Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.

Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.

  • 09 липня 2014, 15:21
Випадкові зустрічі. Свідчення паломників.Дамір Юг і Степан Божіч здійснили піше паломництво до Меджуґор’я з м. Велика Ґоріца, що на півночі Хорватії. Вони розпочали його 1 травня, і на свято Вознесіння, 13 травня, прибули до Меджуґор’я. Степан вже бував у Меджуґор’ї раніше, а от для Даміра це був перший раз. « Кожна людина має внутрішні бажання і прагнення, ми відчували в наших серцях, що нам було необхідно прийти сюди, і дякуючи Господу та Діві Марії, ось ми тут.

Наша подорож була нелегкою, та ми намагалися попередньо визначити проблеми або важкі ситуації, з якими ми могли стикнутися під час паломництва.» Помолившись перед статуєю вони йшли далі в гори, не зважаючи ні на дощ, ні на погані погодні умови. Окрім паломників з Хорватії, на це свято з’їхались також паломники з багатьох інших країн- Бельгії, Галландії, Франції, Англії, Ірландії, Сполучених Штатів, Канади, Мексики, Німеччини, Ромунії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі та Китаю.

О. Пренк Лазрай приїхав у Меджуґор’є з групою паломників з Албанії. Він є директором Радіо Марія в Албанії. Разом з ним приїхали також його замісник- Орсенліна Палуца та координатор Фред Палалі. Радіо Мир Меджуґор’я запросило їх на передачу в прямому ефірі. Там вони розповіли, що їхнє паломництво- це дарунок їхнім волонтерам, які працюють в них на радіо. О. Пренк поділився свідченнями молоді, яка зізналася йому, що ніколи не відчувала такого миру і спокою як тут, в Меджуґор’ї. Особисто для нього, Меджуґор’є- це місце молитви, місце, де люди навертаються серцем. Орселіна Палуца вже втретє тут. Вона сказала, що не може описати ті відчуття, які вона пережила в грудні, коли була тут; що люди мають самі відчути їх, бо їх неможливо втиснути в рамки слів. Вона би з радістю приїжджала в Меджуґор’є щотижня, якби це було тільки можливим.
О. Радек Малач, священик, який нещодавно також приїздив до Меджуґор’я з групою паломників з Чехії, поділився з нами цікавим свідченням. Він розповідав про своїх братів і свою родину, які ще до сих пір є атеїстами. В своєму минулому він також ним був. О. Радек повірив у Бога 20 років тому назад. Саме послання з Меджуґор’я допомогло йому на шляху пізнання Бога та віри в Нього. В 1995р., під час відвідин Меджуґор’я, він вперше зажив велич молитви поклоніння Пресвятим Дарам, тоді він відчув таку сильну благодать, яку не в змозі описати й до сьогоднішніх днів. В той час він закінчував університет і вирішив присвятити життя священству. О. Радек каже: « Коли я вперше приїхав сюди, в Меджуґор’є, я повірив, відчув і зрозумів, що це місце наповнене рясною благодаттю. Мій перший візит до Меджуґор’я повністю перевернув моє життя, і поступово міняв також життя моєї сім’ї. Перед тим, як я вперше сюди приїхав, я ходив до церкви, але я не молився багато. З Меджуґор’я з собою я привіз статую Діви Марії і почав на колінах перед нею молитись розарій». В кінці, о. Радек сказав, що дуже важливим є жити посланнями Марії, тому, що Вона знає те, чого ми найбільше потребуємо, і Вона знає, що ми хочемо бути щасливими.
Переглядів 5 403
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 5 квітня 1984р.
"Дорогі діти! Сьогодні ввечері вас особливо прошу, щоб ви вшановували Серце Мого Сина Ісуса. Воздайте винагородження  за рани, завдані Серцю Мого Сина. Це Серце зранене різними гріхами. Дякую вам, що і сьогодні ввечері ви прийшли!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 304 575
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (45)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)