» » Свідчення паломників з Хорватії у Меджуґор'є

Свідчення паломників з Хорватії у Меджуґор'є

  • 07 грудня 2016, 16:22

Свідчення паломників з Хорватії у Меджуґор'єНещодавно в Меджуґор'є приїжджали паломники з Хорватії. Під час свого інтерв’ю на Радіо «Miр» Меджуґор'є духівник групи отець Велімір сказав наступні слова: «Усі святині є чудовими, але Меджуґор'є  —  це просто надзвичайне місце для мене серед всіх, в яких я побував». Також він додав: «Спочатку ми піднялися на Гору Об’явлень. Там ми молилися вервичку біля статуї Богородиці та ввечері приймали участь в вечірній молитовній програмі: Розарій, Свята Меса, Адорація Пресвятих Дарів. В Неділю о 5:00 ранку ми усі піднялися на Гору Хреста. Це був чудовий досвід серед паломників, оскільки багато з них це були люди похилого віку. Вони усі принесли Хрести і поставили їх перед Великим Хрестом, який знаходиться на вершині гори. Після цього в нас була Свята Меса. 

Паломники Nedjeljka Biletić, Ljubica Garić та Vanja Papić сказали, що тут в Меджуґор'є вони відчувають небувалий мир та красу. Nedjeljka приїжджає у Меджуґор'є уже впродовж 10-ти років: «Це завжди новий досвід – те, що важко описати словами. Це щось таке, що може нам дати тільки Богородиця, цей мир який можна відчути навіть в повітрі! Я б хотів, щоб тут побувало якомога більше людей, щоб вони отримали цей досвід. Тому, що після того, як ти повертаєшся додому із Меджуґор'є, тобі легше боротися з труднощами. Ljubica Garić приїжджала в Меджуґор'є ще під час війни.  Та завдяки Богородиці, вона змогла успішно подолати усі трагедії, з якими вона зустрілася в той час».

Vanja Papić сказала, що Меджуґор'є відіграло ключову роль у її житті: «В один момент свого життя я втатила надію, також я мала певні проблеми зі здоров’ям. Після того, як я потрапила сюди на семінар «Піст Молитва Тишина», моє життя повністю змінилося. Я навчилася будувати стосунки з людьми. Основною причиною мого приїзду сюди є подяка Господу та Богородиці, за все».

 

Переглядів 1738
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Міріану Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! По волі мого Сина і з моєї материнської любові приходжу до вас, своїх дітей, а особливо до тих, котрі ще не пізнали любові мого Сина. Приходжу до вас, які думаєте про мене, які мене закликаєте. Вам даю мою материнську любов і приношу благословення свого Сина. Чи маєте чисті й відкриті серця? Чи бачите дари, знаки моєї присутності та любові? Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя. Мій Син чекає від вас любові й молитви в Ньому. Молитися й любити в Ньому – як мати навчаю вас – це означає молитися в тиші своєї душі, а не лише проказувати вустами. Це є й найменший гарний жест, учинений в ім’я мого Сина, це терпеливість, милосердя, прийняття болю і жертва, вчинена заради іншого. Діти мої, мій Син дивиться на вас. Моліться, щоб і ви бачили Його обличчя і щоб вам могло бути об’явлено. Діти мої, я вам відкриваю єдину й правдиву істину. Моліться, аби ви зрозуміли її та могли ширити любов і надію, аби могли бути апостолами моєї любові. В особливий спосіб моє материнське серце любить пастирів. Моліться за їх благословенні руки. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 194432
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Січень 2020 (31)
Грудень 2019 (45)
Листопад 2019 (37)
Жовтень 2019 (46)
Вересень 2019 (37)
Серпень 2019 (91)