» » » Радість і надія в цьому часі (Терезія Ґажійова)

Радість і надія в цьому часі (Терезія Ґажійова)

  • 04 грудня 2020, 15:04

 

 

Радість і надія в цьому часі (Терезія Ґажійова)Словами важко описати красу зустрічі з Небесною Матір’ю – свідчать візіонери. Особливо під час Адвенту: на Її обличчі видно особливу радість і любов, з якою Вона молиться за нас і несе всіх нас у Своєму серці. Кличе нас дорогими дітьми. Ми покликані бути схожими на Маму – із радістю приносити Ісуса своїм ближнім, створити в наших серцях і навколо нас час любові, тепла та радості, як Вона.

Від нас залежить, яким буде цей адвентний час. Адвент – це друга таємниця радісного Розарію. Марія закликає нас до служіння, зустрічати близьких із радістю. В одному з послань Вона сказала: «У цьому святому часі радісного очікування Бог вибрав вас, маленьких, щоб здійснити Свої великі плани. Діти мої, будьте покірними. Через ваше смирення Бог Своєю мудрістю з ваших душ зробить вибрану оселю. Освітлятимете її добрими ділами – і так із відкритим серцем привітаєте народження Мого Сина у всій Його великодушній любові».

Ми також можемо назвати Меджуґор’є другою таємницею радісного Розарію. У того, хто зустрів тут Марію в молитві, з’явилася причина для радості та надії.

Вона допомагає нам відкрити наші серця для Ісуса, Вона повторює нам, що серце відкривається молитвою, читанням Святого Письма, постом, святою сповіддю, добрими ділами, вдячністю.

Меджуґор’є – це також Віфлеєм. Тут народжується нове життя з Ісусом.

Коли роздумуємо над Словом Божим, у наших серцях та сім’ях народжується Ісус.

Хто краще навчить нас роздумувати над словом, як не Марія? У Ній – слово стало життям. І це найбільша причина нашої радості. Утроба Єлизавети здригнулася від радості. Мільйони сердець, які відчувають любов Бога через прихід Діви Марії, здригаються від радості. І завдяки тому починається радісне свідчення життя з Ісусом.

Об’явлення Богородиці в Меджуґор’ї розпочалися за часів комунізму, коли насильно насаджувалася думка, що Бога не існує. Одним із перших послань Цариці Миру було: «Я прийшла сказати вам, що Бог існує». Це радісне послання було поширене паломниками по всьому світу. Таким чином, історія нового народження повторюється в них та навколо них.

Скільки втіхи, радості принесли всьому світу об’явлення Богородиці. Пригадую одну паломницю з Австрії, котра розповідала, як покинула Церкву й жила в тяжких смертних гріхах. Вона працювала на цілителя-езотерика, заробляла багато грошей. Якось одна пані з Хорватії приїхала туди працювати прибиральницею. Ця проста жінка сказала в коридорі, що щойно повернулася з Меджуґор’я і що там з’являється Богородиця. Ця новина так сильно вразила австрійку, що в той момент вона зрозуміла: «Це правда, Бог існує, і я не буду у вічній згубі». Відразу, за кілька днів, вона поїхала до Меджуґор’я. Пережила глибокий дотик зустрічі з Божою любов’ю, навернення, повернулася до Церкви, узяла церковний шлюб. До самої смерті вона жила покаянним життям, радісно свідчачи про Бога та Його любов. У її житті відбулися Ain Karem (зустріч Марії з Єлизаветою) та Віфлеєм.

Марія закликає нас: «Працюйте й будуйте мир через таїнство Покаяння. Примиріться з Богом, дітоньки, і побачите чудеса навколо вас». Ісусовий мир торкається сердець і преображує. Ніхто не може дати нам справжнього миру, хіба Він – Цар миру в таїнстві Примирення. Марія веде нас до Нього і хоче подарувати Його нам і цього Різдва.

Вона не хоче від нас неможливого. Вона тут, щоб допомогти нам. Це пропонується нам. Вона сказала: «Нині прошу вас приготувати свої серця для цих днів, у які Господь бажає очистити вас від минулих гріхів. Ви, дорогі діти, не зможете цього самі зробити, а тому Я тут для того, щоб вам допомогти».

Просімо Марію допомогти нам побачити наші гріхи, слабкості, обмеження, назвати їх правильними іменами та передати Ісусові. Тоді ми станемо свідками багатьох чудес навколо нас.

 

Молитва: Небесний Отче, дякуємо Тобі, що ти все ще посилаєш Марію на землю – причину нашої радості та надії. Мамо наша, повторюєш нам: «Це є час тепла, молитви й радості». Попри все, що відбувається у світі, Ти нам сповіщаєш, що це буде справжнє Різдво. Допоможи нам відкрити наші серця для Ісуса так, як це знаєш лише Ти. Одягни нас у Свою смиренність. Навчи нас роздумувати, дотримуватись і жити словами Ісуса та поширювати Його радісну новину служінням. Допоможи нам будувати мир у таїнстві Примирення й повернутися до Бога всім серцем. Амінь.

Переглядів 297
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 листопада 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, Мій улюблений Син завжди молився й прославляв Небесного Отця. Завжди все Йому говорив і довірявся Його волі. Так і ви б мали чинити, діти Мої, тому що Небесний Отець завжди слухає Своїх дітей. Одне серце в одному серці, любов, світло й життя. Небесний Отець дарував Себе в одному людському обличчі, а цим обличчям є обличчя Мого Сина. Ви, апостоли Моєї любові, мали б завжди це обличчя Мого Сина носити у своїх серцях і своїх думках. Ви б мали завжди думати про Його любов і Його жертву. Ви б мали молитися, щоб завжди відчувати Його присутність, бо, апостоли Моєї любові, це спосіб, яким можете допомогти всім тим, які не пізнали Мого Сина, які не пізнали Його любові. Діти Мої, читайте книгу Євангелія. Це є завжди щось нове, це є те, що вас єднає з Моїм Сином, Який родився, щоб принести слова життя всім Моїм дітям і щоб пожертвуватись за всіх. Апостоли Моєї любові, несені любов’ю до Мого Сина, приносьте любов і мир усім своїм братам. Нікого не судіть. Кожного любов’ю, яку маєте до Мого Сина, любіть. Таким чином ви потурбуєтесь і за свою душу, а вона – це те найдорогоцінніше, що справді належить вам. Дякую вам”.


ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Січень 2021 (27)
Грудень 2020 (64)
Листопад 2020 (45)
Жовтень 2020 (63)
Вересень 2020 (60)
Серпень 2020 (82)