» » » Літургійні читання на вівторок ХХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 24 вересня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Вівторок ХХV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Перше читання
Езр 6, 7-8. 12б. 14-20

Читання з Книги Езри

У ті дні Перський цар Дарій написав до намісників провінцій, що знаходяться на сході від Єфрату: "Лишіть у спокої роботу при цьому домі Божому; нехай юдейський князь і юдейські старші відбудовують цей дім Божий на його місці. А ось від мене дається наказ про те, що маєте робити для юдейських старших при відбудові цього дому Божого: з царського майна, що походить із податків за рікою, нехай виплачують точно кошти тим людям, без зволікання. Я, Дарій, наказав! Нехай воно буде пильно виконано”. І старші юдейські будували щасливо далі, заохочені пророцтвами Аггея, пророка, та Захарії, сина Іддо. І збудували вони й скінчили за волею Бога Ізраїля, й за волею Кира, і Дарія, й Артаксеркса, перських царів. І завершили той дім третього дня місяця Адара, шостого року царювання царя Дарія. І тоді сини Ізраїля, священики й левіти та інші поворотці з полону справили з радістю посвячення цього дому Божого. А при посвяченні дому Божого принесли в жертву 100 волів, 200 баранів, 400 ягнят та, як покутну жертву за всього Ізраїля, 12 козлів, за числом поколінь Ізраїля. Настановили також і священиків за їхніми відділами і левітів за їхніми чергами на службу Божу в Єрусалимі, як написано в книзі Мойсея. Потім чотирнадцятого дня першого місяця поворотці з полону справили Пасху, бо священики й левіти очистились, усі до одного, й усі були чисті, і зарізали Пасху для всіх поворотців з полону, для своїх братів священиків і для себе.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 122(121), 1-2. 4-5 (П.: пор. 1)

У дім Господній з радістю ходімо

Зрадів я, як мені сказали: *
"Підемо в дім Господній!”
Ноги наші вже стояли *
в твоїх, Єрусалиме, брамах.

У дім Господній з радістю ходімо

Туди сходять коліна, Господні коліна; *
такий закон в Ізраїлі, щоб прославляти там Ім’я Господнє.
Бо там поставлено престоли для суду, *
столи Давидового дому.

У дім Господній з радістю ходімо

Спів перед Євангелієм
Лк 11, 28

Алілуя, алілуя, алілуя

Блаженні ті, що слухають Боже слово
і його зберігають.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 8, 19-21

† Читання святого Євангелія від Луки

У той час прийшли ж до Ісуса Його мати й брати та не могли доступитися до Нього через натовп. І сповістили Йому: «Твоя мати і Твої брати стоять осторонь і бажають побачити Тебе». А Він у відповідь сказав їм: «Моя мати й Мої брати – це ті, котрі слухають Слово Боже й виконують».

Слово Господнє

Переглядів 41
  • 24 вересня 2019, 00:30
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 липня 2019 року, через візіонерку Мір’яну

"Дорогі діти, з волі Милосердного Отця Я давала вам і ще даватиму явні знаки Моєї материнської присутності. Діти Мої, це материнське бажання зцілення душ. Це бажання, щоб кожна Моя дитина мала правдиву віру, щоб пережила чудесний досвід, п'ючи з джерела Слова Мого Сина, Слова життя. Діти Мої, Мій Син Своєю любов’ю та жертвою приніс світло віри у світ. Він показав вам дорогу віри, бо, діти Мої,  віра підносить  біль і страждання. Правдива віра робить молитву чутливішою, чинить діла милосердя -  то розмову, то милостиню.
Ті  Мої діти, які мають віру, правдиву віру, щасливі, незважаючи  на все, бо проживають початок небесного щастя на землі. Тому, діти Мої, апостоли Моєї любові, закликаю вас дати приклад істинної віри, щоб приносили світло туди, де є темрява, щоб жили Моїм Сином.
Діти Мої, як Мати, вам говорю: не можете йти дорогою віри та слідувати за Моїм Сином без ваших пастирів. Моліться, щоб вони мали силу й любов вести вас. Нехай ваші молитви завжди будуть із ними. Дякую вам.”

Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2019 (22)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)