» » » Літургійні читання на урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б

Літургійні читання на урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б

  • 08 червня 2018, 00:30

Римо-католицький календар
Урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б

Перше читання
Ос 11, 1. 3-4. 8в-9

Читання з Книги пророка Осії

Так говорить Господь Бог: "Коли Ізраїль був дитятком, Я полюбив його, і з Єгипту Я покликав мого сина. Я самий, Я вчив Ефраїма ходити, брав їх за руки, але вони не розуміли, що то Я доглядав їх. Я притягав їх людяними мотузками, – поворозами любові. Я був для них, неначе ті, які здіймають ярмо в них із шиї. Я нахилявсь над ними й давав їм їсти. Серце моє в Мені обернулось, зворушився ввесь жаль Мій. Не виконаю палаючого гніву Мого, не буду нищити більше Ефраїма, бо Я – Бог, не людина; Святий посеред тебе; Я не вломлюся в місто”.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Іс 12, 2. 3-4б. 4вг-5 (П.: пор. 3)

Будете пити із джерел спасіння

Ось Бог – моє спасіння! *
Я уповаю і не боюся,
бо Господь моя сила й моя пісня, *
Він – моє спасіння!

Ви будете з радістю черпати воду *
з джерел спасіння.
Хваліте Господа, *
признавайте Його Ім’я!

Розголосіть між народами про Його подвиги, *
нагадуйте, що Ім’я Його величне!
Співайте Господеві, бо Він учинив велике; *
нехай дізнаються про це по всій землі!

Друге читання
Еф 3, 8-12. 14–19

Читання з Послання святого Павла Апостола до ефесян

Брати! Мені, найменшому з усіх святих, дана ця благодать: благовістити між язичниками незбагненне багатство Христа і просвітити всіх, у чому полягає здійснення таємниці, що від віків була схована в Бозі, Котрий усе створив через Христа, щоби правителям і владам на небесах тепер могла виявитися через Церкву багатогранна Божа премудрість, згідно з відвічним рішенням, яке Він здійснив у Ісусі Христі, нашому Господі, в Котрому ми маємо відвагу й доступ у надії через віру в Нього. Для цього я схиляюсь на свої коліна перед Отцем Господа нашого Ісуса Христа, від Якого має ім’я кожна родина на небесах і на землі, щоби за багатством Своєї слави Він дав вам через Свого Духа зміцнитися силою у внутрішній людині, щоби через віру Христос оселився у ваших серцях, аби ви, укорінені й засновані на любові, разом з усіма святими змогли зрозуміти, що це за ширина й довжина, висота й глибина, і пізнати Христову любов, яка сягає за межі пізнання, щоб наповнилися ви всякою Божою повнотою.

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Мт 11, 29аб

Алілуя, алілуя, алілуя

Візьміть ярмо Моє на себе й навчіться від Мене,
бо я лагідний і сумирний серцем.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Йн 19, 31-37

† Читання святого Євангелія від Йоана

Оскільки була п’ятниця, то юдеї, щоб не залишилися на хресті тіла в суботу, тому що був великий день тієї суботи, просили Пілата, аби перебили їхні голінки й забрали. Тож воїни прийшли і перебили голінки першому й другому, розп’ятому з Ним. Підійшовши до Ісуса, побачили, що Він уже помер, і не стали перебивати Йому голінок. Але один з воїнів списом проколов Йому бік, і тут же витекли кров та вода. А той, хто бачив, засвідчив, – і правдиве його свідчення. Він знає, що каже правду, щоб і ви повірили. Бо сталося це, аби збулося Писання: "Кістка Його не буде поламана”. І знову ж, у іншому місці Писання говориться: "Будуть дивитися на Того, Кого прокололи”.

Слово Господнє

Переглядів 428
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1993., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Хочу, щоб ви зрозуміли, що Я ваша Мати, що хочу вам допомогти та закликати вас до молитви. Лише через молитву ви можете зрозуміти й прийняти Мої послання та втілити їх у життя. Читайте Святе Письмо, живіть ним і моліться, щоб ви зрозуміли знаки цього часу. Це особливий час. Тож Я з вами для того, щоб наблизити вас до Мого Серця й Серця Мого Сина Ісуса. Дорогі дітоньки, хочу, щоб ви були дітьми світла, а не темряви. Тому живіть тим, що вам говорю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 151715
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати