«В ШКОЛІ ЛЮБОВІ»

  • 08 жовтня 2014, 15:37

Замість епілогу

 

Цю книжечку я написав під час війни. Коли чув кожного дня про ненависть, про дух помсти, про зруйнування, вбивство, полонення…, інколи майже втрачав мужність і охоту. Нелегко писати про любов, коли бачиш ненависть у дії. А ще важче у такий час жити в любові. Тому вирішив щодня молитися за себе і за всіх людей, щоб ми були гідні прийняти любов і здатні поширювати її далі.

Роздумуючи і пишучи ці рядки, був я водночас і сумний, і радісний. З дня на день усвідомлював, що ми всі, без винятку, перебуваємо далеко від любові, тому такі неспокійні, нещасливі, знищені. Це мені завдавало смутку і далі завдає. Попри це у мені виникала радість, бо щораз більше відчував і відчуваю, що насправді можливо рушити дорогою любові й миру, незважаючи ні на що. Адже це воля Божа для нас, а Він нам пропонує допомогу. Тому я вирішив, що кожного дня шукатиму цієї допомоги і намагатимусь перейти наші межі любові, щоб таким чином визволити любов з людських оков. Богові все можливе у нашому житті.

Зараз ще більше вдячний Марії, Матері любові, за те, що так довго залишалася з нами. А одна з причин цього – навчити нас любити. Отже, тому закликаю всіх людей, в ім’я Матері любові, відкритися без жодного страху її материнській любові, яка нас збереже у мирі, і таким чином одного дня нам буде дарований вічний мир у Бозі любові.

Меджугор’є, травень 1992 року

 

Молитва про любов


О, Боже, Отче, я вірю у Твою вічну, безмежну любов. Ти є сама Любов. Твій Син Ісус Христос є Твоїм Словом любові, а Твій Святий Дух є зв'язком любові між вами. Я вірю, що Ти все створив з любові і з любов'ю усім мудро керуєш. Вірю, що Твоя любов не припинилась навіть тоді, коли людина - Твоє створіння, яке любиш - через гріх повернулась до Тебе плечима і відкинула Твою любов.
Вірю, що Ти з любові послав пророків, які закликали народ до навернення. Вірю, що вкінці послав Свого Сина, аби Він врятував світ Своєю любов'ю і показав Твою батьківську любов до всіх, особливо до грішників. Вірю, що Ти, Отче, любиш кожну людину, адже ми всі є Твоїми дітьми. Ти не знаєш меж, але всіх безконечно любиш. Вірю, що Ти любиш усі створіння, а Твоя любов усьому надає змісту і сили життя. Вірю, що Ти любиш Церкву, адже вона є тілом Твого Сина. Вірю, що Ти любиш мене по-особливому, а моє життя є даром Твоєї любові. Вірю, що Ти мене любив ще перед тим, як я народився, а тому, що Ти мене любив, я зміг народитися. Вірю, що Ти у моєму Хрещенні показав мені Свою особливу любов і прийняв мене до спільноти Церкви. Вірю, що Ти мене любиш навіть тоді, коли згрішу, і з любов'ю прощаєш мені мої гріхи. Вірю у Твою любов і тоді, коли знаю, що недостойний. Вірю, що любиш і тих, які в цю хвилину не можуть любити. Вірю, що Твоя любов є найпереконливіша обіцянка, що і я осягну вічне життя і з Тобою буду жити, перебуваючи у Твоїй безмежній любові. Вірю, що у Своєму Царстві Ти збереш Своєю любов'ю багатьох Твоїх дітей. Вірю, що Ти мене зараз вислухаєш, адже хочу Тебе просити про любов. Вірю, що вислухаєш мене, адже хочу Тебе просити разом з Марією, Матір'ю любові, адже вона була цілковито відкрита на Твою любов. Маріє, Мамо, молися зі мною і молися за мене, як і за всіх своїх дітей, яких ти у стражданні і любові народила під хрестом. Вислухай мене, Боже, який любиш мене і живеш і царюєш на всі віки віків. Амінь.

 

 

Переглядів 3 917
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2011., Меджуґор'є.
“Дорогі діти, сьогодні вас закликаю молитися й постити в Моїх намірах, бо сатана хоче знищити Мій план. Тут Я розпочала з цією парафією і закликала цілий світ. Багато відгукнулось, але є величезна кількість тих, які не хочуть ні чути, ні приймати Мого заклику. Тому ви, які сказали ТАК, будьте сильними та рішучими. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 304 911
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (45)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)