор’є багато раз. Це місце, де людина може відчути мир. Я знаю тут є Госпа( так ласкаво називають місцеві жителі Матір Божу). Це місце де ми продовжуємо молитву, яку ми промовляємо у своїх містах, але це є також місце, де вона справді може вільно молитися Розарій( молитва на вервиці, яка складається із 3 частин).
Переглядів 6 289
Додати коментар

Послання Богородиці, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 лютого 2019 року
"Дорогі діти! Любов і доброта Небесного Отця дають одкровення, через які росте і роз’яснюється віра, приносить мир, упевненість і надію. Так само і Я, діти Мої, із милосердної любові Небесного Отця завжди знову показую вам шлях до Мого Сина, до вічного спасіння. Але, на жаль, багато Моїх дітей не хочуть Мене чути, багато Моїх дітей із подвійними думками. А Я, Я завжди, у часі та поза часом, величала Господа за все те, що вчинив у Мені й через Мене. Мій Син вам дається, ламає хліб із вами, говорить вам слова життя вічного, щоб їх несли всім. А ви, діти Мої, апостоли Моєї любові, чого ви боїтеся, коли Мій Син із вами? Жертвуйте Йому ваші душі, щоб Він міг бути в них і щоб міг вас учинити інструментами віри, інструментами любові. Діти Мої, живіть Євангелієм, живіть милосердною любов’ю до ближніх, а понад усе живіть любов’ю до Небесного Отця. Діти Мої, ви з’єднані не випадково. Небесний Отець нікого не поєднує випадково. Мій Син говорить вашим душам. Я говорю вашому серцю. Як Мати, вам говорю: ідіть зі Мною, любіть одні одних, свідчіть. Не бійтеся своїм прикладом захищати правду, Слово Боже, яке є вічне і ніколи не змінюється. Діти Мої, хто діє у світлі милосердної любові, завжди має допомогу з неба і не є сам.  Апостоли Моєї любові, нехай вас завжди пізнають  поміж усіма іншими за вашою скритістю, любов’ю й радістю. Я з вами. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 301 316
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2024 (45)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (46)