» » » Літургійні читання на суботу VI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на суботу VI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 23 лютого 2019, 00:30

Римо-католицький календар
Субота VI звичайного тижня, рік І

Перше читання
Євр 11, 1-7

Читання з Послання до євреїв

Брати! Віра є підставою для речей, яких сподіваємось, доказ речей невидимих. Нею були засвідчені стародавні. Вірою розуміємо, що віки були створені Божим Словом, так що з невидимого постало видиме.
Вірою Авель приніс Богові кращу, ніж Каїн, жертву, якою засвідчено, що він праведний, бо про його дари засвідчив Бог; нею він і після смерті промовляє.
Вірою Енох був перенесений, щоб не побачити смерті; і його не знайшли, тому що Бог його переніс. Адже перед перенесенням було засвідчено, що він догодив Богові.Без віри неможливо догодити Богові. Тим, які приходять до Бога, треба вірити, що Він є і що винагороджує тих, які Його шукають.
Вірою Ной, одержавши об’явлення про те, чого ще не бачив, зі страхом зробив ковчег для спасіння свого дому, чим осудив увесь світ і став спадкоємцем тієї праведності, що походить з віри.
//

Слово Боже

Псалом респонсорійний
П 145(144), 2-3. 4-5. 10-11 (П.: пор. 1б)

Славити буду Ім’я Твоє вічно
або: Буду благословляти, Господи, Твоє Ім’я повіки.

Щодня буду Тебе благословляти, *
і славити Твоє Ім’я на віки вічні.
Великий Господь, найвищої хвали гідний, *
і величі Його не збагнути.

Рід за родом Твої діла буде хвалити, – *
вони звіщатимуть про Твою могутність,
говоритимуть про велику славу величі Твоєї – *
оповідатимуть про Твої діла дивовижні.

Тебе, Господи, усі Твої діла будуть прославляти, *
Тебе усі Твої праведники будуть благословляти.
Вони розголошуватимуть славу Твого царства *
і розповідатимуть про Твою могутність.

Спів перед Євангелієм
Пор. Мк 9, 7

Алілуя, алілуя, алілуя

Небеса відкрилися і пролунав голос Отця:
«Це Син Мій улюблений, Його слухайте!»

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мк 9, 2-13

+ Слова Євангелія від святого Марка

Того часу Ісус бере Петра, Якова та Йоана і виводить тільки їх самих на високу гору. І Він преобразився перед ними. Одяг Його став блискучим і таким білосніжним, що жодний білильник на землі не зміг би так вибілити.
І з’явився їм Ілля з Мойсеєм, які розмовляли з Ісусом.
І озвався Петро, і сказав Ісусові: «Учителю, добре нам тут бути. Зробімо три намети: один Тобі, один Мойсеєві та один Іллі!» Однак він не знав, що говорив, – так вони були налякані. І з’явилася хмара, яка отінила їх, і пролунав голос із хмари: «Це Син Мій улюблений, Його слухайте!» І враз, озирнувшись навколо, не побачили біля себе вже нікого, крім самого Ісуса. А коли вони сходили з гори, Він наказав їм, щоб нікому не розповідали про те, що побачили, доки Син Людський не воскресне з мертвих.
І вони утримали те слово у себе, допитуючись, що то значить – «з мертвих воскреснути?» І запитували Його, мовлячи: «Чому книжники кажуть, що спершу необхідно прийти Іллі?»
Він сказав їм: «Ілля прийде раніше і поновить усе. І як написано про Сина Людського, що Він має багато постраждати і бути зневаженим? Та кажу вам, що Ілля прийшов, і зробили з ним те, що хотіли, як написано про нього».
.

Слово Господнє

Переглядів 38
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 січня 2001., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю відновити молитву й піст зі ще більшим ентузіазмом, аж поки молитва не стане для вас радістю. Дітоньки, той, хто молиться, не боїться майбутнього, а хто постить – не боїться зла. Повторюю вам ще раз: лише молитвою та постомі війни можна зупинити, війни вашої невіри та страху перед майбутнім. Я з вами й учу вас, дітоньки: у Бозі є мир і ваша надія. Тому наблизьтеся до Бога й поставте Його на перше місце у вашому житті. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 158929
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати