Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Отець Александр із Паризької Архиєпархії: «Меджуґор'є - це місце, де в центрі знаходиться Ісус Христос!»

Отець Александр із Паризької Архиєпархії: «Меджуґор'є - це місце, де в центрі знаходиться Ісус Христос!»

  • 24 липня 2017, 14:04

Отець Александр із Паризької Архиєпархії: «Меджуґор'є - це місце, де в центрі знаходиться Ісус Христос!»О. Александр (праворуч на фото) є священиком протягом трьох років. Він походить із Паризької Архиєпархії. Цього року взяв участь у 22-му Міжнародному семінарі для священиків в Меджуґор'є та був нашим гостем у радіопрограмі на радіо «Mir» Меджуґор'є:

«Я живу в спільноті з багатьма священиками, які були відправлені на служіння до інших єпархій, близьких до Парижа, єпархій у яких не вистарчає священослужителів. Народився у дуже традиційній католицькій сім'ї, в якій було 4-ро дітей. Я виріс у вірі, але втратив її у підлітковому віці, як і багато інших молодих людей. Моя старша сестра змотивувала мене приєднатися до однієї молитовної  групи і завдяки цьому я відкрив щось нове, саме там -  те, що віра й радість можуть іти поруч. Пізніше брав участь в духовній віднові, організованій спільнотою Beatitudes, і там у мене була перша належна сповідь. Також в цей час посправжньому досвідчив, що  Бог є Любов'ю. Раніше я знав це тільки теоретично, але згодом зміг це повністю побачити і тоді вирішив сказати Господу - Ось я, перед Тобою!».

В семінарі для священиків отець взяв участь вперше: «Мою увагу привернула не так тема семінару, як саме місце, так, як Меджуґор'є є не тільки місцем молитви для мене, але й місцем глибокої віднови. Коли  уперше приїхав сюди, це було у 2010 році, я не міг приступити до сповіді. Тепер я знову тут, щоб побачити, як це робиться в Меджуґор'є і чому люди так сильно хочуть зізнатися в своїх гріхах. Цього разу я ще більше відчув, що Меджуґор'є - це не просто місце Божої Матері, а місце, де людина з'єднується з Богом, із Ісусом Христом. Це саме те місце, в якому Христос знаходиться у центрі. Можна чітко побачити, як тут усе спрямоване на Христа - це глибоке вшанування Розп'яття Пресвятого Хреста, яке відбувається щоп'ятниці, Поклоніння Пресвятим Дарам (Адорація), медитуючі молитви. Все це є свідченням того, як послання Богородиці скеровують нас до Ісуса. Те, що присутнє тут є і дуже простим водночас. Богородиця не дає нам якихось нових інструкцій, як слідувати за Ісусом. Я думав над тим, як відбувається Адорація Пресвятих Дарів у нашій парафії, але можливо у нас немає Сили Святого Духа, коли ми молимось Розарій. Дуже важко представити молитву на вервиці, як джерело сильної віри та зустрічі з Христом. Завжди намагаюся навчати молодих людей молитися на вервиці(молитву Розарію) щодня, але зараз я відчуваю, що повинен робити це навіть з більшим запалом, тому що пригадую собі запрошення Богородиці перед моїм наверненням молитися молитву Розарію серцем» -  сказав Отець Александр.

Переглядів 3 154
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 травня 1998., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас молитвою й жертвою приготуватися на пришестя Святого Духа. Дітоньки, це є час благодаті, тому вас знову закликаю, щоб ви вирішили вибрали Бога-Творця. Дозвольте Йому вас переобразити та змінювати. Нехай ваше серце буде готове слухати й жити всім тим, що Святий Дух має у Своєму плані для кожного з вас. Дітоньки, дозвольте Святому Духові вести вас дорогою істини й спасіння до життя вічного. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 306 805
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2024 (23)
Червень 2024 (58)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (38)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)