Моліться у Моїх наміреннях

  • 08 жовтня 2014, 16:32

Дорогі діти! Моліться в Моїх наміреннях, бо сатана хоче знищити Мій план, який маю тут, і вкрасти у вас мир. Тому, діточки, моліться, моліться, моліться, щоб Бог через кожного з вас міг діяти. Нехай ваші серця будуть відкриті Божій волі. Я вас люблю і благословляю Моїм материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.

(Послання Богородиці, 25 серпня 2014)


З життя святих можемо багато навчитися. Наприклад, чому потрібно любити Марію. Можемо захоплено дивитися на великих святих, які вибрали Її для себе за взірець. Своїм життям не боялися визнати любов до Неї. Безмежна любов до Ісуса спонукала їх до того, щоб якомога більше душ поєдналися з Ним через Марію. Святий Іван Павло II вибрав девіз свого понтифікату "Totus Tuus" (Повністю Твій). Святий Максиміліан Кольбе перед статуєю Діви Марії в Лурді спитав: "Хто Ти, Непорочна?"...

Святий Людовік Марія ГріньЙон з Монфорту сказав, що Святий Дух не може зробити багато чудес саме тому, що багато душ не знають, ким є Марія і яким є Її завдання. Багато душ не вміють, неспроможні повністю прийняти Богородицю.

У Фатимі в об’явленні Ісус сказав Люції, що Бог хоче дати світові особливий засіб для спасіння. Ним є посвячення себе Непорочному Серцю Марії – для того, щоб Він ще більше міг виявити силу дії Свого милосердя й любові.

Візіонери в Меджуґор'ї діляться з нами, що з самого початку об’явлень закохалися в Діву Марію. А за короткий час Богородиця привела їх до Ісуса - до найціннішого дару, який за Її посередництвом могли пізнати.

Один екзорцист, який був у Меджуґор'ї, поділився своїм досвідом, як сатана не терпить Діву Марію. Не може витримати Її присутності. Цей священик був присутній під час об’явлення Богородиці, а вже довший час відчував сильну духовну битву після однієї молитви екзорцизму. В ту мить, коли прийшла Марія, все занепокоєння покинуло його. Він сказав: "Диявол відступив від мене. Вистачить, аби прийшла Марія. Вона не мусить казати жодного слова – диявол піде сам". Незважаючи на те, що Богородиця є створінням, Вона - покірна, послушна, непорочна – і через це диявол ненавидить Її.

Диявол прагне здобути душу, щоб вона не мала довірливих стосунків з Марією. Якщо душа має довірливі взаємини з Марією, то він відійде. Більше його не цікавить. Тут його битва програна. Коли зосередимося на молитві у наміреннях Марії, то не будемо турбуватися, за що ще потрібно молитися.

І ми сьогодні можемо поставити це запитання: "Ким є Непорочна?"

Дивуюся, скільки є мудрості в тому, що Діва Марія з усім смиренням просить нас молитися в Її наміреннях. Ми не знаємо, за що потрібно молитися найбільше. Вона це знає з небесної перспективи. Таким чином, якщо ми даруємо молитви в Її наміреннях, то, безперечно, Марії вдасться, щоб перемогло Добро.

Молитися в Її наміреннях означає дозволити Богородиці діяти так, як Вона вважає за потрібне. Вона знає, яку благодать якнайшвидше потребуємо саме в цю мить і хто з Її дітей потребує цього найбільше.

І сьогодні закликає нас молитися, молитися, молитися. Діва Марія закликає нас наслідувати Її – жити так, як Вона, котра завжди була направлена до Бога. Можемо сказати, що Вона сама є молитвою; постійно перебувала в Бозі. Молитися з Марією означає здобувати душі для Ісуса, не думати про свої егоїстичні цілі. Молитися з Марією означає молитися за всіх Її дітей.

Від Неї вчимося бути відкритими Божій волі. Радіймо, що можемо з натхненням даруватись Господу так, як Вона, Її способом. Не забуваймо, що після того як Марія погодилась на Божу волю, навіть якщо всього не розуміла, вона поспішала служити. Спішить відразу допомогти першій людині, про яку чує, що та потребує допомоги.

З радістю, щедро даруймо всі наші молитви, жертви, зусилля, усмішки і сльози в Її намірах. Її намірення - це сто відсотків добро для нас – добро всіх Її дітей.

Вона сказала це нам в своєму посланні - 2 серпня 2014 р.: "Причина, з якої Я з вами, Моя місія - допомогти вам, щоби перемогло Добро, хоча зараз це вам і здається неможливим".


Молитва

Хочемо слухатись Тебе, Маріє, даруємо Тобі свої молитви у Твоїх наміреннях. Повторюємо Тобі разом зі святими, які були захоплені Твоєю величчю та водночас смиренням - я повністю Твоя/Твій і все, що маю, твоє. Знаю, що ведеш нас до Свого Сина. Амінь.

Переглядів 6 141
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 2005., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас заповнити ваш день короткими й гарячими молитвами. Коли молитеся, ваше серце відкрите й Бог любить вас особливою любов’ю та дає вам особливі благодаті. Тому добре використайте цей благодатний час і присвятіть його Богові більше, ніж будь-коли досі. Постіть та відрікайтеся дев’ятницями (Новеннами – Прим.), щоб сатана був далеко від вас, а благодать – біля вас. Я поруч із вами й заступаюся перед Богом за кожного з вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 304 911
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (45)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)