» » » Ісус і Марія - світло нашої сім'ї

Ісус і Марія - світло нашої сім'ї

  • 01 березня 2019, 14:55

Ісус і Марія - світло нашої сім'їСлава Ісусу та Марії!

Ми молода сім’я з Латвії, з міста Даугавпілс. І хочемо засвідчити вам, дорогі читачі, брати й сестри у Христі, що сімейне життя з Богом стало для нас великою милістю й радістю. Знаєте, наша сім’я не є якимось прикладом християнського шлюбу для інших. У кожному з нас є свої недоліки, труднощі й проблеми, які треба долати.І Богородиця нам у цьому дуже допомагає. Ми дякуємо Господеві за всі дари, які отримали через паломництво в Меджуґор’ї. Ще до одруження Господь готував нас до сімейного життя, поступово очищуючи й укріплюючи у вірі. Пам’ятаю, що часто відвідував могилу отця Славка Барбарича – він став моїм духовним другом 

Артур: Велику роль очищення в моєму житті відіграв період, коли я прожив один місяць у Меджуґор’ї, у спільноті «Світло Марії». У цей період Бог допустив у моїм житті якусь пустоту й душевний біль. Саме цей духовний стан допоміг мені більше наблизитися до Богородиці та Ісуса. Пам’ятаю, як я піднімався на гори Кріжевац і Подбрдо, посвячував усе, що болить, Найсвятішому Серцю Ісуса й Непорочному Серцю Марії. Пам’ятаю, що часто відвідував могилу отця Славка Барбарича – він став моїм духовним другом. Відтак, невдовзі після Меджуґор’я, зі своїми родичами й майбутньою дружиною вирушив на реколекції тиші, посту й молитви в Україні, і це було великим для нас підкріпленням. Після всього цього очищення я відчув багато прекрасного. Насправді аж до самого вінчання я боявся: чи витримаю я труднощі подружнього життя, чи не втрачу чогось більшого в Бога, якщо виберу подружнє життя? Зараз я можу сказати, що є щасливим. Моя дружина, мої сини – це великий дар і потіха для мене. Якщо до одруження я відчував якусь тугу, то зараз тільки духовне наповнення. Збулися слова з Біблії, які колись запали в мою душу: «Жінка твоя, неначе лоза плодовита, у середині дому твого. Діти твої, мов парості оливки, навколо столу твого…» (Пс. 127:3).

Ісус і Марія - світло нашої сім'їІнга: Для мене період нашого знайомства з Артуром був тим часом, коли моя віра перейшла з традиції в життя з живим Ісусом, Який не тільки в храмі, але й у нашому серці, у нашому житті, щомиті. Завдяки сім’ї мого майбутнього подруга й молодіжній молитовній групі нашої парафії я дізналася про Меджуґор’є та стала все більше дізнаватися про любов Бога. Через спільну молитву Розарію, спільні Адорації, паломництва в Аглону (місце паломництва в Латвії) та Меджуґор’є і просто повсякденне спілкування я зрозуміла й відчула на собі, що життя з Богом і Богородицею – це не завжди просто, але це прекрасно.


Господь не залишає нас у темряві й приходить до нас на допомогу – посилає нам Свою Матір


Я досі дякую Богові за те, що Він повів мене цією дорогою, й особливо за дар, який Він для мене приготував – мого чоловіка. Велику роль у підготовці до спільного життя відіграла наша спільна молитва. Ми зустрічалися чотири роки і щодня молилися разом хоча б одну таємницю Розарію, і навіть якщо були в різних містах, то робили це по телефону.

Шість років назад через руки настоятеля нашої парафії Ісус благословив нас на подружнє життя. У день нашого вінчання, поклавши руки на розп’яття, ми дали обіцянку, що в радості й у горі будемо разом. Але найголовнішим у цій обіцянці було те, що в центрі нашої сім’ї завжди буде наш люблячий і милосердний Бог. А Господь не примушує довго чекати, тільки прийдіть до Нього з відкритими руками й серцем – і Він обдарує вас Своєю радістю й любов’ю, тільки прийміть. Так було й у нас. За ці шість років Господь обдарував нас стількома ласками, яких просто не злічити, але наш найбільший скарб – це три наші сини (Адріан, Еміль та Даміан), яких Господь з такою ніжністю й любов’ю вклав у наші руки, довірив нам їхні тендітні душі. А ми на подяку Богові за таку довіру в момент їхнього Хрещення обіцяли виховувати їх у любові й християнській вірі. Проте ми розуміємо, що в сучасному світі, який пропонує нам стільки всього непотрібного, дуже важко встояти, не заплутатися й залишатися прикладом правдивої віри для своїх дітей. Та й тут Господь не залишає нас у темряві й приходить до нас на допомогу – посилає нам Свою Матір. Як би ти не помилявся, як би ти не падав, слухай Богородицю й живи за Її посланнями – і все наладнається, адже Вона веде нас тільки в одному напрямі – до Свого Сина.

