В неділю, 29 жовтня, у Меджуґор'є виступить жіноча вокальна група «Mir», яка подарує нам свій перший незалежний концерт, що відбудеться о 19.30 в залі Івана Павла ІІ. У ньому прийматимуть ...
Послання Богородиці, 25 грудня 2002., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Це – час великих благодатей, але й час великих випробувань для всіх тих, які бажають слідувати дорогою миру. Тому знову вас, дітоньки, закликаю: моліться, моліться, моліться не словами, але серцем. Живіть за Моїми посланнями й навертайтеся. Будьте свідомі цього дару, що Бог дозволив Мені бути з вами, особливо сьогодні, коли на Своїх руках маю Маленького Ісуса – Царя Миру. Хочу дати вам мир, а ви несіть його у своїх серцях і даруйте його іншим, допоки мир Божий не запанує у світі. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...