Я чую ваші взивання (о. Любо Куртович, OFM)

  • 03 липня 2020, 15:22

Я чую ваші взивання (о. Любо Куртович, OFM)У посланні минулого місяця Божа Матір закликала до молитви разом із Нею, аби ми змогли пережити нове життя та обнову Божим Духом.

І в цьому посланні Вона також укріплює нас у вірі, що Її вухо та серце відкриті на наші потреби й молитви.

Марія уважна, Вона слухає й бачить усе, у чому ми маємо потребу й чого нам не вистачає, подібно до того, як була Вона уважною на весіллі в Кані Галілейській, яку описує євангеліст Йоан. Цікаво придивитися до ролі Блаженної Діви Марії в подіях першого чуда Ісуса, особливо до Її довіри Ісусові, яка прозвучала в словах, звернених до слуг: «Що лиш скаже вам, – робіть!» (Йо.2:5). Вочевидь, ці слова стали вирішальними в тому, що слуги зробили дещо, що всім могло виглядати як знущання й привід для скандалу. Вилити приблизно двісті п'ятдесят літрів води в посудини для очищення, на перший погляд, ніби не є вирішенням проблеми, яка виникла, коли все вино було випите. І все ж слуги роблять те, що каже їм Ісус. Було б добре повчитися в цих слуг у моменти, коли нам не вистачає довіри Божому керівництву, опертя на допомогу та підтримку Блаженної Діви Марії, Яка ніколи нам не відмовить. Тому що Вона – Мати. Наша Мати.

Я чую ваші взивання (о. Любо Куртович, OFM)Марія блаженна, бо повірила. Після чуда в Кані Галілейській Її заступництву в Ісуса повірили і Його учні. Наша Мати завжди заступається за нас перед Своїм Сином, щоб Він був присутнім у всіх наших потребах.

Через Блаженну Діву Марію в Ісуса повірили Його перші послідовники. Чому ж сьогодні повинно бути інакше? Коли вас обтяжують сумніви чи здається, що віра у вас недостатньо міцна, аби зустрітися з труднощами перед вами, зверніться до Божої Матері!

Марія, говорячи: «Вина в них нема» (Йо. 2:3), – виявляє перед Ісусом усі наші потреби. Важливо зважити на це посередництво Марії: у Неї вистачило зіркості, аби помітити, серця, аби заступитися, і слова, аби звернути увагу. Вона першою побачила, що весільному святу щось загрожує. І як просто Вона донесла це Ісусові – з якою материнською любов'ю…

Її заступництво й молитва, звернені до Ісуса, не припиняються до сьогодні. У цих Її словах «Вина в них нема» скриті вся Її пам'ять і молитви за нас, і все те, що тільки Бог може нам подарувати – через заступництво Марії…

Будьмо мужнішими у вірі, прибігаймо до Неї, повної благодаті: нехай Вона заступається й за нас перед Своїм Сином та нашим Спасителем.

Молитва: Діво Маріє, Мати Ісусова й Мати наша, Ти не перестаєш слідувати поруч і чувати над людством, яке з хреста довірив Тобі Твій Син. Ти продовжуєш Свою путь зі всіма нами, аби притягнути нас до Свого Сина, без Якого цей світ дихає пусткою й безсенсовістю. Ніхто так, як Ти, Маріє, не знає серця Твого Сина, яке зглянулося та вислухало Твою просьбу на весіллі, коли святові загрожувала відсутність вина. І нашим життям так само загрожує брак змісту, миру, радості, бо ми зачинили двері свого серця Тому, Хто не припиняє стукати й кликати нас через Тебе до Себе. Дякуємо Тобі за Твою Материнську опіку й терпіння, за всі ці роки Твоїх об'явлень та послань. Дякуємо за кожне серце, що відкрилося на зміст, мир, радість, які походять від Бога. Заступайся за нас у всіх наших особистих, сімейних потребах і в труднощах усього світу. Амінь.


Переглядів 181
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 січня
"Дорогі діти, мій Син був джерелом любові та світла, коли на Землі говорив до народу всіх народів. Апостоли мої, наслідуйте Його світло. Це не легко. Маєте бути малими. Маєте зробитися меншими від інших, з допомогою віри наповнитися Його любов’ю. Жодна людина на землі без віри не може пережити досвіду чуда. Я з вами. Об’являюся вам цими приходами, цими словами, хочу вам свідчити про мою любов і материнську турботу. Діти мої, не втрачайте часу, ставлячи питання, на які ніколи не отримуєте відповіді. У кінці вашої земної дороги Небесний Отець вам їх дасть. Завжди знайте: Бог усе знає, Бог бачить, Бог любить. Мій улюблений Син освітлює життя, розсіює темряву, а моя материнська любов, яка несе мене до вас, несказанна, таїнственна, але справжня. Я висловлюю свої почуття до вас: любов, розуміння і материнську прихильність. Від вас, апостоли мої, прагну ваших троянд молитви, що мають бути ділами любові. То для мого материнського серця наймиліші молитви. Їх приношу своєму Синові, народженому заради вас. Він вас бачить і чує. Ми завжди близько біля вас. Це є любов, яка кличе, єднає, навертає, підбадьорює та наповняє. Тому, апостоли мої, завжди любіть одні одних, а понад усе любіть мого Сина. Це єдиний шлях до спасіння, до вічного життя. То моя наймиліша молитва, яка найкращим запахом троянд наповняє моє серце. Моліться, завжди моліться за своїх пастирів, щоб мали сили бути світлом мого Сина. Дякую вам."

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2020 (32)
Липень 2020 (106)
Червень 2020 (119)
Травень 2020 (130)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)