У Меджуґор'є в середу, 15 листопада 2017 р.Б., о 19:30, в залі Івана Павла II відбудеться «Вечір з Йошко Марушічем» – професором університету, карикатуристом та автором багатьох ...
Послання Богородиці, 25 січня 1990., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю, щоб знову вирішили вибрати Бога й щоб передусім і понад усе вибрали Бога, щоб Він міг творити дива у вашому житті та щоб день у день ваше життя ставало радістю з Ним. Тому, дітоньки, моліться, й не дозвольте сатані, щоб діяв у вашому житті через непорозуміння, нерозуміння та неприйняття одне одного. Моліться, щоби зрозуміти велич і красу дару життя. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...