» » ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО 35 РІЧНИЦІ ЯВЛІНЬ БОГОРОДИЦІ У МЕДЖУҐОР’Ї

ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО 35 РІЧНИЦІ ЯВЛІНЬ БОГОРОДИЦІ У МЕДЖУҐОР’Ї

  • 14 червня 2016, 13:56
ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО 35 РІЧНИЦІ ЯВЛІНЬ БОГОРОДИЦІ У МЕДЖУҐОР’ЇДорогі друзі, запрошуємо вас до спільної молитви — дев'ятниці в подяку Марії за всі ласки, які ми отримали завдяки Її заступництву перед Всевишнім. Молитися Дев'ятницю розпочинаємо разом з парафією Меджуґор'ї 15 червня 2016 року. Протягом цієї молитви ми всі, хто живе у Меджуґор'ї, разом щоденно будемо сходити на гору Подбрдо і в такий спосіб молитовно єднатися з вами.

Як краще підготуватися до святкування річниці об’явлень Пресвятої Діви Марії в Меджуґор’ї? 

Це питання ставлять собі багато паломників. А ми на нього відповідаємо питанням: чи не буде найкращим подарунком для Богородиці, якщо ми справді почнемо жити її посланями?


Головною темою послань Богородиці є заклик до миру та примирення, але Вона постійно підкреслює, що ми можемо досягнути цього тільки через молитву. Саме тому Вона невтомно нас закликає до молитви, закликає молитись доти, доки молитва не стане для нас радістю, молитвою серця.


З величезним бажанням зробити в цю річницю щось особливе для нашої Богородиці, щось об'єднуюче її дітей по всьому світу, що допоможе нам жити за Її посланнями, ми склали просту дев'ятницю.


Чому дев'ятниця?

Термін "дев'ятниця”, або "новенна”, походить із Нового Завіту, коли Марія і апостоли після Вознесіння Христового одностайно перебували в молитві та протягом дев'яти днів очікували зішестя Святого Духа, Який їм був обіцяний і Який наповнив їх у День П'ятидесятниці (Дії 2,1). Відтоді дев'ятниці стали поширенні в традиції Церкви. І в Меджуґор’ї Богородиця закликає нас:"Дорогі діти, жертвуйте дев’ятниці, жертвуючи там, де найбільше почуваєтеся зв’язаними…”(25 липня 1993).


Як молитися дев'ятницю?

На кожен день дається певний намір. Ми молимося в цьому намірі, розмірковуємо над запропонованими текстами Славних Таїнств Вервиці. Перший текст — уривок із Євангелія, другий — одне послання Богородиці з минулої річниці, і третій — уривок із Катехизму Католицької Церкви. Ці тексти вибрані для тристороннього розуміння молитовного наміру: Євангелія, роздумування над посланням Богородиці з Меджуґор’я і вченням церкви, що допомагає ввести у молитву і заглибитись у таємницю вервиці.


Витяги з Катехизму про молитву показають нам багатство, глибину і безмежний досвід християнської молитви, про які Богородиця нагадує в Меджуґор'ї. Заключна молитва об'єднує все, що було сказано в молитвному намірі цього дня.Разом прямуємо до чогось нового.

Ми віримо, що сьогодні ця єдність у молитві подарує новий досвід Божої любові, влитої в наші серця Святим Духом, Який нам є даний і Який завжди є новим початком і переходом на інший рівень життя. Реальні війни, так само і війни сумнівів і невіри, можуть бути зупинені, й навіть закони природи можуть бути змінені молитвою. Ми щиро сподіваємося, що наша спільна молитва, об'єднана в серці Богородиці задля перемоги Її Непорочного Серця, перемінить наші серця та наші життя, і для Богородиці це буде найкращим подарунком.

 

Кожен день будемо публікувати молитовний намір та розважання на нашому сайті.

Переглядів 2577
Додати коментар

Послання Богородиці, 18 грудня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Знову сьогодні хочу закликати вас до молитви. Коли молитеся, ви набагато красивіші, наче квіти, які після снігу показують усю красу й усі кольори, стають невимовними. Так і ви, дорогі діти, після молитви покажіть більше перед Богом усе те красиве, щоб бути Йому милішими. Тому, дорогі діти, моліться й відкрийте своє нутро Господу, щоб Він робив із вас гармонійну й красиву квітку для раю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 159374
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати