Сім’ям, щоб були сильними у Бозі…

  • 05 травня 2015, 21:16
Сім’ям, щоб були сильними у Бозі…“…Ви прийняли Мене”

“Чи Ісус є суддею? Твої власні вчинки судитимуть тебе у світлі правди, яку знаєш. Судити батьків і матерів, синів і дочок будуть їхні діла. Кожен з нас буде суджений за заповідями; так і за згаданими у цьому посланні: четвертою, п’ятою, шостою, дев’ятою» (Послання родинам, 22).

Цю частину Послання Папи я б назвала закликом опам’ятатися, замислитися і використовувати життя. Адже якщо тебе судитимуть твої вчинки, значить, є надія, що маєш час робити добро. Поки живеш, можеш робити добрі вчинки, які можуть якось вирівняти все погане, що робив у минулому. Ще маємо час, але… не знаємо, скільки його – може, рік, а може, день. Тому вже сьогодні треба вирішити і свідомо творити добро. Вже сьогодні, бо завтра може не настати.

…Зараз є час милосердя… Зараз можеш отримати розгрішення, і то не від священика,

а від самого Бога, який використовує священика як засіб…


В розмовах із людьми мене часто дивує, що вони взагалі не думають, що мають померти. Не хочуть про це роздумувати, а коли й думають про це, то покладаються на Боже милосердя. Зараз є час милосердя, бо зараз можеш сягнути, що «коли гріхи ваші будуть, як червінь, будуть вибілені, як сніг». Зараз можеш отримати розгрішення, і то не від священика, а від самого Бога, який використовує священика як засіб. Дуже часто розмова з подружжям виявляє, що вони були на сповіді, але було це ще перед весіллям. Насамперед чоловіки думають, що не мають гріхів. І взагалі, вони не збираються говорити священикові про свої гріхи.

У таїнстві подружжя вони прийняли Бога у свій союз, отже, живуть утрьох, хочуть цього чи ні. Нікому не під силу анулювати цю угоду. Жених з ними був і є завжди, коли Його покличуть… Добрі діла приносять плоди… Але скільки буває ситуацій, коли не можна розраховувати на людську допомогу? Тоді залишається тільки терпелива, вірна й ніби надокучлива молитва, адже Бог може все. А коли шукаємо Його, то знайдемо, бо Він хоче бути коло нас і любить нас вірно аж до краю! Але суджені будемо через любов.

Думки були взяті з книги:

Rodinám, aby boli silné v Bohu… (Сім’ям, щоб були сильними у Богові…),

Wanda Póltawska (SALI – FOTO, 2010).

Ванда Полтавска

Взято з газети "Світло Марії"
Переглядів 2 839
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 лютого 2020 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, на основі рішення й любові Божої Я вибрана, щоб бути Матір’ю Бога й вашою Матір’ю. Але й із Моєї волі і Моєї безмежної любові до Небесного Отця та Моєю повною довірою до Нього Моє тіло стало чашею Богочоловіка. Я служила правді, любові і спасінню. Так, як і зараз тут, посеред вас, щоб вас, діти Мої, апостоли Моєї любові, покликати бути носіями істини, щоб вас покликати, щоб ви своєю волею й любов’ю до Мого Сина поширювали Його слова – слова спасіння. Щоб ви своїми ділами показали всім тим, які не пізнали Мого Сина, Його любов. Силу знайдете у Євхаристії, Моєму Синові, Який вас живить Своїм тілом й кріпить Своєю кров’ю. Діти мої, складіть руки й дивіться на хрест у тиші. Таким чином черпатимете віру, щоб її могли передавати, черпатимете істину, щоб могли розпізнавати, черпатимете любов, щоб знали дійсно любити. Діти мої, апостоли Моєї любові, складіть руки, дивіться на хрест, лише в хресті є спасіння. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 103
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)