Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»Тереза Гажійова»Нехай цей час буде часом молитви (Тереза Ґажійова)

Нехай цей час буде часом молитви (Тереза Ґажійова)

  • 03 лютого 2024, 10:34

Час молитви в школі Цариці Миру – це час любові. Сьогодні Вона кличе нас: "Нехай цей час буде часом молитви". Це заклик знову усвідомити красу одного з Її головних послань, яке найчастіше повторюється, а це – молитва.

Пригадаймо, що перша молитва з візіонерами розпочалася з семикратного "Отче наш", "Радуйся" і "Слава Отцю". Потім Вона закликала нас молитися Розарій, спочатку один, а потім три – щодня. Далі Вона вела до молитви під хрестом, молитви адорації перед виставленими Пресвятими Дарами, молитися, роздумуючи над Святим Письмом, поститися.

Вона повторює нам, що особиста молитва важлива, але також і спільна. Молитва важлива в сім'ях і в молитовних спільнотах. У своїх посланнях Вона заохочує: "Молитва є радістю. Молитва – це те, чого людське серце прагне; молитва є основою вашого миру; молитва є радістю, без якої не можете жити; нехай молитва буде вам повітрям, яким ви дихаєте, а не тягарем; справжня молитва виходить із глибини вашого серця, із вашого страждання, із вашої радості, із вашого прохання про прощення гріхів; молитва – розмова дитини з Отцем; нехай ваша молитва буде міцною, як живий камінь; молитва робить чудеса у вас і через вас; молитва – це любов; молитва дає вам силу до внутрішньої боротьби; молитва вам допоможе, тому що молитва спасає  вас, молитва спасає світ; молитва, дітоньки, є серцем віри й надією на вічне життя; молитва – це таємний ключ зустрічі з Богом; нехай ваша молитва буде ще сильніша, щоб затих кожен нечистий дух розділення і війни; молитва відкриває серце та дає надію, і віра народжується й міцніє".

В останні роки Своїх об'явлень Вона закликає нас, щоб наше життя стало молитвою, щоб кожен із нас став молитвою.

Про Богородицю можемо сказати, що Вона була молитвою. Сьогоднішнім посланням: "Нехай цей час буде часом молитви" – Богородиця хоче навчити нас проживати земне життя так, як Вона. Посеред усього, що відбувається, знати, що в тиші серця на нас завжди чекає найкращий друг – МОГУТНІЙ БОГ. 

Вирішимо творити нашу життєву історію разом із Ним – і Він буде діяти в нас і через нас, як Він діяв у житті Богородиці.

Молитва

Небесний Отче! Дякуємо Тобі, за послання із закликом до молитви через Марію. У Її заклику до молитви ми відчуваємо Твоє безмірне бажання дарувати нам Себе, любити нас. Маріє, допоможи нам усвідомити важливість молитви для спасіння наших душ. Допоможи нам перемінювати історію нашого життя, наших сімей та історію світу на час молитви. Амінь.

Переглядів 192
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1994, Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні з вами Я з’єднана в особливий спосіб, молячись про дар присутності Мого улюбленого сина (Івана Павла ІІ – Прим.) у вашій батьківщині. Моліться, дітоньки, за здоров’я мого найдорожчого сина, який терпить і якого Я вибрала для цих часів. Я молюся й заступаюсь перед Своїм Сином Ісусом, щоби сповнилася мрія, яку мали ваші отці. Моліться, дітоньки, особливим чином, бо сатана сильний і хоче знищити надію у вашому серці. Благословляю вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 298 167
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Лютий 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

А Ви були в Меджугор'є?


Лютий 2024 (28)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)
Жовтень 2023 (23)
Вересень 2023 (34)