» » Магнус-Макфарлейн Берров: «Це завжди надихає, коли по приїзді в Меджугор'є бачиш так багато молодих людей, які моляться протягом декількох годин на колінах перед Ісусом»

Магнус-Макфарлейн Берров: «Це завжди надихає, коли по приїзді в Меджугор'є бачиш так багато молодих людей, які моляться протягом декількох годин на колінах перед Ісусом»

  • 25 січня 2016, 15:00
Магнус-Макфарлейн Берров: «Це завжди надихає, коли по приїзді в Меджугор'є бачиш так багато молодих людей, які моляться протягом декількох годин на колінах перед Ісусом»Магнус-Макфарлейн Берров з Шотландії є засновником благодійної організації Mary's Meals (Маріїні харчі). В 1983 році він відкрив для себе Меджугор’є, яке змінило його життя, та життя його батьків. Під час війни у Боснії та Герцоговині Магнус почав возити туди гуманітарну допомогу, що з часом привело до створення організації Mary's Meals, яка в 2015 році гарантувала щоденне харчування в школі 1 035 635 дітей в найбідніших країнах світу. За свою роботу Магнус отримав декілька міжнародних нагород. Він каже, що не починав свого служіння в Mary's Meals, для того щоб стати відомим: "Мене не хвилює, успіх в очах світу. Я вважаю, що ми всі повинні дбати, щоб стати успішним на шляху до святості. І це не має нічого спільного з бажанням стати всесвітньо відомим, або зробити кілька хороших речей на показ. Мова йде про віру, про нашу близькість з Богом, і нашим рішенням чи Він дійсно знаходиться на першому місці в моєму житті ", - сказав Магнус, коли давав свідчення на минулорічному молодіжному фестивалі в Меджугор’є: «Я стараюсь приїздити на Младіфест щороку. Тут є речі, які є чудовими, з року в рік, але також кожного року є і щось нове. Младіфест завжди мене вражає, я знаю багатьох великих людей, чиє життя змінило Меджугор’є, знаю багато плодів Меджугор’є. Ми дійсно потребуємо цих Меджугорських послань, хоча вони не є чимось новим, ці послання є посланнями з Євангелії. Богородиця закликає нас повернутися до цих євангельських послань. Нам насправді потрібний цей заклик, заклик, щоб повернутись до Її Сина, тому що, це завжди так надихає, коли по приїзді в Меджугор'є бачиш так багато молодих людей, які моляться протягом декількох годин на колінах перед Ісусом, світ цього потребує».
Переглядів 1303
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 11 жовтня 1984р.
Мати Божа згадує про важке випробування – проливні дощі посеред сезону опустошили врожай. "Дорогі діти! Дякую вам, що весь свій труд віддаєте Богові – й тепер, коли Він випробовує вас через плоди, які збираєте. Знайте, дорогі діти, що Він вас любить і тому вас випробовує. Ви завжди віддавайте Богові всі тягарі й не хвилюйтеся. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!"

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати