![Святкування 33-ї річниці об’явлень Богородиці Святкування 33-ї річниці об’явлень Богородиці](/uploads/posts/2014-07/thumbs/1405418321_dan8833web.jpg)
Багато з цих паломників, а особливо молодь , щоб відновити посвяту Цариці Миру, йшли до Меджугор’є пішки і таким чином висловили вдячність за всі дари, що отримали раніше.
Впродовж дня в Меджугорії відбулася 21 Свята Літургія, а основна вечірня молитовна програма ропочалася о 18.00 із молитви Вервиці та Св. Літургії – в 19.00. Вів урочисту Св. Літугрію о. Бранімір Муса - парафіяльний священник з с. Тіхаліни, у спів служінні якої (концелебрації) також взяли участь 247 священників.
Напередодні річниці - 24 червня, о 19.00 Службу Божу відслужив о. Міро Шего і 188 інших священників. Цього ж дня до Меджугор’є у церкву Св. Якова, розпочалася 23-тя хода за Мир із с. Гумац - від святині Св.Антонія.