» » » Літургійні читання на п’ятницю V Великоднього тижня (РКЦ)

Літургійні читання на п’ятницю V Великоднього тижня (РКЦ)

  • 04 травня 2018, 08:51

Римо-католицький календар

П’ятниця V Великоднього тижня

Перше читання
Діян 15, 22-31

Читання з Діянь Апостолів

Тими днями після наради в Єрусалимі апостолам і старшим разом з усією Церквою сподобалось послати в Антіохію з Павлом і Варнавою обраних з-поміж себе мужів: Юду, якого називали Варсавою, і Силу, – провідних мужів між братами. І написали таке своєю рукою: Апостоли і старші, і брати, – вітання тим, хто в Антіохії, Сирії і Килікії, братам, які з язичників! Ми почули, що деякі, кого ми не посилали, пішовши від нас, викликали у вас замішання вченням, яке схвилювало ваші душі, навчаючи, що треба обрізатися і зберігати Закон; ми, однодушно вибравши мужів, вважали за потрібне послати їх до вас із нашими улюбленими Варнавою і Павлом – людьми, які посвятили свої душі Імені нашого Господа Ісуса Христа. Отже, послали ми Юду й Силу, і вони словами перекажуть те саме. Сподобалося Духові Святому і нам не накладати на вас жодного більшого тягаря, за винятком цього необхідного: стримуватися від жертв ідолам, крові, задушеного і розпусти. Добре зробите, як цього будете уникати. Бувайте здорові! Посланці прийшли до Антіохії і, зібравши людей, передали послання. Прочитавши, ті зраділи від цієї потіхи.
//

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 57(56), 8-9. 10-12 (П.: пор. 10а)

Прославлю Бога серед всіх народів

Бадьорим стало моє серце, Боже, †
бадьоре моє серце; *
буду співати й на гарфі вигравати.
Проснись, душе моя! Просніться, гарфо й гусла! *
Я розбуджу світанок.

Я між людьми, о Господи, буду Тебе хвалити *
і між народами буду Тобі співати.
Велика бо, як небо, Твоя ласка, *
і аж до хмар сягає Твоя вірність.
Знесись над небесами, Боже; *
по всій землі хай буде Твоя слава!

Спів перед Євангелієм
Йн 15, 15б

Алілуя, алілуя, алілуя

Називаю вас друзями,
бо все я об’явив вам, що чув від Отця мого.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Йн 15, 12-17

† Читання святого Євангелія від Йоана

Того часу Ісус сказав до своїх учнів: "Ось Моя заповідь: щоб ви любили один одного так, як Я вас полюбив. Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх. Ви – друзі Мої, якщо чините те, що Я заповідаю вам. Не називаю вас більше рабами, бо раб не знає, що робить його пан; вас же назвав Я друзями, оскільки сказав вам усе, що почув від Мого Отця. Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас і настановив вас, щоб ви йшли та плід приносили, і щоби плід ваш залишався, аби те, що тільки попросите від Отця в Моє Ім’я, Він вам дав. Заповідаю вам, щоб ви любили один одного”

Слово Господнє

Переглядів 382
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 1991., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І цього разу закликаю вас до молитви. Моліться, аби ви могли зрозуміти, що Бог хоче вам сказати через Мою присутність і через послання, які вам даю. Хочу вас усіх якнайбільше наблизити Ісусові та Його зраненому Серцю, щоб ви могли усвідомити безмежну любов, яка дарувалась за кожного з вас. Тому, дорогі діти, моліться, щоб із ваших сердець потекло джерело любові на кожну людину й на того, хто ненавидить вас та зневажає. Так, любов’ю Ісуса, зможете перемогти всю біду в цьому скорботному світі, що є безнадійним для тих, хто не знає Ісуса. Дякую вам за всі жертви й молитви. Моліться, щоб Я могла вам допомогти. Мені потрібні Ваші молитви. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати