Вервиця Визволення

  • 13 січня 2015, 21:43
Вервиця Визволення Вервиця Визволення розпочинається із Символу віри і закінчується молитвою Радуйся, Царице, Мати Милосердя.

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На великих зернятках вервиці промовляю:
Коли Ісус мене визволить, то справді стану вільною.

Потім на малих зернятках:
Ісусе, помилуй мене!
Ісусе, зціли мене!
Ісусе, спаси мене!
Ісусе, звільни мене!

Радуйся Царице, Мати милосердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід Твого лона.
О, ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє. Амінь

Господи Ісусе, ми просимо пробачення за наші гріхи. Ми з вірою і довірою просимо в Твоє ім’я, щоб Бог Отець послав нам Свого Святого Духа, влив у наше серце дар проголошення Твого Слова через Вервицю Визволення. Ми просимо, Ісусе, щоб Твоя сила проявилася у нашому житті, і щоб Ти творив чуда і надзвичайні речі через цю могутню молитву віри, яка є нічим іншим, як проголошенням Твого Слова.
Амінь. Алилуя!

Молитва

Господи Ісусе, ми хочемо прославляти і дякувати Тобі. Тому що Ти своєю добротою і своїм співчуттям створив цю сильну молитву, щоб приносити чудові плоди зцілення, спасіння і звільнення в нашому житті, у наших сім’ях та у житті тих, за кого ми молимося.
Дякуємо Тобі, Ісусе, за Твою постійну любов до нас!
Небесний отче, ми любимо Тебе з усією довірою дітей. Ми приходимо до Тебе у цю хвилину і молимося, щоб Святий Дух влився у наші серця.
Отче, щоб Святий Дух міг увійти в нас, ми хочемо бути порожніми. Тому перед Хрестом Ісуса Христа ми відновлюємо наше повне і безумовне визволення перед Тобою. Ми просимо про прощення наших гріхів, і щоб вони були покладені зараз на зранене тіло Ісуса. Ми відкидаємо всякий смуток, хвилювання, біль і все, що забрало в нас радість від життя; ми віддаємо наше серце Тобі в ім’я Ісуса Христа.
Отче, ми також кладемо на розп’яте тіло Ісуса Христа всю недосконалість нашого тіла, душі і духа; наші хвилювання про сім’ю та працю; наші фінансові та подружні проблеми і всю нашу злість, непевності, жалі. Господи, ми призиваємо відкупительну силу Крові Ісуса. Хай ця кров зійде на нас зараз, щоб очистити та омити наше серце від усіх поганих почуттів.
Ісусе, помилуй мене!
Ісусе, помилуй нас!
Так, Отче, ми хочемо повернути Тобі всі наші бажання, слабкості, нещастя та гріхи; наше серце, тіло, душу і духа, все, ким ми є і що маємо: нашу віру, життя, подружжя, сім’ю, працю, покликання і служіння…
Наповни нас Твоїм Духом, Господи! Наповни нас Твоєю любов’ю, Твоєю силою і Твоїм життям!
Прийди, Святий Духу Божий! Прийди в ім’я Ісуса! Прийди і оживи Слово Боже в нас, яке проголошується через Вервицю Визволення, і нехай воно принесе в кожне серце благодать для зцілення, спасіння, звільнення в ім’я Ісуса Христа, нашого Господа.
Амінь.
Переглядів 32 305
Додати коментар

Послання Богородиці, 10 квітня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Хочу вас закликати зростати в любові. Квітка без води не може нормально рости. Так само й ви, дорогі діти, без Божого благословення не можете зростати. Маєте день у день просити благословення, щоб нормально рости й виконувати з Богом усі роботи. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 510
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (38)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)