 

Як каже Богородиця, найперша молитовна група – це ваша сім’я

 

Ми в нашій сім’ї намагаємося жити за посланнями Божої Матері, особливо виконуючи п’ять найважливіших Її прохань – це молитва Розарію, читання слова Божого, піст на хлібі й воді в середу та п’ятницю (це ми здійснюємо по можливості, якщо не можемо на хлібі й воді, то відмовляємося хоча б від чогось малого), сповідь, часте відвідування Святої Меси й прийняття Святого Причастя, а також молитва перед Святими Дарами.

Ісус і Марія - світло нашої сім'їУ нашому сімейному житті дуже важлива спільна молитва. Щоб не загрузнути в рутині турбот і суєти, душа потребує невеликої зупинки й тиші, де ми черпаємо сили й просимо прощення в Господа за наші помилки. Як каже Богородиця, найперша молитовна група – це ваша сім’я, тому щодня ми разом молимося молитву Розарію й посвячуємо себе Найсвятішому Серцю Ісуса й Непорочному Серцю Марії.

 

Як же важливо жити  за посланнями Богородиці, жити не з примусу, але проживати їх усією глибиною свого серця

 

Раз на тиждень ми збираємося з молитовною групою нашої парафії, а першої суботи місяця збираємося великою групою паломників. Для оновлення віри й глибокого укріплення для нас також важливі меджуґорські зустрічі, які проходять у нас у Латвії й у Литві.

І, звичайно, головною подією року, якої з нетерпінням чекаємо ми і чекають наші діти, є паломництво до Меджуґор’я. Це такий благодатний час, коли, незважаючи на фізичні труднощі, ти усвідомлюєш, що найважливіше – це твоя душа, це твої стосунки з Богом та з ближніми. Знаходячись у Меджуґор’ї, ти напрочуд чітко бачиш, над чим тобі потрібно працювати, що тобі треба в собі міняти, перед ким потрібно вибачитися, із ким потрібно помиритися, і ще раз усвідомлюєш те, як же важливо жити за посланнями Богородиці, жити не з примусу, але проживати їх усією глибиною свого серця. Особливо хочеться звернути увагу на те, як благотворно паломництво в Ісус і Марія - світло нашої сім'їМеджуґор’є впливає на дітей – вони просто оживають, пропадають страхи, вони без проблем починають спілкуватися з дітьми з інших країн. Складається враження, що вони відчувають особливий захист Божої Матері.

Наш старший син Адріан, якому п’ять років, був у Меджуґор’ї вже п’ять разів. І минулого літа він дуже перейнявся стаціями Хресної дороги, які розташовані навколо статуї воскреслого Ісуса, він водив туди всіх по черзі, запам’ятав назви всіх стацій і завжди молився біля стації, де Ісус помирає. Варто також зазначити, що його улюбленою молитвою є коронка до Божого Милосердя. У Меджуґор’ї Господь через заступництво Богородиці в особливий спосіб доторкається до наших сердець, які відкриті на Його любов, навіть до найменших.

Дуже радимо всім вам: приводіть туди своїх дітей, покажіть їм це місце, де головною мовою спілкування є любов. Коли повертаєшся звідтіль, хочеться все робити з любов’ю до інших, усі свої обов’язки, навіть маленькі, хочеться виконувати з великою відповідальністю й любов’ю заради Ісуса.

Інга й Артур, Латвія

Взято з газети Світло Марії

Переглядів 364
  • 01 березня 2019, 14:55
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 15 травня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас дати Мені своє серце, щоб Я могла його змінювати, щоб воно було подібним до Мого Серця. Запитуєте, дорогі діти, чому не можете відповісти на те, чого від вас прошу? Не можете тому, що ви не дали Мені свого серця, щоб Я його змінювала. Говорите, але не робите. Закликаю вас робити все, що Я вам говорю. Так буду з вами. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 158929
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати