» » » Літургійні читання на суботу XVІI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на суботу XVІI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 03 серпня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Субота XVІI звичайного тижня, рік І

Перше читання
Лев 25, 1. 8-17

Читання з Книги Левіт

Господь сказав Мойсеєві на Синай-горі:
«Відлічиш собі сім седьмиць років, сім разів по сім років, так що час сімох седьмиць років буде тобі сорок дев’ять років, і повелиш сьомого місяця десятого дня місяця сурмити голосно в труби. В день покути повелите сурмити голосно в трубу по всій землі вашій; і вважатимете за святий п’ятдесятий рік, і проголосите волю всім мешканцям краю. То буде ювілей для вас, і кожен повернеться в свою посілість і до роду свого. П’ятдесятий рік буде для вас ювілейним роком. Не будете сіяти, ані збирати того, що само вродиться, і не збиратимете з непрочищеного виноградника, бо це ювілей, святий це час для вас; з поля їстимете врожай його.
В цей ювілейний рік кожен з вас нехай повертається до своєї посілости. Якщо ти продаєш що-небудь своєму ближньому чи купуєш у свого ближнього, не кривдіть одне одного. По числу років після ювілею купуватимеш у ближнього твого, а він продаватиме тобі за числом років жнив. Що більше років, то більшу ціну йому поставиш, що менше років, то меншу ціну поставиш, бо число жнив він продає тобі.
Нехай ніхто не кривдить ближнього свого, бійся Бога свого, бо Я – Господь, Бог ваш!»

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 67(66), 2-3. 5 і 8 (П.: 4а)

Хай всі народи прославляють Бога

Нехай Бог змилосердиться над нами й благословить нас; *
нехай засяє лице Його над нами,
щоб знали на землі Його дорогу, *
між усіма народами Його спасіння.

Нехай радіють племена й веселяться, *
Ти-бо правиш народами по правді +
і племенами на землі керуєш.
Хай Бог благословить нас, *
і хай усі краї землі Його бояться.

Спів перед Євангелієм
Мт 5, 10

Алілуя, алілуя, алілуя

Блаженні переслідуванні за правду,
бо вони синами Божими назвуться.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 14, 1-12

+ Слова Євангелія від святого Матея

Того часу чутка про Ісуса дійшла до Ірода четверовласника, і він сказав до своїх слуг: «Це Йоан Христитель! Це він воскрес із мертвих і тому чудодійні сили діють у ньому!»
Бо Ірод був схопив Йоана, зв’язав його і вкинув у темницю – через Іродіяду, жінку брата свого Филипа; Йоан-бо говорив до нього: «Не можна тобі її мати». Він хотів його вбити, та боявся народу, бо його мали за пророка.
Коли настав день народження Ірода, дочка Іродіяди танцювала перед усіма й догодила Іродові; отож, клянучись, обіцяв їй дати, чого тільки попросить. Та, під намовою матері своєї, сказала йому: «Дай мені тут на полумиску голову Йоана Христителя». І засмутився цар, але задля клятви і тих, що разом за столом сиділи, звелів дати, – тож послав стяти голову Йоанові в темниці. Принесли, отже, на полумиску його голову й дали дівчині, а та піднесла своїй матері.
І прийшли його учні, взяли тіло й поховали його; і пішли та сповістили про те Ісуса.

Слово Господнє

Переглядів 33
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, хто б вам міг краще за мене говорити про любов і біль мого Сина. Я жила з Ним, терпіла з Ним. Проживаючи земне життя, я відчувала біль, тому що була матір’ю. Мій Син любив думки й діла Небесного Отця, істинного Бога. І, як мені говорив, прийшов, щоб вас відкупити. Я свій біль ховала любов’ю, але ви, діти мої, маєте багато питань. Не розумієте болю. Не розумієте, що через Божу любов маєте прийняти біль і зносити його. Його досвідчить кожна людська істота меншою чи більшою мірою. Але з миром в душі і в стані ласки існує надія. Це є мій Син, Бог, народжений від Бога. Його слова є зерном вічного життя. Посіяне в добрих душах, приносить багато плодів. Мій Син зносив біль, тому що взяв на Себе ваші гріхи. Тому ви, діти мої, апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії. Дякую вам"

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 180026
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2019 (42)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)