Літургія на 27 січня, понеділок

  • 27 січня 2025, 00:30
ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Євр 9, 15. 24-28
Читання з Послання до євреїв.
Брати! Христос є Посередником Нового Завіту, щоби через смерть, яка була для викуплення від переступів, вчинених за першого Завіту, покликані одержали обітницю вічної спадщини. Адже Христос увійшов не в рукотворну святиню, яка відображала істинну, але в саме небо, щоб тепер з’явитися перед Божим обличчям за нас. І не для того, аби багато разів приносити себе, як первосвященик, входячи щороку до святині з чужою кров’ю, – у такому випадку від створення світу Він мав би багато разів страждати. Тепер же Він з’явився один раз наприкінці віків, щоб своєю жертвою усунути гріх. І так, як призначено людям один раз померти, а потім суд, так і Христос: один раз приніс себе, аби понести гріхи багатьох; другий же раз Він з’явиться не задля гріха, а тим, які очікують Його на спасіння.   Слово Боже.
РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 98, 1. 2-3аб. 3в-4. 5-6
Рефрен: Співайте Богу – чудеса Він творить.
1.Заспівайте Господу нову пісню, *
бо Він учинив чуда.
Мені вчинила спасіння Його правиця, *
Його святе рамено.
2.Господь явив своє спасіння, – *
перед очима народів відкрив свою справедливість.
Він згадав свою милість *
і свою справедливість домові Ізраїля.
3.Всі кінці землі побачили *
спасіння нашого Бога.
Вигукуй Господу, вся земле, – *
вигукуйте радісно, співайте і грайте!
4.Заграйте Господу на арфі, – *
на арфі, з мелодійною піснею.
На сурмах, під звуки рога, *
радісний гук перед Царем – Господом здіймайте.
СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Пор. 2 Тим 1, 10б
Алілуя, алілуя, алілуя.
Спаситель наш Ісус Христос смерть знищив,
а життя освітив Євангелієм.
ЄВАНГЕЛІЄ
Мк 3, 22-30
† Читання святого Євангелія від Марка.
Того часу книжники, які  спустилися з Єрусалима, казали, що Ісус має Вельзевула і що бісівським князем бісів виганяє. Покликавши їх до себе, Він промовляв їм у притчах: «Як може сатана сатану виганяти? І коли царство саме в собі  поділиться, не зможе встояти те царство; і коли дім сам у собі  поділиться, не зможе встояти той дім; і коли сатана повстав проти себе самого й поділився, не може він встояти, але йому настав кінець. Ніхто не може пограбувати майно сильного, вдершись до його дому, якщо спершу не зв’яже сильного, – і лише тоді  пограбує його дім. Воістину кажу вам, що будуть прощенні людським синам всі гріхи й богохульства, хоч скільки б вони не хулили, а хто буде зводити хулу на Святого Духа, той не матиме прощення довіку, а буде винний у вічному грісі». Адже вони казали: «Він має нечистого духа!»  Слово Господнє.
Переглядів 191
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 лютого 2020 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, на основі рішення й любові Божої Я вибрана, щоб бути Матір’ю Бога й вашою Матір’ю. Але й із Моєї волі і Моєї безмежної любові до Небесного Отця та Моєю повною довірою до Нього Моє тіло стало чашею Богочоловіка. Я служила правді, любові і спасінню. Так, як і зараз тут, посеред вас, щоб вас, діти Мої, апостоли Моєї любові, покликати бути носіями істини, щоб вас покликати, щоб ви своєю волею й любов’ю до Мого Сина поширювали Його слова – слова спасіння. Щоб ви своїми ділами показали всім тим, які не пізнали Мого Сина, Його любов. Силу знайдете у Євхаристії, Моєму Синові, Який вас живить Своїм тілом й кріпить Своєю кров’ю. Діти мої, складіть руки й дивіться на хрест у тиші. Таким чином черпатимете віру, щоб її могли передавати, черпатимете істину, щоб могли розпізнавати, черпатимете любов, щоб знали дійсно любити. Діти мої, апостоли Моєї любові, складіть руки, дивіться на хрест, лише в хресті є спасіння. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 327 601
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Серпень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Серпень 2025 (37)
Липень 2025 (42)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)