» » » Літургійні читання на VI Великодню неділю, рік Б (РКЦ)

Літургійні читання на VI Великодню неділю, рік Б (РКЦ)

  • 06 травня 2018, 00:30

Римо-католицький календар
VI Великодня неділя, рік Б

Перше читання
Ді 10, 25-26. 34-35. 44-48

Читання з Діянь Апостолів.

    Тоді, коли Петро входив, Корнілій вийшов йому назустріч і, припавши йому до ніг,  уклонився. Петро ж підвів його, кажучи: «Встань, бо я теж людина».
    Тоді Петро почав говорити, мовивши: «Я справді розумію, що Господь не дивиться на особу, а в кожному народі, хто Його боїться і чинить правду, той Йому приємний».
    Петро ще говорив слова ці, як Святий Дух зійшов на всіх, хто слухав промову. Всі вірні обрізані, що прибули з Петром, дивувались, що дар Святого Духа вилився і на поган; бо чули,  як ті говорили мовами й величали Бога. 
    Тоді Петро озвався: «Чи може хтось боронити води, щоб оці не христились, що, як і ми, одержали Святого Духа?» І повелів, щоб їх христили во ім’я Ісуса Христа. 
    Тоді вони попросили його зостатись у них кілька днів. 

   Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Пс 98(97), 1. 2-3аб. 3вг-4 (П.: пор. 2б).

Серед народів об’явив спасіння.
              або:     Алілуя.

Співайте Господеві нову пісню, *
бо Він учинив чуда.
Його правиця і Його святе рамено  *
дали Йому перемогу.

Господь явив своє спасіння,  *
перед очима в народів явив Він свою справедливість.
Згадав про свою милість і свою вірність  *
супроти дому Ізраїля.

Усі кінці землі побачили,  *
як наш Бог спасає.
Ликуйте перед Господом, уся земле,  *
радійте й веселіться, і псалми співайте!

Друге читання
1 Йн 4, 7-10

Читання з Першого послання святого Йоана Апостола.

    Любі, любім один одного, бо любов від Бога, і кожен, хто любить, народився від Бога і знає Бога. Хто не любить, той не спізнав Бога, бо Бог – любов. Цим виявилася до нас любов Божа, що Бог свого єдинородного Сина послав у світ, щоб ми жили через Нього. Любов же полягає не в тому, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас і послав Сина свого – примирення за гріхи наші.

    Слово Боже.

Спів перед Євангелієм
Йн 14, 23

Алілуя, алілуя, алілуя.

Коли хтось Мене любить, слово моє берегтиме,
і злюбить його мій Отець і прийдемо Ми до нього.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Йн 15, 9-17

+ Слова Євангелія від святого Йоана.
 
Ісус сказав до своїх учнів:
    «Як Мене Отець полюбив, так Я вас полюбив. Перебувайте у моїй любові! А в любові моїй пребуватимете, коли заповіді мої будете зберігати, як і Я зберіг заповіді мого Отця і в Його любові перебуваю. 
    Я казав вам так для того, щоб була у вас моя радість і щоб ваша радість була повна.
    Це моя заповідь, щоб ви любили один одного, як Я вас полюбив! Ніхто не спроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає. 
    Коли ви робите все, що Я вам заповідаю, то ви – друзі мої. Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все Я вам об’явив, що чув від Отця мого. 
    Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив, щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід, а й щоб усе, про що б ви тільки попросили в Отця в моє ім’я, дав вам. 
    Ось, що вам заповідаю: щоб ви любили один одного!»

   Слово Господнє.

Переглядів 318
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, дивлячись на вас, зібраних навколо мене, своєї мами, бачу багато чистих душ, багато моїх дітей, які шукають любов та втіху, але її ніхто їм не дає. Бачу й тих, які чинять зло, бо не мають добрих прикладів, які не пізнали мого Сина. Те добро, яке тихе й шириться через чисті душі, є силою, що підтримує цей світ. Багато є гріха, але є і любов. Мій Син вам посилає мене - маму, ту саму для всіх, щоб я вас навчила любити, щоб ви зрозуміли, що ви брати. Хочу вам допомогти. Апостоли моєї любові, достатньо живого бажання віри й любові, і мій Син його прийме. Але маєте бути достойні, мати добру волю та відкриті серця. Мій Син приходить до відкритих сердець. Я як мати хочу, щоб ви щораз краще пізнавали мого Сина, Бога, народженого від Бога, щоб пізнали велич Його любові, якої настільки потребуєте. Він прийняв на себе ваші гріхи, здобув відкуплення для вас і взамін очікує, щоби ви любили один одного. Мій Син є любов. Він любить усіх людей без різниці, усіх людей усіх земель і всіх народів. Коли б ви, діти мої, жили любов’ю мого Сина, Його Царство вже було б на землі. Тому, апостоли моєї любові, моліться, моліться, щоб вам мій Син і Його любов були щораз ближчими, щоб ви були прикладом любові й допомогли всім тим, котрі не пізнали мого Сина. Ніколи не забувайте, що мій Син , єдиний і триєдиний, вас любить. Любіть і моліться за своїх пастирів. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати