Я з вами (Терезія Ґажійова)

  • 04 вересня 2020, 16:06
Я з вами (Терезія Ґажійова)Візіонери в Меджугор’ї свідчать про те, що поки небо над ним відкрито, поки з нами Небесна Матір у незвичайний спосіб через Свої об’явлення – це час великих благодатей. Їм завжди важко описати любов і радість, із якими Марія приходить до нас. Важко описати людськими словами ту силу любові, якою змінює наші серця й робить нас своїми апостолами любові. Вона пробуджує нас жити з Богом, учить нас відповідати любов’ю на Божу любов.
Марія повторює нам: «Це час благодаті, використовуйте його, поки Я з вами, для свого особистого навернення». З Марією навернення набагато легше, ніж без Неї. Вона знає програму навернення Ісуса, як ніхто з людей. Тож приймімо Її материнські поради та послання.
Найчастіше Її послання – це заклик до молитви. Найбільші, найпрекрасніші, найщасливіші речі в нашому житті відбуваються на колінах. Ми так багато разів чули в школі Марії: «Моліться, поки молитва не стане для вас радістю».
Є тільки один шлях до цього досвіду – молитися, молитися, молитися. «Молитва – шлях до досконалої любові», – сказала нам недавно Діва Марія.
Ми часто чуємо, як люди кажуть, що не мають часу, не встигають молитися. А Марія каже, що «проблема не в часі, проблема в любові». Якщо ви хочете краще молитися, вам потрібно більше молитися. Більше молитися – це особисте рішення. Краще молитися – це благодать, дана тим, хто більше молиться. А це значить просто бути більше з Богом, із Любов’ю. У молитві серцем відбувається наше переображення на добро.
Світ сповнений хвилювання, хаосу, невизначеності. Бог пропонує нам вихід через Марію – коли ми починаємо змінюватися на краще, тоді люди навколо нас починають змінюватися.
«Найважливіше послання, яке Я дала тут, – це заклик до навернення». Робота над особистим наверненням – це заклик проживати історію свого життя оригінальним чином – у любові. Святі змінюють світ. Людина з миром і любов’ю до Бога у своєму серці знає, що вона найбільш сильна на колінах перед Богом, зі Всемогутнім. Коли Бог стає в нашому серці найбільшою любов’ю, яка перевершує будь-яку людську любов, зло припиняється – й у світі панує мир. Це обіцянка Марії: «Поодинці, діти мої, ви не можете зупинити зло, яке хоче запанувати в світі та зруйнувати його. Але, згідно з Божою волею, усі разом із Моїм Сином ви можете все змінити й вилікувати світ; не бійтеся, ви не одні; Я з вами й заступаюся перед Моїм Сином Ісусом за кожного з вас».
Марія приходить, щоб допомогти нам пройти ці важкі випробування. Нехай нас запевняє її любляча присутність у молитві, слова Її послань. Вона завжди тут, коли ми згадуємо про Неї, щоб допомагати нам, захищати нас і направляти нас. З Нею ми в безпеці. Киньмося в обійми до Неї та сховаймо весь неспокійний світ у її Серці.
Молитва: Небесний Отче, ще раз дякуємо Тобі за те, що дозволяєш Марії залишати Небеса й приходити до нас. Вона повторює нам слова Ісуса: «Не бійтеся!» Мамо, Ти даєш нам рецепт проти страху й невпевненості, коли говориш: «Той, хто молиться, не боїться майбутнього, а хто постить – не боїться зла. Молитвою та постом ви можете зупинити війни і страх. Повторюю вам ще раз: лише молитвою та постом і війни можна зупинити, війни вашої невіри та страху перед майбутнім. Я з вами й учу вас, дітоньки: у Бозі є мир і ваша надія. Тому наблизьтеся до Бога й поставте Його на перше місце у вашому житті». Маріє, допоможи нам жити тим, до чого Ти нас закликаєш. Амінь.
Переглядів 907
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 серпня 2015
Дорогі діти! Я як мама, яка любить своїх дітей, бачу наскільки важкий час, у якому живете. Бачу ваше страждання, але маєте знати, що ви не самі. Мій Син — з вами. Він є всюди. Невидимий, але можете Його бачити, якщо живете Ним. Він є світло, яке освітлює вам душу і дає мир. Він є Церква, яку маєте любити й завжди молитись і боротися за неї – але не лише словами, а й ділами любові. Діти мої, вчиніть, щоб усі пізнали Мого Сина, вчиніть, щоб був люблений, бо істина є в Моєму Синові, народженому від Бога, — Синові Божому. Не втрачайте час, роздумуючи забагато, — так ви віддалитеся від істини. Простим серцем прийміть Його слово і живіть його. Якщо живете Його слово, будете молитися. Якщо живете Його слово, будете любити милосердною любов’ю, любити одне одного. Що більше будете любити, то далі будете від смерті. Для тих, хто житиме слово Мого Сина і хто любитиме, смерть буде життям. Дякую вам. Моліться, щоб ви могли бачити Мого Сина у ваших пастирях. Моліться, щоб могли Його обійняти у них.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 250 297
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2021 (25)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)