» » » Літургійні читання на вівторок ХІХ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХІХ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 13 серпня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Вівторок ХІХ звичайного тижня, рік І

Перше читання
Втор 31, 1-8

Читання з Книги Второзаконня

І пішов Мойсей і став промовляти до всього Ізраїля оцими словами, кажучи до них: «Тепер мені сто двадцять років; не здолаю вже ні виходити, ні входити. Господь сказав мені: "Ти не перейдеш через оцей Йордан”. Сам Господь, Бог твій, перейде перед тобою, він знищить перед тобою ці народи, й ти ввійдеш у їхню посілість; Ісус Навин перейде перед тобою, як заповідав Господь. І вчинить Господь з ними, як учинив із Сихоном та Огом, аморійськими царями, і з їхнім краєм, знищивши їх. Господь віддасть їх вам у руки, й ви зробите з ними точно за наказом, що його я дав вам. Дійте мужньо й хоробро, не бійтесь і не лякайтесь їх! Сам Господь, Бог твій, рушає з тобою; Він тебе не лишить і не покине». Потім покликав Мойсей Ісуса Навина й перед очима всього Ізраїля промовив до нього: «Держися кріпко й хоробро! Адже ти введеш цей народ у землю, про яку Господь клявся їхнім батькам, що дасть її їм, а ти передаси її їм у власність. Сам Господь ітиме перед тобою, Він сам буде з тобою; не опустить тебе й не покине, тож не бійся й не тривожся».

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Втор 32, 3-4а. 7. 8. 9 і 12 (П.: пор. 9а)

Частка Господня – це Його обранці

Ім’я Господнє я прикличу: *
воздайте славу нашому Богу!
Він – скеля; Його діла досконалі, *
бо всі Його дороги – правосуддя.

Згадай же дні прадавні, *
збагни літа від роду і до роду!
Спитай у батька, і оповість тобі він, *
у людей старих – вони тобі розкажуть.

Коли Всевишній розділяв народи *
і людських синів розпорошував,
то встановив народам межі, *
за числом синів Ізраїля.

Господня ж частка – народ Його, *
Яків – наділ Його спадку.
Господь один його провадив, *
не було з ним чужого бога.

Спів перед Євангелієм
Мт 11, 29аб

Алілуя, алілуя, алілуя

Візьміть Моє ярмо на себе і навчіться від Мене,
бо Я лагідний і покірний серцем.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 18, 1-5. 10. 12-14

† Читання святого Євангелія від Матея

Того часу підійшли до Ісуса учні й кажуть: «То хто най­біль­ший у Царстві Небесному?» Ісус покликав дитину, поставив її серед них і сказав: «Воістину кажу вам: якщо не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Царство Небесне. Отже, хто умалиться, як ця ди­тина, той буде найбільшим у Цар­стві Небесному. Хто приймає таку дитину в Моє Ім’я, той Мене приймає. Стережіться, щоб ви не погор­дували жодним з цих малих, бо ка­жу вам, що їхні ангели на небі повсякчас бачать обличчя Мого Небесного Отця. Як ви вважаєте? Коли в яко­гось чоловіка буде сто овець і одна з них заблукає, чи не покине він дев’яносто дев’ять у горах і не піде шукати заблудлої? І коли станеться, що знайде її, запевняю вас, що радітиме нею більше, ніж дев’яноста дев’ятьма, які не за­блу­кали. Так само немає бажання в От­ця вашого Небесного, щоби загинув один із цих малих».

Слово Господнє

Переглядів 31
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 1987р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Радійте зі Мною! Моє Серце радісне через Ісуса, і сьогодні хочу вам дати Його. Хочу, дорогі діти, щоб кожен із вас відкрив своє серце Ісусові, а Я вам Його з любов’ю даю. Хочу, дорогі діти, щоб Він вас перемінював, щоб Він вас повчав і вас оберігав. Сьогодні в особливий спосіб молюся за кожного з вас та жертвую вас Богові, щоб Він явився у вас. Закликаю вас до щирої молитви серцем, щоби кожна ваша молитва була зустріччю з Богом. У своїй праці й у щоденному житті поставте Бога на перше місце. Сьогодні вас із великою серйозністю закликаю, щоб послухали Мене й чинили те, до чого вас закликаю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 180026
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2019 (42)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)