Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято Господа нашого Ісуса Христа Верховного і Вічного Священника (рік Б)

Літургійні читання на свято Господа нашого Ісуса Христа Верховного і Вічного Священника (рік Б)

  • 23 травня 2024, 00:30

Римо-католицький календар

Літургійні читання на свято Господа нашого Ісуса Христа, Верховного і Вічного Священника (рік Б)

Перше читання
Єр 31, 31-34

Читання з книги Пророка Єремії.

Ось прийдуть дні, — слово Господнє, — і Я створю з домом Ізрáїля та з домом Юди новий завіт. Не такий завіт, який Я заключив з їхніми батьками, коли взяв був їх за руку, щоб вивести з Єгипетського краю. Завіт той — Мій завіт! — вони його зламали, хоч Я був їхнім Владикою, — слово Господнє. Ні, ось який завіт Я створю з домом Ізрáїля після тих днів, — слово Господнє: Вкладу закон Мій у їхнє нутро і напишу його у них на серці. Я буду їхнім Богом, вони ж Моїм народом. Не буде більш один одного навчати, чи брат брата свого, казавши: Спізнайте Господа! Усі бо вони будуть Мене знати, від найменшого й до найбільшого між ними, — слово Господнє, — Я бо прощу їхню провину, гріха їхнього не згадуватиму більше».

Слово Боже.

Або:
Євр 10, 11-18

Читання з Послання до євреїв.

Кожен священик стоїть щодня, служачи і часто приносячи ті самі жертви, які ніколи не можуть гріхів змити. Він же, принісши лиш одну за гріхи жертву, возсів назавжди по правиці Бога,  чекаючи далі, поки Його вороги не будуть покладені, як підніжок, Йому під ноги. Бо Він лиш одним приносом удосконалив назавжди тих, що освячуються. Про це й Дух Святий теж свідчить, коли каже: «Ось той завіт, що його Я по тих днях заключу з ними, каже Господь: вкладу Мої закони в серця їхні, й на умах їхніх випишу їх.  Ні їхніх гріхів, ні беззаконня більше не згадуватиму.» А де прощення гріхів, там непотрібно вже приносу за гріхи. 

Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Пс 110(109), 1бвг. 2. 3 (П.: пор. 4б)

Ти є священник, як Мелхіседек.

Сказав Господь Владиці моєму:
«Засядь праворуч мене,
доки не покладу ворогів твоїх
тобі підніжком».

Жезло твоєї сили
Господь простягне з Сіону;
пануй посеред ворогів твоїх!

З тобою володарство,
відколи ти народився у святій оздобі;
перед зорею я зродив тебе,
неначе росу. 

Спів перед Євангелієм
Євр 5, 8-9

Алілуя, алілуя, алілуя.

І хоч був Сином, навчився з того,
що витерпів, значення послуху,
і, ставши досконалим, спричинився до вічного спасіння
всім, які Йому слухняні.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мк 14, 22-25

Читання святого Євангелія від Марка.

І коли вони їли, Ісус узяв хліб, благословив, розломив і дав їм, кажучи: Беріть, це Моє тіло.  Потім узяв чашу, воздав хвалу, дав їм, і пили з неї всі. Та й сказав їм: Це Моя кров Завіту, що проливається за багатьох. Істинно кажу вам, що не питиму вже від плоду винограду аж по той день, як новим буду його пити в Царстві Божім. І, проспівавши, вийшли на гору Оливну.

Слово Господнє. 

Переглядів 71
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 травня 1988р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас на повне віддання Богу! Моліться, дітоньки, щоб сатана не гойдав вас, як гілки на вітру. Будьте сильні в Бозі. Хочу, щоб через вас увесь світ пізнав Бога радості. Свідчіть Своїм життя Божу радість. Не будьте тривожні й заклопотані. Бог допоможе вам і покаже вам дорогу. Хочу, щоб Моєю любов’ю любили всіх: добрих і злих. Лише так любов завладне світом. Дітоньки, ви Мої. Люблю вас і хочу, щоб ви віддалися Мені, щоби могла вести вас до Бога. Моліться безперестанку, щоб сатана не міг вас використати. Моліться, щоб пізнати, що ви – Мої. Благословляю вас благословенням радості. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 305 827
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (53)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)