Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок ХІІ Звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХІІ Звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 25 червня 2024, 18:07

Римо-католицький календар

Вівторок ХІІ Звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
2 Цар 19, 9б-11. 14-21. 31-35а. 36

Читання з Другої книги Царів.

Тими днями Санхериб, цар асирійський, послав до Єзекії послів сказати: «Скажіть так Єзекії, юдейському цареві: Не давай твоєму Богові, на якого ти покладаєшся, зводити тебе словами: “Місто Єрусалим, мовляв, не буде видане в руки асирійському цареві”. Адже ти сам чув, що асирійські царі зробили з усіма землями, як вони їх спустошили! І тобі б одному врятуватись?»
Взяв Єзекія листа з рук послів і, прочитавши його, пішов у Господній храм і розгорнув його Єзекія перед обличчям Господнім. І молився Єзекія перед Господом і говорив: «Господи, Боже Ізрáїля, який возсідаєш на херувимах! Ти один Бог над усіма царствами землі, Ти сотворив небо й землю. Прихили, Господи, вухо Твоє й вислухай; відкрий, Господи, очі Твої й споглянь. Слухай слова Санхериба, якими він прислав хулити Бога живого. Так, це правда, Господи, що асирійські царі спустошили народи й землі, і повкидали богів їхніх у вогонь, бо то ж і не боги, а діло рук людських, дерево й камінь, тим і могли їх понівечити. Але тепер, Господи, Боже наш, вирятуй нас із його руки, благаю, щоб усі царства на землі пізнали, що тільки Ти, Господи, є Богом».
Тоді Ісая, син Амоса, послав до Єзекії сказати: «Так говорить Господь, Бог Ізрáїля: “Я вислухав твою молитву до Мене проти Санхериба, асирійського царя”. Ось те слово, що вирік Господь на нього: “Нехтує тобою, сміється з тебе дівиця, дочка Сіону; хитає головою позад тебе дочка Єрусалима”. Бо з Єрусалима вийде решта; те, що врятується, — з гори Сіону. Ревність Господа Воїнств це зробить! Тому ось що говорить Господь про асирійського царя: “Не ввійде він у це місто, стріли туди не пустить, не виступить зі щитом проти нього і не насипле проти нього валу. Дорогою, якою він прийшов, повернеться назад; у місто це не ввійде — говорить Господь. Я захищу це місто, Я його урятую заради Мене самого й заради слуги Мого Давида”».
Тієї ж самої ночі вийшов ангел Господній і побив у асирійському таборі сто вісімдесят п’ять тисяч. Рушив Санхериб, асирійський цар, повернувся походом назад і залишився у Ніневії.

Слово Боже.

Псалом респонсорійний 
Пс 48 (47), 2-3аб. 3вг-4. 10-11(П.: пор. 9г)

Бог своє місто заснував навіки.

Великий Господь і прославлений вельми  *
у місті нашого Бога, на Його святій горі.
Його свята гора — прекрасне узвишшя, *
землі всієї радість.

Гора Сіон — північні схили, *
царя великого місто.
Бог у Його палацах *
дає себе знати як притулок.

Боже, ми роздумували про Твоє милосердя *
всередині Твого храму.
Як Твоє Ім’я, о Боже, †
так само й слава Твоя — до землі окраїн; *
повна праведності Твоя правиця.

Спів перед Євангелієм
Йн 8, 12

Алілуя, алілуя, алілуя.

Я є світло для світу! — Господь говорить.
Хто піде за Мною, той світло життя буде мати.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 7, 6. 12-14

 Читання святого Євангелія від Матея.

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Не давайте святого псам і не кидайте ваших перлин перед свинями, щоб не потоптали їх своїми ногами і, обернувшись, не розшарпали вас.
Отже, все, що тільки бажаєте, щоби чинили вам люди, те чиніть їм і ви, бо в цьому Закон і Пророки. Входьте вузькою брамою, бо широка та брама й широка та дорога, що ведуть до загибелі, — і багато є тих, які ними входять. І як же вузька та брама й тісна та дорога, що ведуть до життя, — і мало є тих, хто їх знаходить!»

Слово Господнє.

Переглядів 29
Додати коментар

Послання Богородиці, 24 січня 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Цими днями ви відчули милість Бога через віднову, яка відбулася в цій парафії. Сатана хоче діяти ще жорсткіше, аби позбавити кожного з вас радості. Молитвою можете його повністю знезброїти, а собі забезпечити щастя. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 306 720
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2024 (21)
Червень 2024 (58)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (38)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)