Дорогі друзі Цариці Миру

  • 31 жовтня 2014, 10:47

Дорогі друзі, завдяки вам цей місяць жовтень був місяцем молитви вервиці. Зєднані в молитві ви приєднались до неустанної молитви вервиці у намірах Богородиці за мир у всьому світі на: www.bzooco.com. і  www.mir.com.hr 
Молитись разом це велика благодать.Напротязі 31-го дня місяця жовтня, більше ніж 1500 годин молитви вервиці було записано  в цьому календарі, це близько 800-900 осіб з України, Латвії, Литви, Чехії,Росії,Угорщини,Польщі,Мексики,Словаччини та інших країн.
Дякуємо нашій Матері, за те що у багатьох серцях пробудила прагнення  зєднатись всім нам і зробити щось добре для Божого царства і цього світу. Дякуємо Вам, що ви відкрили свої серця і молились за мир там, де є найбільша потреба.
Дякуємо за час подарований Діві Марії і молитвам, які мають силу змінити світ, зупинити війни і випросити дорогоцінний дар миру.

Питання для Вас: ЧИ МАЄТЕ БАЖАННЯ МОЛИТИСЬ ТАК І НАДАЛІ?
ПРОПОНУЄМО ПРОДОВЖИТИ ЦЮ МОЛИТВУ У ТАКИЙ СПОСІБ ДО КІНЦЯ РОКУ 2014.

Дякуємо.
В молитві з Вами, Світло Марії.
Переглядів 5 996
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, великі діла вчинив у Мені Небесний Отець, як і чинить їх у всіх тих, що Його ніжно люблять та вірно й віддано служать. Діти Мої, Небесний Отець вас любить, і через Його любов Я тут із вами. Він говорить до вас. Чому не хочете бачити знаків? Поруч із Ним усе є легшим. І біль, який проживаєте з Ним, є легшим, бо існує віра. Віра допомагає в болю, а біль без віри веде до відчаю. Біль, котрий проживаєте й приносите Богові, – підносить. Хіба Мій Син не через Свою болісну жертву відкупив світ? Я як Його Мати була з Ним у болю й стражданні так само, як Я і з усіма вами. Діти Мої, Я з вами в житті, у болю, у стражданні, у радості та любові. Тому майте надію. Надія дає зрозуміти, що тут є життя.  Діти Мої, Я вам говорю, Мій голос говорить вашій душі, Моє серце говорить вашому серцю. Апостоли Моєї любові, о, наскільки сильно вас любить Моє материнське серце. Скількох багатьох речей хочу вас навчити. Наскільки Моє материнське серце бажає, щоб ви були в цілості, а такими зможете бути лише тоді, коли у вас будуть з’єднані душа, тіло й любов. Прошу вас як Своїх дітей: багато моліться за Церкву та за її слуг – ваших пастирів, щоб Церква була така, яку Мій Син бажає - чиста, як джерельна вода, і повна любові. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 338 633
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Травень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2026 (36)
Квітень 2026 (44)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)