Хліб пити, а воду їсти

  • 09 березня 2017, 12:25

Хліб пити, а воду їстиЯк сказано в заголовку, хліб потрібно пити, а воду їсти! Саме так, навіть якщо це звучить спершу дивно. Це означає, що хліб потрібно пережовувати так довго, доки він не перейде у рідкий стан. Згідно з методом терапевтичного посту, який запропонував кардіологічним пацієнтам доктор Майєр в Австрії, хліб необхідно пережовувати шістдесят разів, опісля запити ковтком молока та пережувати ще не менше ніж тридцять разів.

 

Усі, хто навчається в школі, знають, що дві третини процесу травлення відбувається в ротовій порожнині — на цьому етапі їжа готується до подальшого перетравлювання. Пережовуючи їжу ретельно, ми облегшуємо перебіг травлення для свого організму — це значно економить енергію, яку потрібно затратити травному трактові, коли їжа пережована недостатньо. Також, без сумніву, ми пропускаємо цей попередній етап процесу травлення в ротовій порожнині, коли їмо багато й швидко. Їжа не обробляється належним чином, і це призводить до численних проблем в організмі: він поступово втрачає рівновагу, через надмірне навантаження стає вразливим до захворювань, а також не засвоює багатьох поживних речовин, які надходять із їжею.

Доки так, не поспішаючи, їдять, не п’ють нічого: це сприяє активізації залоз, що виробляють ферменти, які необхідні для процесу травлення як у ротовій порожнині, так і для того, що продовжується в травному тракті.

Коли організм подає перший сигнал про ситість, то припиняють їсти хліб та починають пити. П’ють повільно і рідини споживають достатню кількість.

Таким чином, коли людина в подібний спосіб постить, вона не відмовляється від їжі повністю, але зводить її тимчасово до можливого мінімуму.

Зазвичай люди, які говорять, що харчуються нормально, насправді споживають на третину більше, ніж необхідно. Як правило, це відбувається, якщо людина їсть швидко — у цьому випадку вона не встигає відчути, яка кількість їжі для організму необхідна. Тим самим порушується важливий взаємозв’язок між організмом, який повідомляє, скільки їжі та пиття йому достатньо, і головним мозком, який усвідомлює цей сигнал. Це негативно відбивається на будь-якому організмі.

У часі посту споживають воду і чай. Рекомендовано випивати не менше трьох літрів рідини. Хліб їдять тричі: на сніданок, обід та вечерю, а воду або чай рекомендовано вживати і між трапезами.

 

Огляд терапевтичного посту

за доктором Майєром

 

У зв’язку зі сказаним вище корисно розглянути, як відбувається терапевтичний піст за доктором Майєром. Огляд цього методу, а також особистий досвід однієї жінки-лікаря можуть допомогти нам, християнам, зважитися на піст у його біблійно-духовному розумінні — піст, перевірений церковною традицією та досвідом.

«Як лікар, я вже багато років веду пацієнтів відповідно до терапевтичного методу, розробленого Францом-Ксав’є Майєром. Мені особисто довелося пережити досвід зцілення від мігрені за допомогою посту, хоча слід зазначити, що не кожну мігрень можна вилікувати постом.

Основою терапевтичного посту за доктором Францом-Ксав’є Майєром є щадний режим, виховання навиків правильного прийому їжі та очищення організму.

— Щадний фізичний режим. У цей період слід уникати надмірного фізичного навантаження. Дуже корисно гуляти кілька годин на день, до обіду хоча б півгодини відпочити, а до сну відходити близько дев’ятої вечора. Узагалі, добре було б ніколи не приймати їжі в стані втоми, тому до обіду краще відпочити в ліжку. У стані втоми травлення у шлунку відбувається з великими труднощами.

— Щадний режим для душі значить, що протягом посту по можливості не роздумують над проблемами. Говорячи практично, у дні посту було б неправильно, наприклад, відвідувати подружню пару, яка переживає кризу в стосунках. Під час посту загострюється чуттєвість: одні в перші дні посту стають більш агресивними, інші — більш пригніченими. Важливо це знати, оскільки можуть виникати достатньо важкі стани.

— Виховання навиків правильного прийому їжі. Усім нам слід учитися їсти — виховувати в собі навики правильного прийому їжі — особливо тому, як правильно її пережовувати. Кожен кусень потрібно пережовувати принаймні шістдесят разів. Усвідомлене пережовування повинно стати для людей практикою протягом усього життя.

— Очищення передбачає випорожнення кишечника за допомогою розчину гіркої солі. Фізичну детоксикацію організму під час посту можна порівняти з очищенням старої печі, яку чистять влітку від усіх нашарувань, що утворилися з бігом часу.

 

Короткі висловлювання про піст із традиції Церкви

 

«Коли ми постимо, то за своїм столом приймаємо в бідних Христа». Рауль з Пуатьє (1190 г.)

 

 

Продовження наступного місяця...

Взято з газети Світло Марії

Переглядів
  • 09 березня 2017, 12:25
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2

«Дорогі діти, моє материнське серце плаче, коли дивлюсь на те, що мої діти роблять. Гріхи помножуються, чистота душі стає все менш важливою, про мого Сина забувається, щораз менше вшановується, а моїх дітей переслідують. Тому ви, мої діти, апостоли моєї любові, душею і серцем взивайте ім’я мого Сина. Він має для вас слова світла. Він вам Себе об’являє, з вами ламає хліб і дає вам слова любові, щоб ви їх перемінювали в діла милосердя і так будете свідками істини. Тому, діти мої, не бійтеся. Дозвольте моєму Сину перебувати в вас. Він вами послугується, щоб піклуватися про зранених і навертати загублені душі. Тому, діти мої, поверніться до молитви Вервиці. Моліться її з відчутям доброти, жертви і милосердя. Моліться не лише словами, але і ділами милосердя. Моліться з любов’ю до всіх людей. Мій Син жертвою возніс любов. Тому живіть з Ним, щоб мати силу і надію, щоб мати любов, яка є життям і яка веде до вічного життя. З Божої любові я є з вами і материнською любов’ю вас буду вести. Дякую вам.»

Богородиця була дуже сумна.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 180026
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2019 (42)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)