Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на свято свв. Апостолів Пилипа і Якова молодшого (РКЦ)

Літургійні читання на свято свв. Апостолів Пилипа і Якова молодшого (РКЦ)

  • 03 травня 2016, 13:21

 

Перше читання

1Кор 15,1-8

Читання з Першого послання святого Павла Апостола до корінтян

Пригадую вам, брати, Євангелію, яку я вам проповідував, яку ви і прийняли, в якій і стоїте. Нею ви також спасаєтеся, коли держите її такою, як я вам проповідував; інакше ви увірували надармо.

Я бо вам передав найперше те, що й сам прийняв був: що Христос умер за наші гріхи згідно з Писанням; що був похований, що воскрес третього дня за Писанням; що з'явився Кифі, потім Дванадцятьом; опісля ж з'явився він більш, як п'ятистам братів разом, більшіст яких живе й досі, деякі ж померли. Опісля з'явився Якову, згодом усім Апостолам. А наостанку всіх, немов якомусь недоносові, з'явивсь і мені.

Слово Боже


Псалом респонсорійний

Пс 19 (18), 2-3. 4-5

По всьому світу голос їх лунає

Небеса оповідають славу Божу,  *
і діло рук його проголошує твердь небесна.
День дневі передає слово,  *
ніч ночі об'являє вістку.

То не слова, не мова,  *
яких би голосу не було чути:
по всій землі залунав їх звук,  +
на край світу – їхні слова.  *
На них він розіп'яв намет для сонця.

Спів перед Євангелієм

Алілуя, алілуя, алілуя

Я путь, істина і життя;
Филипе, хто Мене бачив, той бачив Отця.

Алілуя, алілуя, алілуя


Євангеліє

Йн 14,6-14

Слова Євангелія від святого Йоана

Ісус промовив до Томи: «Я – путь, істина і життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене. Якщо б ви мене пізнали, то й Отця мого пізнали б. Відтепер знаєте його і бачили».

А Филип йому: «Господи, покажи нам Отця, і вистачить для нас».

«Скільки часу я з вами, – каже Ісус до нього, – а ти мене не знаєш, Филипе? Хто мене бачив, той бачив Отця, Як же ти говориш: „Покажи нам Отця?" Невже не віруєш, що я в Отці, а Отець у мені? Слова, які проказую до вас, не від себе проказую. Отець, який перебуває в мені, – він творить діла. Тож вірте мені, що я в Отці, й Отець у мені. А коли ні, то з-за самих діл вірте.

Істинно, істинно говорю вам: Хто в мене вірує, той так само діла робитиме, що їх я роблю. А й більші від них робитиме, – бо я вже йду до Отця мого. І все, що попросите в моє ім'я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли будь-що проситимете в моє ім'я».

Слово Господнє

Переглядів 1 228
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 вересня 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, моліться! Кожен день моліться вервицю, той вінець квітів, який Мене як Матір напряму пов’язує  з вашими болями, стражданнями, бажаннями та надіями. Апостоли Моєї любові, із благодаті й любові Мого Сина Я з вами й очікую від вас молитви. Світові так необхідні ваші молитви, щоб наверталися душі. З цілковитою довірою відкрийте свої серця Моєму Сину – і Він у них запише зміст Його Слова, а це – любов. Живіть у нероздільному з’єднанні з Пресвятим Серцем Мого Сина. Діти мої, як Мати вам говорю, що саме пора клякнути перед Моїм Сином і визнати Його своїм Богом, центром свого життя. Принесіть Йому дари, те що Він найбільше любить, а це – любов до ближнього, милосердя й чисті серця. Апостоли Моєї любові, багато Моїх дітей ще не визнали Мого Сина як свого Бога, ще не пізнали Його любові. Але ви вашою молитвою, висловленою чистим і відкритим серцем, дарами, які приносите Моєму Синові, учините так, що й найтвердіші серця відкриються. Апостоли Моєї любові, сила молитви, висловленої серцем, могутні молитви, повні любові, змінюють світ. Тому, діти Мої, моліться, моліться, моліться. Я з вами. Дякую вам".

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 225
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (30)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)